Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość an_mat

Tłuszczaki-razem łatwiej

Polecane posty

Gość an_mat
Max Zander vel Klaun możesz więcej napisać o tej głodówce,jak długo ją stosowałeś itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odtluszczony
Witam wszystkich,ja tez wychodowalem na sobie sporo tluszczakow. Dlugo szukalem sposobu na wyleczenie, pozniej choc na zatrzymanie choroby i wymyslilem... Oczywiscie dieta i minimum ruchu. Co do diety to zmniejszylem spozywanie weglawodanow do minimum jakie mozna uzyskac normalnie funkcjonujac. Bialko jako budulec tez sporo ograniczylem. Reszte energi czerpie ze spozywania tluszczow zwierzecych. Poczatkowo sam nie wierzylem ,ze mozna zabic "klina klinem" Teraz po 1 roku stosowania moje tluszczaki sporo sie zmniejszyly a nowe wcale nie powstaja. Najwiekszym mankamentem jest zycie bez weglowodanow ,ktore sa tak pyszne, ale nie mialem juz innego wyjscia i bylem zdesperowany. Mialem do wyboru stol operacyjny lub jakas dieta. Dodam ,ze poza tym czyje sie bardzo dobrze i nie choruje. Polecam kazdemu bo ,mi pomoglo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jarolkr
witam mam na swoim ciele kilkanaście tłuszczaków kilka z nich już usunołem u chirurga i kilka sam domowym sposobem (żyletką) najchętniej usunął bym wszystkie to jest ok 40-50 na całym ciele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem ile w tym prawdy ale ponoć zła praca tarczycy powoduje u osób skłonnych do budowania się tłuszczaków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość artur85
jarolkr ty bezczelny typie, jak śmiesz publikować tak bezwstydne teksty o usuwaniu tłuszczakow żyletką? nie tylko sposob sprosny ale i niebezpieczny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miracle maker
Witam. Jeśli to komuś pomoże to powiem jak ja poradziłem sobie z tłuszczakami. Otóż mam je rodzinnie tak jak większość z nas. Pierwszego zauważyłem w wieku 18 lat i dość długo był tylko jeden. Później w okresie 24-29 roku życia pojawiło się ich całe mnóstwo (około 50 szt). Głównie brzuch, ręce, plecy. Największe o średnicy około 4-5 cm. Zacząłem analizować swoje życie i szukać jakiś przyczyn i doszedłem do następujących wniosków, że nawarstwienie tłuszczaków zbiegło mi się z paroma rzeczami w moim życiu: odpuściłem sobie sport i wysiłek fizyczny, piłem dość sporo alkoholu, źle się odżywiałem i z wagi 75kg/180 cm doszedłem do 94kg/180cm. Czytałem różne informacje na temat tłuszczakowatości, głownie w języku ang gdyż jest ich więcej (families multiply lipomas) i postanowiłem, że spróbuje przez jakiś czas funkcjonować jak w wieku lat 17 tzn. : zrobiłem sobie 10 dniową głodówkę na wodzie (pierwszy raz w życiu) aby oczyścić organizm. Po głodówce przeszedłem na dietę wegetariańską i wyeliminowałem całkowicie alkohol i biały cukier pod każdą postacią z diety i zacząłem biegać. Zacząłem tracić na wadze, po około 6-ciu miesiącach zauważyłem że nie pojawiają mi się żadne, nowe tłuszczaki, te największe zatrzymały się w rozwoju, a te najmniejsze zaczeły się wchłaniać. Stosuje tą dietę już dwa lata. Moja waga to 72kg/180 cm. Większość małych tłuszczaków mi się wchłoneło. 11 tych największych usunąłem chirurgicznie i w wieku 36 lat jestem bez tłuszczaków. Wiem, że to nie zadziała u wszystkich i wymaga dużo wyrzeczeń ale naprawdę warto spróbować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewab2
Witam,od kilkunastu lat mam niewielka narosl kolo malzowiny ucha,gdy pokazalam to lekarzowi to powiedzial ze to tluszczak.Nie boli i mam tylko ten jeden.Wlasciwie mi nie przeszkad,jest tez prawie niewidoczny bo przykrywam go wlosami.Mam tylko jeden problem,wydziela nieprzyjemny zapach.Jest tak przez kilkanascie dni,potem przez jakis czas spokoj i znowu.Nie wiem czy powinnam sie go pozbyc.Obawiam sie ze jak go"rusze"to moze sie zmienic w cos gorszego.Czy ktos mial podobny problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mój ojciec miał tłuszczaka w jelicie, lekarz kazał mu ten guz usunąć bo wg niego taka zmiana może zrakowacieć trochę się boję bo ojciec ma polipowatość jelit a to daje duże predyspozycje do raka jelita, jest pod kontrolą, co rok ma badania ale i tak się boję że to kwestia czasu aż coś się z tego wylęgnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam z tego co doczytałem się na zagranicznych forach na tłuszczaki pomaga ocet jabłkowy( własnej roboty), ponadto terapia ozonem konkretnie Eboo( trudno dostępna). Po własnych przemyśleniach doszedłem do wniosku, że pierwsze tłuszczaki pojawiły się po pierwszym leczeniu kanałowym zębów, proszę napiszcie czy u was też to się potwierdza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinya
Dzień dobry,radzę usunąć chirurgicznie tłuszczaka, gdyż ja czekając na samoistne znikięcie doczekałam rozrośnięcia do prawie 15 cm!W związku z tym zamiast lekkiego zabiegu musiałam poddać się operacji pod narkozą.Stosowałam diety i nakłady wszystko co tylko wyczytałam w internecie.Proszę nie bać się chirurgicznych zabiegów,im później się pójdzie tym większy może być ubytek na skórze i bardziej skompilowany zabieg.Wszystko jest jednak do przeżycia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mele 345 podeslij mi cos na te tluszczaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adam232
Ja usunąłem tydzień temu dwa. Diety i inne rzeczy jak już tłuszczak urośnie z całą pewnością nie pomogą a wręcz z roku na rok będzie to powoli sobie rosło. W prywatnej klinice bez bólu 30 min i wszystko usunięte, bez żadnego bólu, szwy do ściągnięcia po 7 dniach Im szybciej usunięcie tym mniej szwów będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam proszę sobie obejrzeć filmiki o leczeniu tarczycy jodem pana J Zięby a konkretnie nr5. O znikających tłuszczakach po zastosowaniu podobnej suplementacji do J Zięby czytałem jeszcze na dwóch innych forach. Właśnie zaczynam taką suplementację, jeżeli przyniesie efekty dam znać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stiop78
Adam 232 Gdzie usuwałeś, jeśli można wiedzieć i jaki koszt u Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polabob

ja tłuszczaki usuwałam w Instytucie Piękna Bielenda i mogę serdecznie polecić lek. Tomasza Mierzwińskiego 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×