Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sniadanie przy kawie

pozycie malzenskie w srednim wieku

Polecane posty

Gość sniadanie przy kawie

Czasem tak nienawidze swojego M,ze obmyslam plan zbrodni doskonalej,czyli strucie gada grzybem;)Pozniej powietrze ze mnie schodzi i nawet rozwod wydaje mi sie sprawa nie do przeskoczenia,bo przeciez za duzo moge stracic w sensie materialnym(nie to ,ze on ma kupe kasy a ja biedna,tylko obydwoje jednakowo zarabiamy,a jednak jedna taka pensja to malo)Domu,ktory wspolnie budowalismy tez na pol nie przetniemy,a nikt nikogo nie splaci,bo nie ma z czego .Nie ma mowy o kupnie chocby kawalerki w bloku ,inna sprawa,ktore z nas by sie na nia poszlo i na jakich warunkach.Przypomina mi sie film "Wojna panstwa Rose",oni tez ze soba walczyli,ale chyba tak nie do konca bylo z ta nienawiscia.Jak skonczyli ...to juz trzeba film obejrzec,a ja czekam na najblizszy wysyp grzybow;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a dlaczego nie
nie martw się nie ty jedna, ale tekst dobry aż się uśmiałam z tym przecinaniem domu, ja tez mam takiego gada, tyle tylko że ja mam już konkretne plany co i jak dalej ale uprzedzam nie napiszę na forum bo tu za dużo tych najmądrzejszych co maja po naście lat i doradzają jak dorośli na emeryturze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sniadanie przy kawie
ha,czyli obydwie mamy plan;)co tam nascie...nawet dziescia gowno wiedza o pozyciu malzenskim w srednim wieku;)Sex tez mam do dupy,bo ciagle sie na niego gniewam,wiec zero sexu,a on ze malo ten teges i tez sie gniewa i taka kwadratura kola.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sniadanie przy kawie
tak sie zastanawiam o co chodzi w tych ryczacych czterdziestkach.Pewnie jakas opozniona w rozwoju jestem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a dlaczego nie
gdzieś mi coś przemknęło, taki topik, ale nie czytałam, bo jak widzę takie na parę setek stron to dla mnie za długie, pojawię się tu jutro po południu, jak będziesz chciała to możemy popisać, a takich gadów i gadzin również jest wielu, uciekam ,,,praca,,dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sniadanie przy kawie
bede !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wojtekbezportek
Sniadanko ty moje,naprawde jestes niezle w....wiona.Czyzby bylo az tak zle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sniadanie przy kawie
wojtekbezporteki nie jest tak zle,bo zawsze moze byc gorzej,wkurwil mnie wieczorem ,bo ugotowal swojskie jajeczka i nie bylo majonezu ze sklepu,tylko ten zrobiony przeze mnie...Dalas tam musztardy!Reszta dialogu niecenzuralna:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wojtekbezportek
Oj przestan , pewnie on teraz smacznie spi . a Ty sie wnerwiasz.Ile Ty masz lat kobieto....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sniadanie przy kawie
ja to to jednak jestam idiotka-pieke chleb,pasztet,robie jogurt ,nawet ser robilam...babciu i po co to wszystko?Dzisiaj M z dzieckiem pojechali na pizze-po co pytam skoro 2 dni temu robilam pizze i jest w lodowce?Zapomnieli:(Wieczorem dostal szalu,bo ugotowal jajka ,a nie bylo majonezu ze sklepu,tylko zrobiony przeze mnie-z musztarda?sama jedz to gowno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wojtekbezportek
Kurde a ja to jednak mam pecha .ze nigdy nie spotkalem takiej kobiety.Z jakiego woj. jestes?A w ogole dlaczego piszesz na rozwodnikach ,czyzbys miala dosc.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sniadanie przy kawie
troche powyzywalismy sie od chamow i kurew ,jak to w pozyciu malzenskim sredniego wieku bywa.Pocieszam sie,ze dalej to juz nie bedziemy pamietali,ale to juz wyzszy stopien pozycia malzenskiego bedzie ...pod warunkiem,ze sie po drodze nie pozabijamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sniadanie przy kawie
wojtek,to ze pieke i gotuje nie znaczy,ze jakis ideal ze mnie chodzacy.Cos sie zagalopowales;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wojtekbezportek
No nie martw sie , przeciez klotnia to nie koniec swiata....Ale po co Wam to bloto . te okropne wyzwiska , przeciez nic tym nie zalatwicie?A co mialas na mysli mowiac o ryczacej 40-stce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sniadanie przy kawie
Wojtek,te epitety to wlasnie uroki pozycia malzenskiego w srednim wieku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sniadanie przy kawie
''uroki'' mialo byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wojtekbezportek
No przestan ,nie jestem stary ,ani mlokos,nigdy jednak nie pozwolil bym sobie ,aby kogos ponizyc-no bo po co?Albo mi pasuje ze jestem z Ta osoba , albo nie-slowem ,widzialy galy co braly i juz.A tak tylko marnujecie czas zamiast sie integrowac.No przeciez sex po czyms takim to musi byc horror....beznamietny , beznadziejny,pamietliwy ,no sam nie potrafie tego nazwac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wojtekbezportek
Widze ,ze poszlas juz spac.A wiec cos dla Ciebie na pocieszenie-znajdz na youtubie -Zamachowski ,grupa mocarta-Dziewczyny jak te kwiaty i posluchaj -naprawde warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sniadanie przy kawie
Wojtek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sniadanie przy kawie
Wojtek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sniadanie przy kawie
Wojtek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sniadanie przy kawie
kafe szwankuje:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sniadanie przy kawie
Wojtek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wojtekbezportek
Fajnie ze wrocilas-posluchalas....i co....?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wojtekbezportek
Jak to fajnie tyle razy slyszec swoje imie.....dzieki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 40 i kawa z rana
Ja tez sie dolacze i wyluzuje zanim kogos ...udusze...to cos chrapiace za sciana,, ryczaca to ja jestem napewno ,,40,,i tylko to mi pozostaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 40 i kawa z rana
,widzialy galy co braly i juz.A tak tylko marnujecie czas zamiast sie integrowac.No przeciez sex po czyms takim to musi byc horror....beznamietny , beznadziejny,pamietliwy ,no sam nie potrafie tego nazwac. Wojtek nie draznij :p:p bo chyba pojecia nie masz o czym piszesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wojtekbezportek
Ryczaca wsensie placzaca, czy ryczaca z innego powodu.....no wiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wojtekbezportek
Sniadanko-jestes dzisiaj?Co z Toba , czy wszystko juz dobrze?Mam cicha nadzieje ze tak.Odezwij sie chociaz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikt z was
chyba sexu nigdy nie uprawial .Moze tylko prokreacje .Sex w srednim wieku ? To jest dopiero sex .Zadnych placzacych dzieci za scianą .Czas na realizacje najdzikszych marzen :) Samo zycie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×