Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Muffinka ;3

Jaka dieta najskuteczniejsza?

Polecane posty

Gość Muffinka ;3

Chciala bym schudnac z 10-15 kg. Mam 166 i wage 60 kg a chce wazyc ok. 50-45 kg. Ile schudliscie i w ile dni ? i czy powrocil efekt jo-jo. napiszcie mi o swoich dietach , wadze itp. prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dieta ma byc zdrowa!!!!
osiągnij zdrowo wagę 55 i będziesz super wyglądac.jakie 45? to same kosci i brzydota a jaka dieta mż + wr skuteczna i bez jojo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alminka
a jak się wam wydaje, czy dieta kopenhaska jest gorsza od dukana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hejka :D Jestem Ania! Przez całe życie miałam problem, byłam troche hmm "za duża" a że jestem bardzo leniwa to ćwiczyć mi się nie chciało, wiec zostawały tylko diety... przeszukałam przez ostatnie 3 lata większość internetu, stosowałem wiele różnych diet ale bez większych efektów, ale miesiąc temu znalazłam super diete! Jest ona tutaj: http://dieta-luks.pl/44865

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje zdanie jest takie że nie ma lepszego preparatu niż Slimunox.Stosowałam kilka innych tabletek i niestety porażka po jednych nie schudłam wcale a na innych owszem ale pojawiał się efekt jo-jo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
WEJDŹ TERAZ NA http://www.igortreneronline.pl I WYGRAJ 10 TYSIĘCY ZŁOTYCH! CENA PAKIETU DZIK W PROMOCJI TO TYLKO 99 ZŁ !!! zamiast 400 ZŁ !!! opłata jest jednorazowa! PŁACISZ TYLKO RAZ! płacisz za plany na całą przemianę! Z PLANÓW KTÓRE DOSTAJESZ MOŻESZ RÓWNIEŻ KORZYSTAĆ PÓŹNIEJ I CAŁY CZAS UZYSKIWAĆ CORAZ WSPANIALSZE REZULTATY! po zakupie gotowy pakiet jest wysłany na twój e-mail w ciągu maksymalnie 2 dni UWAGA!!! jeden dzień do końca promocji !!! zamów już teraz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jnekizielarz1
Ja korzystam w swojej diecie z mieszanek ziołowych http://zielarzradzi.pl/ mi pomagają może wam też warto spróbować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość osikaaaaa77
u mnie żadna dieta nie skutkowała i dopiero kiedy zdecydowałam się na catering dietetyczny https://fitandeat.pl/ i jeść od nich posiłki to waga zaczęła spadać. Także każdy musi znaleźc swój własny sposób :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość morrkaa

Nie ma niestety magicznych tabletek, które zrobią za nas całą robotę. Aby schudnąć musimy się pilnować i zadbać o odpowiednią suplementację. W tym celu polecam udać się do elitesportfood.pl . Podpowiedzą i doradzą co i jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no zdecydowanie, tylko ciężka praca i kontrola. ale ja na przykład zdecydowałam się na soki sportfood - są smaczne i mają na prawdę dobry skład. Dzięki nim udało mi się wprowadzić warzywa bezboleśnie do diety!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Chciala bym schudnac z 10-15 kg. Mam 166 i wage 60 kg a chce wazyc ok. 50-45 kg. Ile schudliscie i w ile dni ? i czy powrocil efekt jo-jo. napiszcie mi o swoich dietach , wadze itp. prosze

Licz kalorie. Twoje zapotrzebowanie to 1560 kcal + ćwicz coś 

i już

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli masz dość karkołomnych diet i nadmiernej ilości męczących ćwiczeń to mamy coś dla Ciebie.

Wyśmienity spalacz tłuszczu, dzięki któremu odchudzanie stanie się naprawdę proste i bardzo przyjemne 🙂

Sprawdź koniecznie na WWW.TRACIMYWAGE.PL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×