Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Miiiśkaa

*******PAŻDZIERNIK 2012*****

Polecane posty

Ja już po wizycie. Głowa mi boli i tyle, nadal po dentyście i stresie po wziycie u gin. Jestem prawie zadowolona z wizyty-przede wszystkim dlatego,że byłam w prywatnym gabinecie i na nowym sprzęcie :) No niestety nadal łożysko przodujące, trudno, jakoś przeżyję - nadal jak najwięcej leżeć, chodzić mogę na spacery takie krótkie, nic nie dźwigać, nie przemęczać się i nie zginać " w pół", tylko kucając,unikać długiej pozycji siedzącej (typu fotel, jazda w aucie) Co do leżenia, na krótko mogę na plecach - nie panikować w nocy jak się obudzę, na lewym i prawym jak najbardziej mogę leżeć. Tak twierdzi moja gin. Przy moim ciągłym leżeniu ŻADNA osoba nie wytrzyma ciągłego leżenia na lewym boku. Mam sobie siadać, na pół leżąco pozycje zmieniać itd. A w nocy - wiadomo, nikt nikogo nie przywiąże :P Co do dzidziusia - zdrowy CHŁOPIEC - nawet mam zdjęcie klejnotów :P Fajnie, ale nadal nie wierzę. Chyba dopiero jak urodzę i mi pokażą , hihi Data porodu przesunęła się na 24.10. Synuś wazy 422g, parametry wszystkie ok jak na ten tydzień - po za łożyskiem nie ma się do czego przyczepić. Policzyłam paluszki, zerknęłam na serduszko, żołądek itd. A włączyła mi na 3D i normalnie taki podobny do mnie :D :D :D że się mój wkurzył,jak mu powiedziałam. Ale i tak idę w sobotę do innego lekarza, do tej kobietki co to dziś Macro miała iść. No ze względu na łożysko, wcześniej położą mnie do szpitala, aby podać sterydy na rozwój płuc - o ile nie podniesie się choć trochę do porodu. I rozwiązanie, jeśli będzie wszystko ok - bez wcześniejszych krwawień - to w 38-39tc. Aby donosić :) Wymiary : BPD 47,5 mm - 20w3d OFD 64,2 mm HC 17,64 mm - 20w1d AC 162,30mm - 21w2d FL 37,5 mm - 22w0d Waga 422,14g EDD - 24.10.2012 AUA - 21w0d Wszystkie wymiary powiedziała,że są ok i chyba tylko cieszyć się :) mimo łożyska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od jutra znów Was będę męczyć swoimi wpisami heheheh, nadal leżę, więc komputer, książka i czasami tv :P Jakby któraś chciała kupić koszulki na napkę zapinane i zawiązywane - to polecam jednego użytkownika z Allegro. Dostałam dziś zamówione, białe , nowe i fajne. Wzięłam po 1 szt, z rozmiaru 56,62 i 68 - czasami do lekarza założyć zamiast z body się siłować - no i fajna bawełna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A zapomniałam napisać,że jest ułożony poprzecznie, tzn. to co czuję co niby kopie to rączki - boksuje mnie i to nie nóżki, chyba podobnie ułożony jak u Agulki :P I mogę mniej odczuwać bo to łożysko zasłania, dlatego tak martwiłam się,że Wy widzicie jak się przemieszcza czy czujecie malucha. Ja niestety na tym etapie nie mam szans, co najwyżej od środka czasami :) ale tam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i pomarudzę Wam jeszcze, ale mój synuś ułożony w brzuchu juz wysoko nad pępkiem, a ja tego nei czuję :( tylko to co wyprawia z rączkami, choćby teraz ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamusiu to super wiesci nam przynioslas:):)) ,a lozyskiem sie nie przejmuj,masz sie oszczedzac i bedzie ok:) I tak z tego co piszesz czujesz malucha czesciej niz ja,chcialabym uslyszec od dr wiesci ze to kwestia ulozenia i ze wszystko jest z moim maluchem ok,troche sie stresuje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) Może dzisiaj ktoś zauważy, że napiszę :) Mamusia ale fajnie, że u Ciebie maluch zdrowy i rośnie. Z tym łożyskiem, to się nie przejmuj, po prostu musisz leżeć... na pewno jak się urodzi, to maluszek Tobie to wynagrodzi :) Dzisiaj w Ustroniu piękna pogoda, w miarę ciepło. Mój mężu się już czerwona twarz mimo że ma bladą karnację a mnie nic. No, ale w tym roku odpuszczam sobie opalanie :) Właśnie wróciliśmy z 2 godzinnego spaceru. Kręgosłup to mi siada. Ogólnie to 90% emerytów i chyba jedyną ciężarną jestem :) bo żadnej nie