Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Miiiśkaa

*******PAŻDZIERNIK 2012*****

Polecane posty

Witajcie Agulek ciesze sie ze wszystko w porządku :) Ja obudziłam się o 5 ,mój już pojechał do pracy ale w sumie nie chce mi się kłaść do łożka i już kompa odpaliłam,zjadłam kanapkę z masłem i pomidorem,brzuch mnie zabolał-chyba za wcześnie,ale ja ciągle bym coś jadła :( Wczoraj mój mnie wkurzył,ale sobie poryczałam w nocy,ale w sumie dzis czuje się oczyszczona,wszystkie złosci wypłakane a pogadac już pogadaliśmy ale i tak zachował się jak dupek i sam to wie najlepiej.Im starszy tym bardziej podatny na głupoty ;) Sprzedałam na allegro sukieneczkę po Ninie i problem w tym że ostanio jak miałam drzwi wstawiane to wszystko było wynoszone,później pakowane i nie wiem w którym pudełku ona jest :))a pudełek duzych mam z 8 :( No nic idę szukać a jak nie znajdę to św.Antoniego poproszę o pomoc ha ha Miłego dnia dziewczyny :)ugłaskać proszę brzuszki od forumowej cioci Agata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agulka wieści rewelacyjne :) Jak tak czytam o Waszych usg to wydaje mi się, że moje było sto lat temu i chciałbym już następne. No właśnie - kiedy robi się kolejne usg? Mój dzidzia dziś skopał mnie przy pępku. Ale wczoraj kilka razy w dole dostałam (nie wiem, może jajniki - jeżeli to możliwe w ogóle) i tak strasznie bolało, że położyłam się spać żeby przeszło. Jadłam bób - może mu nie smakował ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja też już spać nie mogę, dzisiaj wizyta. boję się bo od paru dni tak jakoś niepokojąco brzuch mnie boli... co do wielkości dzidzi to moje też duże:) lekarz na ostatniej wizycie stwierdził że synuś wyprzedza swój rzeczywisty wiek wielkością o dwa tygodnie:) tylko strach jak do porodu już dojdzie hehe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Dziś wizyta u mojego ginekologa Co do imion to nasza dziewczynka jak na razie bezimienna Pytanie do tych dziewczyn które miały krzywą robioną mnie wyszło tak : na czczo 91 po 1 godz 133 po 2 godz 141 czy ten ostatni nie powinien już spadać? Porównuje badanie wczorajsze kardiologa i prenatalne z poniedziałku i odczucia całkiem przeciwne Na tych prenatalnych to tak mi głowicą przyciskał strasznie bolało no i uderzał po brzuchu żeby mała się obróciła A wczoraj położenie takie samo kardiolog też oglądał narządy i tak delikatnie badał że niewiele czułam Więc można delikatnie.. zgłoszę to dziś swojemu gin że w poniedziałek to masakra była Tak się zastanawiam ciągle czy to tętno malutkiej nie wynikało właśnie z tego że ją nastraszył Wczoraj było idealne :-) I mam zalecone następne badanie w tamtym ośrodku miedzy 28 a 32 tygodniem ciąży I się grubo zastanawiam czy się wybiorę Zapytam dziś na wizycie Moniś wyczytałam z tych prenatalnych ze niektóre anomalie rozwojowe mogą być widoczne dopiero po 24 tyg ciazy dlatego zaleca sie wykonanie badań usg w 12,20 i 30 tyg ciąży jeśli nie są obecne wskazania do wykonywania usg częściej Ale was zanudzam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiaz----między naszymi chłopakami tylko 10g róznicy wagowo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny:) Na szczęście dzisiaj czuję się już zdecydowanie lepiej...... wczoraj się dokładnie wygrzałam i wypociłam i dzisiaj obudziłam się jak nowo narodzona;))) Koleżanka poleciła mi sklepik internetowy z rzeczami dla malucha i nie mogę się powstrzymać, ale poczekam do kolejnej wizyty aż lekarz potwierdzi mi po raz drugi płeć.. jak potwierdzi to zamówię kocyczek z imieniem http://esklep-dla-dzieci.pl/kocyk-z-imieniem-dziecka ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CHCE BYC MAMA... odpowiadam na Twoje pytanie odnośnie wspomagaczy ... Ja starałam się o dzidzie dosc długo już przed slubem się nie zabezpieczaliśmy tylko mniej wiecej a wiesz jak to jest... 2 lata bez zabezpieczenia i nic... Potem 8 miesiecy intensywnych starań z obserwcją robieniem testów i innych i znowu nic nie wychodziło...badania wykazały ze mam zespoł luteizacji niepękającego pęcherzyka... Kolerzanka poleciła mi ziółka mieszanke ojca sroki nr 3. I juz w pierwszym cyklu picia zobaczyłam dwie kreseczki... Wiem ze są różne zioła na różne schorzenia, wiec najpierw musisz wiedziec w czym jest problem... Przytyłam pół kilo w dwa tygodnie... przesadziłam ze słodyczami...:) heheh trzeba troche przystopować...