Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Miiiśkaa

*******PAŻDZIERNIK 2012*****

Polecane posty

Ja mam z kolei na razie dosyć gości:) chętnie w sb poleniuchuję, wieczorkiem wiadomo mecz. A w nd studia a później pewnie odwiedzimy rodziców także weekend upłynie raczej spokojnie :) Niedługo pewnie zaczną się letnie wyprzedaże.. Mam zamiar w końcu kupić sobie jakieś płaskie sandałki lub baleriny. W Ecco albo w Kazarze widziałam śliczne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Mnie także naszła ochota na bułki słodkie. Postanowiłam upiec drożdżówki z truskawkami. Jutro rano przyjeżdza moja mama i będą jak znalazł do kawy :) . Chyba, że mi n ie wyjdą, bo mam małe doświadczenie z ciastem na drożdżach :( Ja w sobotę idę na wesele, to już moje czwarte, ale na szczęście w tym roku ostatnie. Ciekawa jestem czy mecz sprawi, że wesele się trochę rozbije. Bo wątpie, żeby wszyscy goście darowali sobie oglądanie i dopingowanie naszej drużyny. Trochę współczuje Pannie Młodej stresu, z tym związanego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justa jeśli możesz podaj przepis na drożdżóweczki Madzia by miała do szkoły jak znalazł :) ja właśnie piję kawke, Krystianek sobie śpi ( kurcz epopołudniami najlepiej zasypia w wózeczku ciekawe jak braciszkowi odda może być cięzko) a o 14 idę po Madzie do szkoły. Właśnie brat zamówił rower na jej urodzinki każdy się składa ( on jako że niema dzieci daje najwiecej zawsze wszystkie dzieci rozpieszcza) i tak będzie miała super nowy rower mam nadzieje że na 2-3 lata :) A my rozglądamy się za łóżeczkiem piętrowym najlepiej z szufladą na dole bo teraz każdy zakamarek jest potrzebny :) Jak któraś natrfai na fajną promocję może być nawet używany to prosze o link.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Justa przypomnialas mi jak moja babcia piekla bulki z jagodali jak jezdzilismy na wies na wakacje mniam mniam.. To byly czasy.:) U mnie wszystko ok maly kopie ja sie czuje wspaniale tak jakbym nie byla w ciazy tylko brzuch duzy haha.. Wolnego mam tydzien wiec biore sie za pranie i prasowanie ciuszkow malego. Wygralam na enayu od babeczki 60 ciuszkow wszystko nluzeczki spodnie butki czapeczki body.. Prwnie mnie tu zaraz jakas pomaranczka zgasi ze uzywane dziecku kupuje :p ale dlanie to duza pszczednosc a ciuszki sa od 3-6 miesiecy wiec juz bede miala na zas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki :) Jak przeczytałam o tych lodach to sama poszłam zjeść. Na szczęście miałam jeszcze :) Teraz gotuje bób bo od wczoraj miałam ochotę. Zrobiłam nowe zdjęcie brzuszka :) - Kleo go pilnuje :) Wstawiłam do galerii. Czasami się przytula do niego - ciekawe co zrobi kiedy mały trochę mocniej kopnie ;) Łapie przeziębienie - do lekarza. Zapewne tantum verde, paracetamol i jakiś syrop na kaszel da lekarz ale i tak lepiej to skonsultować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzodkiewa ja też mam większość używanych. Mama mi kupowała w ciucholandach. Po co wydawać na ubranka górę pieniędzy. Jutro się wybieram do Pepco. Znalazłam na innym temacie, że mają tam fajne rzeczy i tanie. Zobaczymy. Robiłyście tam kiedyś zakupy? Zamierzam też się wybrać do tesco ale pewnie już nie jutro bo z tym brzuszkiem szybko się męczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak cos to ja sie pisze na imprezke :) zapraszam wszystkie ciezaroweczki do siebie :) fajnie by bylo. wlasnie wciagnelam lody czekoladowe i leniuchuje... skonczylam od 9 dwie klientki i juz mam dosc ;/ jeszcze kilka ostatnich i tez juz rzucam w cholere te robote.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzodkiewka to żeby Ci głupio nie było że sama zostaniesz zbesztana przez pomarańczki to ja Ci napiszę, ze moje dzieci mają ciuszki jedno po drugim ( tak już 3 ciaża) plus odkupuje od koleżanki ciuszki. W ciucholandach jakoś nie umiem nigdy nic wygrzebać ale swego czasu miałam komis blisko mieszkania tam były ciuszki wycenione dla dzieci i tam bardzo dużo ubranek córci kupiłam. Moniś ja często korzystam z tego sklepu i faktycznie zawsze coś taniego kupię niekiedy np dresik po kilku praniach się mechacił ale nic wielkiego a cena na prawdę groszowe sprawy. I nie każda rzecz się tak mechaci zależy od materiału oczywiście. I kilka razy kupiłam tam coś na prezent dla dzieci i rodzice zawsze zadowoleni byli a potem sami korzystali z tych sklepów. A kilka gospodarczych rzeczy tez tam sobie zakupiłam i tez raczej ok więc miłych zakupów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja polecam na przeziebienie syrop dla ciezarnych Prenalen,na poczatku ciazy bylam bardzo przeziebiona i bardzo mi pomogl,pilam tez duzo herbaty z cytryna ale wyciskalam nawet pol cytryny do szklanki i pilam i po kilku dniach super sie czulam.... Dzis w nocy latalam chyba z 7razy do wc,potem z zasnieciem kiepsko ,o 5ej wlozlam sobie stopery do uszu i wstalam o 11ej:) nawet nie slyszalam kiedy M wyszedl do pracy....ale otrzebny mi byl sen bo w nocy to az zla bylam ze spac nie moge.... Mam do was prosbe szczegolnie do tych co maja lozysko na przedniej scianie,sprawdzcie w opis usg prenatalnego to co robilyscie