Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość domowe wypieki

domowe wypieki na terenie Krakowa :) dopiero zaczynam na poważnie

Polecane posty

Gość domowe wypieki

Witam serdecznie, na początek może napiszę coś o sobie. Jestem żoną i matką dwójki wspaniałych dzieci, niedawno przeszłam na emeryturę i przytłoczona brakiem zajęć, za namową córki oraz licznej grupy zaprzyjaźnionych koneserów moich wypieków :), postanowiłam zrealizować moją największą pasję- pieczenie. Już moja babcia uczyła mnie swoich tajnych przepisów na niezwykłe wypieki, potem mama kultywowała tę tradycję i tak się stało, że osiągnęłam spore umiejętności i doświadczenie w tym zakresie. Piekłam domowe ciasta chociażby mieszkając w Meksyku, RPA, Tajlandii... trudno opisać jak wielką radość sprawiało mi częstowanie moich egzotycznych sąsiadów wspaniałymi, polskimi recepturami na słodkości. Teraz kiedy mam mnóstwo wolnego czasu, postanowiłam zająć się tym na większą skalę i tak pragnę zaoferować Państwu przeróżne wypieki najwyższej jakości, po konkurencyjnych cenach (dopiero się rozkręcam). Proszę wysyłać propozycję ciast, tortów jakie by Państwa interesowały, czas realizacji bardzo krótki, przyjmę chętnie wszelkie uwagi, do ceny oczywiście też się dogadamy, maila sprawdzam kilkanaście razy dziennie. Ciasta, torty, ciasteczka (mali Meksykanie w szczególności zajadali się tortami mojej "produkcji":) ) można odebrać osobiście w centrum Krakowa, lub kurierem, szczegóły uzgodnimy w mailu. Serdecznie zapraszam do skorzystania z moich wypiekowych usług, zapewniam, że się Państwo nie zawiodą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jenk
Załuję,że mieszkam na drugim końcu Polski :-(.życzę powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysle,ze ludzi dlatego wola
wyroby domowe, ze wiedza co w nich jest, nie ma polepszaczy, konserwantow. Dobrze byloby podawac sklad - na pewno jest sporo osób, ktpre kupowalyby" prawdziwe" ciasta - np drozdzowe, Nie rozumiem, czemu w "panstwowych amiast masla daja margaryne - cena prawie ta sama, a maslo smaczniejsze. Rowniez - malo rodzynek, ktore przeciez drogie nie są. Gdybym wiedziala,ze to, co kupuję nie ma jakiegos swinstwa w srodku w zyciu nie chailoby mi sie samej piec.Mysle,ze sklad uzasadnialby takze zroznicowana cenę. To samo dotyczy zreszta wszystkich produktów, nie tylko ciasta. Niesteyt te jestem z driuguego konca Polski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×