Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość an_mat

Tłuszczaki-razem łatwiej

Polecane posty

Gość an_mat

Witam.Mam w rodzinie osobę u której stwierdzono liczne tłuszczaki-łac. lipoma.Bardzo proszę osoby które mają tą przypadłość,albo ma ją ktoś w rodzinie ,znajomi- o wszelkie informacje na ten temat.Co jest przyczyną powstawania tłuszczaków,jak je leczycie (może jakieś metody alternatywne). Za wszelkie informacje na ten temat tu na forum lub e-mail z góry Wielkie Dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej mój mąż ma tłuszczaka na ręce , miał to nawet usuwać ale sie rozmyslil , lekarz mówił mu ze niczym to nie grozi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Władysława 1948
ja mam kilka do sprzedania. może wystawię na allegro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Irmina45
Mój wujek miał tłuszczaki, po dwóch latach mu się uzłośliwiły i pożył jeszcze tylko pół roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak????*
Ja pierdziele, nie strasz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ONA ODPOWIADA
Nikt nikogo nie straszy IRMINA to kolejna porażka,która ma dużo do powiedzenia w każdym temacie :) szkoda że tak bez sensu i bez kultury :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Irmina45
Mimo to nie zmienia to faktu, że tłuszczak to łagodny nowotwór, który może stać się złośliwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak????*
Czyli nalezy usuwac to dziadostwo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Irmina45
Po co? Lepiej poczekać cierpliwie na kostuchę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TluszczakBle
Tak przy okazji czy ktos moze mi powiedziec jak to wyglada w Polsce, mam na mysli usuwanie tluszczaka prywatnie. Nie mieszkam w Pl ale che to tam wlasnie zrobic. Jaki koszt i w ogole? Z gory dzieki za odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TluszczakBle
Ok, dzieki za odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość an_mat
Nadal szukam informacji o tłuszczakach.Znalazłem między innymi taki artykuł: Tłuszczaki są objawem bardzo zaburzonej gospodarki węglowodanowo-tłuszczowej organizmu. Zapasy tkanki tłuszczowej tworzą się przede wszystkim z jedzenia nadmiernej ilości węglowodanów - produktów skrobiowych, cukru i jego wyrobów, również równoczesnego z jedzenia nadmiernej ilości węglowododanów i tłuszczów stałych (zwierzęcych). Bez zmiany sposobu odżywiania nie można uzyskać trwałego efektu leczniczego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TluszczakBle
No widzisz, ja unikalam jedzenia tego co tu wymieniles a i tak mam to dziadostwo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takatu
mój mąż jest - można powiedzieć - cały usiany tymi tłuszczakami - plecy, przedramiona. Więc po prostu z tym żyje, bo usunąć nie sposób... Całe szczęście nie daje to żadnych objawów. Lekarz stwierdził że nie jest to groźne. Ale dyskomfort psychiczny jakiś jest zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ***izka26***
ja mam tłuszczak na stopie. dokładnie to pod w wieku 18 lat miałam zoperowany ale chirurg niedouk źle usunął. po zabiegu wypuścił mnie w dość kiepskim stanie do domu. prawie straciłam nogę. i co po 2 miesiącach tłuszczak odrósł. od zabiegu minęło prawie 8 lat mam go nadal. z tym że teraz noga noc w noc rwie mnie do kolana. boję się iść do lekarza mam 2 dzieci :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takatu
czyli ty jednak odczuwasz bolesność ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ***izka26***
tak i to okropnie boli. a jeszcze jakiś czas temu czułam ból tylko jak dużo się nachodziłam. myślę że to spowodowane jest jego umiejscowieniem pod stopą.czyli w trakcie chodzenia uciskam go no a w nocy rwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TluszczakBle
Poszukaj dobrego chirurga i pozbadz sie skurczybyka bo ewidentnie przeszkadza Ci w codziennym zyciu. Moj nie boli ale za to jest na twarzy, tez se kurde wybral miejsce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ***izka26***
no niby przeszkadza i to bardzo. ale kurczę boję się powtórki z rozrywki... o kulach chodziłam 6 tyg rana się paprała nie chciała się goić.wiem że muszę go usunąć bo jest pod praktycznie całą stopą. ale bardzo się boję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TluszczakBle
Ja jestem na etapie szukania lekarza, jestem zmuszona zrobic to prywatnie. Nie mieszkam w Pl ale chce to zrobic w kraju. Moze ktos z Was zna kogos dobrego z Kielc lub Warszawy, kto sie tym zajmuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mela 345
Tłuszcaka można usunąć dietą, sama to przeszłam, miałam tłuszczaka, lekarz powiedziła mi ze to nic groznego ale ja sie doczytałam ze jednak moze zamienic sie w cos groznieszego. Przeszłam na diete sokowa, 2 miesiace piłam same soki i jadałam surowe warzywa i owoce i tłuszczak zanikał z dnia na dzien, teraz go prawie nie wiedac, ahaa jadałm duzo czosnku tez przy tm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ***izka26***
wybacz przeczytałam jeden z artykułów i moja wątroba mogła by się zbuntować od jedzenia samego tłuszczu. do TluszczakBle jestem z okolic Bydgoszczy i nie mam pojęcia sama jak sobie poradzić z wyborem lekarza, boję się trafić na kolejnego partacza. do Mela 345 nie sądzę żeby taka dieta mogła mi pomóc, walczę z nim już klika lat. zresztą teraz karmię córkę piersią i dieta taką jaką proponujesz jest nie wskazana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mój chłopak ma dużo
tłuszczaków, co raz pojawiają mu się nowe, na całym ciele oprócz głowy (na szczęście), są płytko położone pod skórą i bardzo odstają, wycina je ale pojawiają się nowe i innych miejscach, lepiej wygląda blizna niż odstający tłuszczak, jeden był na plecach i po wycięciu okazało się że miał wielkość jajka :o, każdego wyciętego tłuszczaka wysyłają mu do badania histopatologicznego, wszystkie zmiany okazują się łagodne, lekarze mówią że "taka jego uroda" i że nie ma na o lekarstwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mela 345
Kochana taka dieta jest jaknajbardziej wskazana przy karmieniu, bo dostarcza wszytskiego czego potrzebuje dziecko i wszytsko czego potrzebujesz ty. Szkoda ze ludzie jeszcze tak mało wiedza na temat surowej zywnosci. Ogladnij sobie ten 12 odcinkowy filmik moze rozwieje twoje watpliwosci http://www.youtube.com/watch?v=1roi45o07BI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ***izka26***
do anusia "Trzeba jeść tłusto, a wśród tłuszczy wybierać te bardziej twarde, zawierające maksymalnie dużo wodoru takie jak np. łój wołowy. Można go pić w rosołach, czy używać do smażenia frytek z 1-2 ziemniaków." cytat z jednego z Twoich artykułów :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mój chłopak ma dużo
aha, wszystkie zabiegi robi bezpłatnie na nfz u chirurga, czasami uda się wyciąć kilka na raz, jak są blisko siebie np. na przedramieniu kilka tłuszczaków o srednicy 50 groszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×