Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Miiiśkaa

*******PAŻDZIERNIK 2012*****

Polecane posty

Super, ze wizyty pomyslne :) Tusia no to gratulacje siusiaka he he :) Agulka trzymam kciuki :) To jak tyle dziewczyną z chłopców zrobiły się dziewczynki i odwrotnie to jeszcze u mnie ptaszek odleci hehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny czy wy tez tak paskudnie sie czujecie przez tą pogodę..? ehh ja usypiam na siedząco:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania3107 a Ty tez już siedzisz w pracy?? No pogoda nas nie rozpieszcza, ale dobrze że chociaz jest w miarę ciepło;) Gdzie pracujesz? Chyba zaraz pójdę do apteki zapytać o jakieś leki bo umieram ;//

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nha tak ja w pracy siedzę, pracuje od 7.00 do 15.00, jestem kadrową w piekarnio - cukierni:-) A Ty gdzie pracujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też swoją córę do szkoły posłałam, teraz zjadłam śniadanie, bo mi rano nie wchodzi... i wyjątkowo jest ok :) Nha ja też bym poszła do lekarza, nie zostawiaj tego tak - jak masz możliwość idź do rodzinnego. ania_k26 ja też się boję,że mimo wszystko ptaszek odleci hihihi i wtedy będzie :P Ania3107 ja czułam się wczoraj źle, dziś na razie jest ok, ale u mnie pogoda w kratkę - na przemian dzień pada, dzień jest bardzo ciepło i duszno, bardzo zła pogoda taka :( Agulka ja bym wysłała dzieci, jakbym miała zaplecze finansowe - potem przy jeszcze jednym dzieciaczku to będzie jeszcze ciężej - jak macie jak to wyślijcie, może pomoc finansowa babć i dziadków by się przydała - może wspomogą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja z kolei prowadzę administrację w pewnej prywatnej firmię.. też siedzę od 7-15 ;) Dziewczyny ja nie cierpię do lekarza chodzić.. ale jak do jutra nie poczuję się lepiej to chyba się wybiorę.. Natrafiłam przed chwilą na jakąś gazetkę Rossman.. kurczę mają w czerwcu duże promocję na wiele produktów, same zobaczcie może Wam coś wpadnie w oko.. http://www.rossnet.pl/Promocje.aspx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja z kolei prowadzę administrację w pewnej prywatnej firmię.. też siedzę od 7-15 ;) Dziewczyny ja nie cierpię do lekarza chodzić.. ale jak do jutra nie poczuję się lepiej to chyba się wybiorę.. Natrafiłam przed chwilą na jakąś gazetkę Rossman.. kurczę mają w czerwcu duże promocję na wiele produktów, same zobaczcie może Wam coś wpadnie w oko.. http://www.rossnet.pl/Promocje.aspx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorry zdublowało się ale kafe coś dzisiaj zamula przynajmniej mi ;) Dziewczyny jakie kremy stosujecie na rozstępy?? Bo mi koleżanka poleciła właśnie LEMAADR M - stosowała przez całą ciążę, teraz jest ok 2 mc po porodzie i mówi że jak dla niej najlepszy no i rozstępów nie ma... słyszałyście o tym kremie?? Bo chyba kupię.... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzeczywiście fajne promocje w tym Rosmanie, bardzo tanie produkty, chyba się wybiorę:-) Nha a do kiedy planujesz pracować? ja myślę że do końca sierpnia a jeśli dam radę to może zahaczę jeszcze o wrzesień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania a który to tydzień u Ciebie?? Ja jestem w pracy do końca czerwca, od 2 lipca idę na zwolnienie!! uff ;))) Też chciałam pracować jak najdłużej ale poddaję się ;) Kupiłam właśnie ten krem na allegro... jak przetestuję dam Wam znać czy warty ceny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nha promocje super szkoda, ze niektóre w określonych dniach ale warto się wybrac na zakupy :) A jeśli chodzi o krem na rozstępy to masz skłonnośc do rozstępów? Bo jeśli nie to wystarczy tak jak ja smarować się zwykłym balsamem to moja 3 ciaza i ani jednego rozstępu mimo iż nie używam żadnych tego typów kosmetyków. Zwykły balsam, oliwka i jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nha szczerze mówiąc to mi się juz nie chce pracować:-) ale pociągnę ile będę mogła:-) Co do kremów to smaruję się zwykłym balsamem, a i to nie zawsze raz sie posmaruję a 3 razy nie:-)Jak mają wyjść rozstępy to i tak wyjda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No niestety z rozstępami to prawda, jak mają być to będą i nic nie pomoże, co najwyżej może będą mniejsze. Ja mimo iż ma,mam tendencję to i tak smaruję się, ale nie typowo dla kobiet w ciaży -tylko takimi co mam - wcześniej kupione. Ale i tak są, mimo to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wróciłam z banku i moge sie dalej wylegiwac:) Mi sie taka pogoda podoba zreszta ja lubie jak leje a po za bólem kregoslupa czuje sie swietnie. Na rozstepy mam balsam dla kobiet w ciazy z ziaji i bardzo fajny jest:) A teraz sobie siedze i pije maslanke truskawkowa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No mamusia z tymi lodami to już przegięcie robisz smaka a ja akurat nie mam lodów :( Podziel się posiłkiem :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale numer leże sobie i nagle dziecko mi sie przewracało w środku bo to na 1000 procent :) Nie taka mała