Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

revolver

czym kobieta powinna

Polecane posty

Gość to chyba jakichs zart
zapomniaels dodac az tylko mężczyzną ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K-141 Kursk
JA ZAWSZE JESTEM NIEWINNY!!!! BO JESTEM I ZAWSZE BĘDĘ - MĘŻCZYZNĄ.... A to ciekawe...a ptaszki ćwierkały, że nieodłacznym atrybutem męskości jest umiejetność wzięcia odpowiedzialnosci za własne czyny :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to chyba jakichs zart
atrybutem meskosci jest raczej walecznosc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K-141 Kursk
będziesz i dalej spier**** jak widział , jak kobieta będzie szła na dno , a Ty z nią... nie mam skłonnosci homoseksualnych, a według metryki jestem kobietą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
K-141 Kursk o ile się brało udział w tym czynie, a nie ktoś, ten czyn , sam sprowokował

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
K-141 Kursk nazwa kursk , kapitan to rodzaj meski - więc nie jestem pewny kogo grasz :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K-141 Kursk
o ile się brało udział w tym czynie, a nie ktoś, ten czyn , sam sprowokował biedaku...nie nauczono cie odmawiać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K-141 Kursk
nazwa kursk , kapitan to rodzaj meski - więc nie jestem pewny kogo grasz i dobrze... pewnośc stępia refleks :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to chyba jakichs zart
jednak jest waleczny coraz bardziej mi imponuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K-141 Kursk
nauczony mnie nie brać czynu , którego nie chcę no to super :D tylko skąd wobec tego zdanie: o ile się brało udział w tym czynie, a nie ktoś, ten czyn , sam sprowokował jako riposta na: JA ZAWSZE JESTEM NIEWINNY!!!! BO JESTEM I ZAWSZE BĘDĘ - MĘŻCZYZNĄ.... wyjasnisz? perwersyjnie lubię rozumieć co poeta miał na mysli ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Facet szczęśliwej kobiety też jest szczęśliwy. I wtedy sam chce przy niej być, nie potrzebne tu żadne krętactwo ani też bicie faceta :D Sama nie chciałabym być z nieszczęśliwym facetem, dla którego życie to męka.:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o ile się brało udział w tym czynie, a nie ktoś, ten czyn , sam sprowokował jako riposta na: JA ZAWSZE JESTEM NIEWINNY!!!! BO JESTEM I ZAWSZE BĘDĘ - MĘŻCZYZNĄ... Twoja osoba jako kapitana trochę zmieniał kierunek...bo kapitan jest kobietą i dla przykładu - jeżeli mężczyzna nie bierze udziału np.w haniebnym czynie swojej kobiety na boku, to choćby był kapitanem zostawi kobietę na pokładzie , a sam odpłynie łodzią jak najdalej w nieznane...nie będzie brał odpowiedzialności za postępowanie swojej kobiety i pozwoli jej utonąć...to teraz jest jasne....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K-141 Kursk
ok, jasne :) zastanawiam się nad swoją reakcją w takim aspekcie :D i... fuck, wyszedł mi węzeł gordyjski :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
będę miła widzisz ...ale większość kobiet ma ogromne zboczenia i chce sie na nas wyżywać w imię swoich nieobliczalnych emocji...na dodatek potrafią odkręcić wszystko tak , że wszyscy uwierzą , ze to był pomysł faceta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to chyba jakichs zart
o i odrobinkę agresywny moj typ :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to chyba jakichs zart
to jakis zart ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to chyba jakichs zart
powaznie :O skoro koniec zabawy to wracam do 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×