na przelomie 12 tyg czy tez tak mialyscie?ja wlasnie patzrylam w ten opis i tam pisze:lozysko przednia sciana nisko....jestem laikiem i nie wiem czy jak bylo wtedy na przedniej scianie to tak juz zostanie czy sie moze zmienic?moze dlatego smyrusia malo czuje.... Co do Pepco to ja kiedys w gazecie zobaczylam ich reklame i weszlam na ich strone i ceny mnie zaskoczyly bo niskie,poczytalam na ich temat tu na kafe tez ze te najtansze ciuszki to nie sa jakiejs super jakosci ale jest jakas linia dla maluchow odrobine drozsza Baby one czy jakos tak i to sie oplaca kupowac bo sa mocniejsze ciuszki i nie kurcza sie...,ale tyo chyba zawsze trzeba brac poprawke na to ze jak cos jest bardzo podejrzanie tanie to moze nie byc ok jakosc...no i zabawki maja w przystepnych cenach,zamierzam sie tez tam wybrac o zobaczyc ale to w sierpniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a czy
a czy dla was moje drogie wzystkie pomaranczki to wrogowie ??:) nawet mi sie rymło :) i czy moga sie tu wypowiadac tylko zarejestrowane osoby ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomarańczki wchodzą tu zazwyczaj żeby kogoś obrazić czy zdenerwować, bynajmniej ja mam takie skojarzenia z nimi więc dlatego zarejestrowane dziewczyny mają taki uraz do pomarańczowych:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A CZY oczywiście że nie tylko zarejestrowane osoby ale ostatnio co któras coś napisała to atak POMARAŃCZEK był i dlatego tak juz zostało jeśli któraś nie atakuje tylko pisze swoje zdanie czy jakąś radę to ok każdy ma prawo pisać ale bez obrażania itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justa no wygląda smakowicie a powiedz mi zamiast mąki chlebowej używasz normalną pszenną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do pepco, to i owszem kupowalam ciuchy tam dla mojego mlodego, dla tego w brzuchu tez teraz kupilam polspioszki po 6zl. ze starszym w koszu siedzialam i wybierałam. co do lumpeksow bylam wczoraj przejazdem i kupilam dwie kurteczki, katanke jeansowa z bluza, spodenki i nigdy nie ukrywalam ze mlodego tez tam ubieralam. sa u mnie dwa takie fajne lumpki gdzie sa naprawde rewelacyjne ciuszki dla malego-starego :) takie male a jak dla doroslych i nie raz przy starszym zostawialam tam po 200/300zl. ale ciuchow mialam multum. co wiecej mam nadal bo nie oddalam ani nie sprzedalam ciuchow i teraz mam dla mlodszego. tylko musze zniesc je ze strychu i posegregowac, z tych 3,5lat troche sie uzbieralo. a i tak mimo wszystko caly czas cos dokupuje :) puki mam kase to kupuje. potem przestane dorabiacto sie skonczy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ja po wizycie. wszystko dobrze. maluch rosnie tylko ze leniuch:) rano szalal a jak poszlam na usg to mimoza:) ulozyl sie nozkami do dolu i lekarz nie mogl go zbadac dokladnie. wymiary ok choc obwod brzuszka nieco wiekszy ale to podobno przez jego ulozenie-tak powiedzial lekarz. pytalam czy widzi plec ale wstydziuch nie pokazal:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nha Na pryeyibienie jeli moge ci polecic to syrop z czosnku i cytryny i odrobiny miodu ... mi zawsze pomaga jak tylko mnie cos bierze to od razu go robie i po przeziebieniu. Nie matrwcie sie ulozeniem dziecka bo na tym etapie ciazy to maluch ma tyle miejsca ze moze szalec... moj co wizyte lezy inaczej ... a co do spania to ja spie tak jak mi wygodnie na plecach tez... nie wskaxane to jest dopiero w 8 miesiacu jak dzidzia jest juz duza wiec spokojnie nie ma co popadac w paranoje...mzsle ze nasze babki i pra babki nie wiedzialy o takich rzeczach a rodzily po 8 dzieci buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emachines to na pewno po badaniu. Moja gin wczoraj ostroznie robiła i jedno i drugie usg, ale uprzedzała,że może mnie boleć brzuch bo troche naciskała,żeby dzidzia się przekręciła itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem wiem:) dlatego nie panikuje tylko leze sobie. moj lekarz zawsze mowi ze po badaniu gin moze nawet pojawic sie kropelka krwi. ale to moje dziecko uparciuch jeden, kopie teraz ale jak zaczynam nagrywac na tel to przestaje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w poniedzialek dostalam z HIPP broszurki informacyjne, saszetke herbatki na laktacje i naklejke na samochod:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie tez nie bardzo pamietalam czy pisalam do nich czy nie:) sprawdzilam w mailach i faktycznie cos tam bylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie burza, zaczęło lać... chyba się muszę wyłączyć na chwilę z kompem :) A jaka dziś znów cisza na kafe :) taka pogoda to wszystkie pewnie śpią :) Czekam na relację Agulki, a ktoś dziś ma jeszcze wizytę ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helo :) ja juz po wizycie :) nerwy juz opadly :) dzidzia zdrowa :) i chłopczyk bedzie :) moj J wniebowziety i dumny jak paw :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A chłopców jak nie wiem co u nas na kafe :D fajnie, ja jak doagdamy się z imieniem to tabeleczkę zaktualizuję. Super że wizyta udana, a ile maluszek waży ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×