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny;-) Agulka super że masz dobre wieści:-) Mamusia - wstawaj już Śpiochu hi hi, pisałaś że kłóciłaś się z mężem o imię dla dziecka, nie martw się u mnie to samo:-) Mi bardzo podoba się imię Maksymilian ale moj jest przeciwny:P zastanawiam się jeszcze nad Kubusiem, Alanem lub Adrianem ale to jescze kwestia do przedyskutowania Moniś mnie "bezimienny" :-) też kopie cały czas u dołu, poniżej pępka tak naprawdę niziutko, mogłby się już przesunąć do góry:-) Chce być mamą - ja na swoją dzidzię czekałam 2 lata, fakt że nie pilnowałam dni płodnych i niepłodnych ale kochaliśmy się bardzo często bez zabezpieczenia i nic, i nic....tylko ciągłe oczekiwanie czy dostanę @ czy nie. Aż w końcu odpuściłam sobie i powiedziałam: będzie co ma być!... i po jakiś 2 miesiącach zaszłam w ciążę:-) także głowa do góry, jak widać u mnie to chyba też kwestia nastawienia psychicznego a różne myśli mnie nachodziły, wybierałam się już do lekarza na badania płodności no ale niepotrzebne mi to było:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniś ja tez jadłam bób wczoraj a dziś msakra jak mnie brzuch od rana boli. Mamusia a z tą wielkością to na ten etap jeszcze niema co panikowac moja córa w 20t wazyła 320g a urodziła się w 42t z wagą 4240 a pierwsza waga na to nie wskazywała. Więc póki co nie panikowac ja panikowac będę pod koniec bo się troszkę namęczyłam przy córeczce :( No drugi poród lżejszy bo i dziecie mniejsze wiec tez dziwne bo niby każde kolejne dziecko większe ma być a u mnie mniejsze jest. Oby teraz tez tak było. Co dziś na obiadek robicie? Ja zupe krem cebulową a na drugie naleśniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj ania_k26 ;) Ja na obiad chyba naleśniki z truskawkami albo pizza ;) Brak mi jakiegoś bardziej oryginalnego pomysłu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania k26 właśnie z waga różnie jest Moje pierwsze 2700(37tc) drugie 3800(39tc) a trzecie 3100(38tc) wiec różnie Wierze ci że miałaś ciężki poród ...dziecko ponad 4000 kg sporo wręcz wielkolud :-) A ty taka chudziutka jesteś Teraz życzę łatwego porodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ja tez zastanawiam sie nad obiadem i cos slabo mi idzie to myslenie,w sumie nie wiem co bym zjadla... Co do imienia narazie u nas tez nie wybrane,zreszta jeszcze nie wiem jakiej plci jest moj kosmita:)),M mi dokucza i mowi ze ja nie wybieram imienia tylko on bo on idzie zapisac:) Mi sie podoba Milena,a dla synka Oliwier,Aleksander ,Mateusz ale jeszcze moze sie okazac ze zostanie wybrane zupelnie inne,M sie podoba Anita a mi nie:),co do chlopiecego imienia to wszystkie trzy mu sie podobaja.... Wczoraj wieczorem lezalam i polozylam sobie reke nisko po prawej stronie i poczulam ze ''ktos''sie zbliza do tej reki i tak dziwnie atakuje:) Monis tak podobnie kiedys pisala o ruchach,ja nie wiem czy to wlasnie byly ruchy malucha?bo chyba jelita tam nie sa i raczej by mi tak nie pracowaly....tymbardziej ze powtorzylo sie to z 10razy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miluchnaaaa31 powtórzyło się bo pewnie dziecko czkawki dostało:-) u mnie też tak jest czasami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu a jak wzielam reke z brzucha to nic nie czulam,dopiero jak polozylam na brzuchu,myslisz ze jednak to czkawka?bidulek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez chyba nalesniki zrobie ,tylko musze jeszcze jakas zupe wymyslec,musze jakies ciasto upiec bo kiedys kupilam morele i sa nie do zjedzenia,bez smaku ,leza w lodowce,szkoda mi ich wyrzucic,moze dokupie truskawek i zrobie ciasto mix owocow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a w którym tyg zaczęłyście czuć pierwsze ruchy dziecka??? U mnie to już prawie 19tc i jeszcze nic nie czuję....... chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nha ja poczulam kolo dnia matki a to byl 18/19 ale ja nie czuje czesto,czasem panikuje ze prawie wcale,lekarz mi mowil ze to normalne na tym etapie ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem, jestem. Ale rano jeździłam badania porobić, przed 7 - kolejki oczywiście nie powiem jakie... Potem pojechałam do brata mojego A. , tam spotkałam teścia, teściową i wiecie gadka, itd. O dziwo