widziałam. O tych materacach, to ja się wczytam jak wrócę do domku, teraz pobieżnie przeglądam co piszecie. Z ciuszkami, to ja jeszcze na rozmiar 56 nic nie mam. Mamusia a kogo na allegro masz fajnego od zakupów? Ja też mam jedną fajną osobę, ale teraz same ciuszki ma akurat na 80cm :/ Trzymam kciuki za kolejne wizyty i za same dobre wieści :) a teraz pora na leżenie, żeby maluszek się obudził, bo pewnie cały czas go kołysałam na spacerku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nata_lie i reszta :), przeczytam co pisałyście i na pewno coś dodam od siebie, no a teraz uciekam córce w lekcjach pomóc, bo zdrzemnęłam się i już głowa mniej boli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamusia ciesze się że wizyta udana ;-) Ja jutro jadę na to echo serca ,strach wielki Dziękuje że trzymacie za nas kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natalie fajnie sie macie :-) Też bym pojechała ale niestety w tym roku wakacje w domu na leżąco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agulka1976 ja się bardzo cieszę, że nie muszę leżeć a ruszam się teraz o wiele więcej niż w domu. ale podróż to istna męka. Niestety z alergią za wiele zmian nie ma.. oczy zaczęły mnie swędzieć że masakra, a soczewki noszę i ledwo się powstrzymuję od tarcia, ale jak zdejmę, to..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzis tez po usg:))buhaha i nie uwierzycie,mojej Nelce siusior urósł :D a tak sie nastawiłam na kobietke,ale coz:D mamusia dobrze ze wszystko z maluszkiem oki,odpoczywaj jak trzeba:)mowa o dentyscie,a mnie własnie tak ząb boli,ze nie wyrabiam....chyba wezme apap....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajny kaftanik, chociaż ja na razie skupiłam się na kupowaniu samego body, pajacyków itd. Kuzynka która niedawno urodziła ostatnio mówiła, że tylko to będę używać, bo najwygodniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Tusia, extra :D hehhe A jeśli chodzi o kaftaniki, to zobaczymy - mam 3 sztuki i na razie więcej nie. Zęby, radziłabym iść do dentysty, bo mi mówiła dentystka, że taki ból dla malucha nie jest dobry a tym bardziej chory ząb...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny u mnie tez super wieści. Maluch zdrowy,sliczny.Waży 361g,to facecik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Macro, gratulacje synka - napisz więcej o badaniu, jak tam było, czy płytkę nagrywałaś itd. Bo ja idę w sobotę :) A my sobie z Pelą na FB gadamy, chyba obie cierpimy na bezsenność :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba coś już w tym jest że jak mamy się wysypiać bo później nie będzie kiedy, to wstajemy wcześniej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
graga do mnie wszyscy znajomi mówią, śpij póki możesz bo potem nie będzie jak. Spoko, tylko weź i śpij :) ja budzę się około 3-4 a potem o 6 lub parę minut przed - obawiam się,że synuś właśnie będzie w tych porach wsta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
graga do mnie wszyscy znajomi mówią, śpij póki możesz bo potem nie będzie jak. Spoko, tylko weź i śpij :) ja budzę się około 3-4 a potem o 6 lub parę minut przed - obawiam się,że synuś właśnie będzie w tych porach wstawać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam tak samo, tylko że budzi mnie ssanie w żołądku :P więc jak tu spać jeżeli dzidzia chce jeść :D a później jakoś damy rade:) u mnie nie było tak źle, bo od 3 miesiąca synek przesypiał całą noc :) i mam nadzieję, że ten maluch też będzie grzeczny i da pospać mamie :D chociaż buszuje w brzuchu bardziej niż jego braciszek :) ale wkońcu to dwa różne charaktery będą :) ostatnio mi syn mówi, że on chce żeby się brat już urodził bo nie ma się z kim bawić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihihi fajnie :) moja córcia to zachwycona,że jednak brat będzie. I mówi do mnie,że trzeba jej zabawki sprzedać, bo się nie przydadzą ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halllo dzien dobry:) ja tez juz nie spie dawno no i oczywiscie juz po sniadanku jestem. Gratuluje wszystkim udanych wizyt:) Ja swoja mam w poniedzielek mam nadzieje ze tez bedzie dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he he, mi się już beka lekarzami w tym tygodniu :) jutro jade płytkę nagrać, a w poniedziałek mam normalną wizyte...