kulka a większa było widać i czułam jak się napiął cały brzuch w tym miejscu ale czadersko :) ciekawe co tam dzidzia wyprawia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ania_k26 ja ci smaka narobiłam a ty mnie "wkurzyłaś" hihihih bo ja nie poczuję tak jak ty :( czuję tylko boksowanie - dobre i to :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ania_k26 wiesz co ciężko powiedzieć czy mam tendencje do rozstępów.. bo zawsze byłam szczuplutka i nigdy nie miałam wahań wagi więc w sumie nigdy nie miałam rozstępów... Patrząc na moją mamę to ciężko powiedzieć.. urodziła i wykarmiła dwójkę no i troszkę rozstępów ma ale też nie jakoś strasznie duzo.... Ogólnie wolę zapobiegać i dmuchać na zimne.. także zobaczymy czy ten krem się sprawdzi ;) Ania3107 nie dziwię Ci się bo mam tak samo... rano nie mogę zwlec się z łóżka i chodzę ospała także poddaję się.. fajnie, że znalazłam dziewczynę na zastępstwo bo inaczej też musiałabym jeszcze popracować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam w Rossmanie ale nie zauważyłam że wszystkie produkty które najbardziej mnie interesowały były przecenione tylko 9-10 czerwca, ale i tak jak zwykle nakupowałam masę rzeczy do 'przetestowania' :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nha to daj znać jak przetestujesz:-) A co do pracy to ja muszę pracować bo mój szef nie chciał szukać nikogo nowego i przyuczać, więc zaproponował po prostu że część mojej pracy odda dla księgowości a ja będę zaglądać do zakładu popołudniami i to co będę mogła będę robić w domku bo w godzinach rannych nie będzie nikogo kto zaopiekuje się moim dzieciątkiem. Z jednej strony to dobrze bo nikt mi nie odbierze mi posady no ale z drugiej - będzie cięzko zająć się domem i dzieciaczkiem i jeszcze miec pracę na głowie Mamusia ja tez mam często zachcianki na lody:-) truskawki również wcinam, chyba dzis sobie dokupię i zrobię ze śmietaną:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamusia to tak teraz wydaje mi się, ze moje łożysko na tylniej ścianie musi być umiejscowione skoro tak dobrze dzidzie czuje. A teraz sobie przypomniałam co mi położna mówiła na ostatniej wizycie w związku z moją spadająca morfologia żeby jeść dużo mięsa a jak np wątrubkę się je to z czymś co ma wit C wtedy to żelazo z wątróbki przeniknie do organizmu czyli np surówki, kapusta kiszona itp i właśnie truskawki mają wit C więc jedzcie dziewczyny na zdrowie :) Nha no u mnie mama niema rozstępów a siostra ma a ja nie dlatego ja się nie smaruje ale nawilżam ciało bo znów mam miejsca mocno wysuszone takie szorstkie. Mamusia to moja lekarka tez mówiła o tym spaniu żeby spać na dwóch bokach a na plecach raczej nie wiadomo na chwile ale też nie panikować zresztą ja z mojego doświadczenia wiem, że czym większy brzusio tym gorzej ze spaniem i znalezieniem pozycji wiec w zasadzie to jest takie kręcenie sie przez całą noc i w związku z tym ciągła zmiana pozycji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu to nie zazdroszczę! Myśle, że nie jest to niemożliwe ale na pewno będzie Ci ciężko to wszystko razem pogodzić. To przykre że pracodawcy nie potrafią podejść do tematu po ludzku.. Byłam w aptece i babeczka powiedziała, że jeśli nie muszę to żebym niczego nie brała tzn leków.. Dała mi tylko jakiś lekki syrop z malin czosnku itp. No więc poczekam do jutra, mam nadzieję, że poczuję się lepiej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nha wypij gorącą herbatkę z cytryną i miodem i połóż się do wyrka, poczujesz sie lepiej:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ze tak zapytam z ciekawosci nie ma któraś z was ochoty kupić noki 500 z calym zestawem za 260 zl albo samsunga galaxy mini za 300??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak wrócę do domu dzisiaj to tak właśnie zrobię:) póki co popijam herbatkę z cytryną w pracy. Jeszcze tylko jutro i woolne :) jakie plany na weekend?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W wekkend zapowiadają piękną pogode więc coś by się przydało zorganizować, ale jeszcze nie wiem co:-) W sobotę na pewno idziemy ze znajomymi do knajpy na mecz a dalej co to nie wiem:-) Wiecie co, szkoda że wszystkie jesteśmy rozrzucone tak po całej Polsce, fajnie by było sie spotkać. takie spotkanie ciężarówek hi hi, chyba języki by nas rozbolały od gadania:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Silniejsze było pójście do sklepu po słodką bułkę :) właśnie wróciłam, padnięta jestem ale bułke mam :D zaraz herbatka, bułka, truskawki i już dzień extra się zapowiada. Tylko coś strasznie gorąco :( A plany na weekend, pewnie jakiś grill, leżenie i nudzenie się, a i mają znajomi wpaść w niedzielę, no i do lekarza w sobotę. A dla mnie każdy dzień podobny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i mecz, pewnie z córcią i synkiem obejrzymy :) Teraz za bardzo gości nie zapraszam do siebie bo mam taki syf dosłownie,że szok. Zerwali mi podłogę, teraz równają, kurzy się to i mecz obejrzymy same :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×