powiedziała mi teściowa,że ładnie wyglądam - że nie widać,że w ciąży jestem...Jasne, powinna okulary kupić kobietka :D No i bardzo szczęśliwi,że będzie chłopczyk - widok jej miny bezcenny :P A teraz wpadłam to od razu porządne śniadanie. I już myślałam,że poleżę a tu przyszedł robotnik i mówi,że zabraknie płytek terakoty...no szlag mnie trafił, bo wcześniej liczył i miało być ok, kupione z lekkim zapasem i to nie wystarczy. A tylko co wróciłam, to nie mogli wczoraj powiedzieć ??????!!!!!! I znów muszę jechać, bo nie ma kto pojechać za mnie, plus fugę wybrać. Ehhh jak dziś nie skończę w szpitalu to będzie sukces !!:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chcę-być-mamą
Dziewczyny dziękuję za odzew. U mnie też podejrzewali endometriozę, bo miałam całkiem sporą torbiel na jajniku, no i według lekarzy była książkowym przykładem torbieli czekoladowej. Na szczęście dla mnie po zbadaniu wycinka okazało się że to zwykła torbiel i nic mi nie dolega. Laparoskopię miałam 8 miesięcy temu, nie wiem, może jajnik tak długo dochodzi do siebie? Co do ziół to piję o. Sroki nr 3, ale teraz od 2 dni strasznie mnie jajnik boli, właśnie ten operowany. Nie wiem czy to dobrze, czy to źle? Czy mam odstawiać zioła?? Z mężem wspomagamy się witaminkami, próbowaliśmy testów owu, ale nie przyniosły rezultatów więc odpuściliśmy. Czekam teraz na @ (oby nie przyszła) i oboje idziemy na badania - ja zbadam hormony, a mąż - nasienie... Wydaję mi się, że moim głównym problemem jest psychika, nie potrafię odpuścić, zapomnieć, wyluzować :/ Życzę Wam miłego dzionka :* Dbajcie o swoje skarby, które nosicie pod serduszkami :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny ja wlasnie wrocilam z poczty bylam telefon wyslac. Teraz sobie leze taka ladna pogoda a mi sie nic nie chce;/ jeszcze 2 dni i wizyta doczekac sie nie moge:) Buziaczki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie - u mnie ok, nie pisałam chwilkę, bo za bardzo nie miałam czasu, a Wy pędzicie ze stronami jak szalone, więc swój wolny czas poświęcałam głównie na czytanie tych stron :P Cieszę się strasznie, że Wasze wizyty udane i dzieciątka zdrowe! Agulka - super, że z serduszkiem jest wszystko w porządku! Chcę-Być-Mamą wiem o czym piszesz...ja starałam się o pierwszą ciążę ponad rok i to bezskutecznie, poszliśmy w końcu do specjalisty od problemów z płodnością i zaczęliśmy badania... Wtedy odpuściłam z tym ciśnieniem na ciążę, bo skupiłam się na badaniach i kombinowaniu kasy na nie.. do studnia bez dna :( Jest ich dużo, bo to nie tylko hormony, ale i posiewy (ureaplazma, mikoplazma i chlamydia) oraz monitoring cyklu na usg. Po 2 miesiącach (badania były jeszcze w toku) zobaczyłam 2 kreski. Radość nie trwała długo, bo w 11tc ciąża obumarła.. W drugą ciążę zaszłam w pierwszym cyklu, dzięki monitoringowi. Myślę, że możesz od tego właśnie zacząć.. POWODZENIA!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agulka Ty miałaś konsultacje kardiologa czy badanie echo serca płodu? Czy może jakieś inne badanie? Powiem Wam, że się podłamałam. Polecono mi ponoć bardzo dobrego lekarza ale dowiedziałam się przed chwilą, że to badanie u niej kosztuje 450 zł!! No normalnie szok. Jak szukałam gdzie indziej to 300-350 zł. Prawie 500zł na jedno badanie. Już nie wiem co mam teraz robić. Raczej mi się nie przelewa. Nie wydaje mi się, że mi jakiś ginekolog wystawi skierowanie na nfz skoro w ostatnim usg wyszło dobrze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chce byc mama - ja tez miałam torbiel na jajniku wielkosci meskiej piesci ogromny, dowiedzialam sie tydzien po slubie tragedia, laparoskopie mialam 2,5 roku temu pozniej przez 1.5 roku bralam tabletki na calkowite wstyrzymanie jajeczkowania i okresu Piekny czas bez napadow zlosci i bez podpasek :) po odstawieniu tabletek dokladnie rok sie staralismy o dzidziusia a gdzies czytalam ze to baaaardzo szybko nam poszlo ale nie wiem czy to prawda Moj lekarz mowil ze nie ma problemu i od razu powinnam zaskoczyc. Nie martw sie i jak masz tylko jakies watpliwosci to rob usg czy torbiel nie robi sie znowu Ja sie tak upewnialam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyczytałam gdzies ze czkawka u maluszka jest swietnym cwiczeniem pluc i nie jest dla maluszka nieprzyjemna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×