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie dziwię się, kilka dziewczyn z forum chodzi jeszcze dodatkowo po lekarzach - a to rodzinny, laryngolog,kardiolog, nieszczęsny dentysta itd. Ja to nie przepadam za lekarzami ale kak nie ma wyjścia to się idzie i tyle - to dla naszego dobra :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i ja :) Wstałam o 6.30 a moje dziecko całe 10 minut później z płaczem MAmo ja chce zelka takiego duzego :/ ....ja jej mówię ze jak zje śniadanie to może jednego zjeść a ona w bek-to są akurat minusy opiekowania się komu pasuje bo każdy przyjeżdza z gumami,zelkami itd itda cieżko jest przekonać kogoś że to wszystko zapycha żołądeczek.Ja słodkie lubie ale Ninie nie kupuję bo jak jest w domu to ona zje.A niestety jest zawsze. A weź ją do dentysty namów .... Macro gratuluję chłopaka :) No nic Kochane miłego i przyjemnego dnia,tym leżacym i chodzącym też :) Agata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny:-) ooo jak tu tłoczno od samego rana:-) Ja juz w pracy, właśnie wcinam słodkiego rogala z dżemem mniam, i czuję jak Mały mnie puka, chyba mu smakuje:-) Jestem dzis strasznie nie wyspana i bolą mnie wszystkie gnaty, a to chyba przez to że 3 dzień śpię na materacu bo teściowa przyjechała w gości a że mamy tylko 1 pokoik to tak sie cisniemy troskę. Niby materac wygodny ale coś w nim chyba nie tak skoro nie mogę sie na nim wyspać - a teściowej z łóżka przecież nie wygonię he he:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny gratuluję udanych wizyt! Co za wiadomości!! Mnie niestety rozkłada przeziębienie.. mam temperaturę, głowa mnie boli, uszy i okropnie gardło - nie mogę przełknąć śliny ;(( Dziewczyny myślicie, że mogę jakieś tabletki na gardło wziąć??? I w ogóle czy jakieś leki na przeziębienie?? Wiem, że któraś z Was jakiś czas temu zmagała się z przeziębieniem... może coś poradzicie?? Dobrze, że dziś już czwartek... oby do jutra!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie wypada wyganiać :) no pewnie gorzej na materacu się śpi, bo nie przyzwyczajona jesteś. Ale wytrzymaj :P Też bym zjadła słodką bułkę, ale nie ma kto iść po nią, Ania3107 podziel się :D Mama córeczki, doskonale cię rozumiem z tymi słodyczami, moja córka jak była mała to wiecznie kłóciłam się o słodycze, bo wszyscy po cichu jej dawali a ja nie, wiecznie wojna, a nikt nie rozumiał,że ona nie może (refluks) , a potem biedna się męczyła ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nha sa syropki dla ciężarnych ale jak masz temperature i ogólnie i ucho i gardło boli ja bym się wybrała do lekarza lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ranne ptaszki My już też z dzidzią dawno nie śpimy trzeba było dzieci do szkoły wyszykować Pogoda paskudna ,barowa Gratuluje udanych wizyt A Tusia no to masz niespodziankę jednak chłopczyk Ja mam w karcie ciąży płeć wpisaną no i na tych dokładnych prenatalnych też mam wpisane żeńskie narządy płciowe ,wiec mysle ze moja dzidzia to jednak dziewczynka Co do dentysty to też bym musiała sie wybrac tylko jak przezwyciężyc ten odruch wymiotny ,do teraz nie moge myć zębów Wczoraj dostałam skierowania dla dzieci na kolonie bezglutenowe które zaczynaja sie od 30 czerwca Nie wiem co zrobic jest tak mało czasu a nie ukrywam koszt duży Dzis mam tą wizyte echo serca Staram sie o tym nie myśleć ..... Chyba sobie jakąś komedie puszcze czy cos bo nie wyrabiam Mamusia i co juz sie nagadałas na tym fb bo cie nie ma Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×