Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ilona Zbyszyńska prosze

Apel do ludzi piszących nieprzychylne komentarze mojemu mężowi Z Zniecierpliwion

Polecane posty

Gość Ilona Zbyszyńska prosze

Przepraszam wszystkich za wygłupy mojego męza, od jakiegos czasu leczy sie psychiatrycznie i stad te stany u niego co mozecie Pańswto tu zauważyc. Kilkakrotnie mąz uciekał ze szpitala psychiatrycznego i niestety bez jego zgodny nie bylo mozliwe przymusowo doprowadzic do leczenia. Prosze lagodnym okiem patrzec na niego iz nie jest to osoba poczytalna.pozdawiam i mam nadzieje ze uszanujecie Panswto moja prosbe by nie dokladac mu wiecej na jego barki poprzez zlosliwe komentarze ktore pozniej odreagowywuje w domu.dziekuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobietka po 30
he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ilona Zbyszyńska prosze
Chcialam jeszcze dodac ze maz ma nerwice natrectw, nie mamy dzieci, nie wiem skad ta obsesja na punkcie alimmentów sie wziela u niego rozniez nikt z naszych bliskich znajomych (tych nielicznych ktorzy pomimo choroby meza trwaja przy nas) nie placi alimentow. Maz obecnie jest na leku Ketrel i mamy wszyscy nadzieje ze pomoze, prosze Panstwo pomozcie rozniez. kafeteria i ten dzial to od kilku lat jego pozywka codzienna to jest jak narkotyk zauwazylam i temat alimentow to jego glowny bodziec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna popek55
hehe dobre :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Z Zniecierpliwiony
Proszę nie słuchać mojej żony. Ona cierpi na depresję paranoidalno-zodiakalną. W nocy budzi się 10 razy , nigdy dziewięć.W końcu znalazłem stary syfon ,długo szukałem nabojów CO2, zaaplikowałem ... i chyba będzie na razie spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lamella
Z Zniecierpliwiony ale cie zona znalazla, ale wstyd, ale powiem szczerze ze od dawna wiedzialam ze na coś cierpisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a zebyscie zrozumialy
Dobre 10/10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chronić facetówza wszelka cenę
Od dawna to podejrzewalam Zet;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lamella
mrórka zet vel z zniecierpliwiony powoli sie kończy, na nikim tez jego żałosne wywoy i za kazdym razem prosi nas by mu cos udowadniac przetaczac artykuly itd. Z zniecierpliwiony.. wiesz... prosic zawsze mozesz, ale tylko i wylacznie od nas zalezy czy ci to damy :) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Z Zniecierpliwiony
Co poniektóre by dały gdyby mogły. A ,że nie mogą to sugerują ,że nie chcą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja uwazzam..
co poniektóre to maja racje, ale co do tego ze jestes debilem :) :) :) tfu ci w twarz smieciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja uwazzam..
i rozumiem ze jestes bezplodnym desperatem ktory nienawidzi dzieci, bo i tak ich miec nie moze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja uwazzam..
Brdzo przepraszam za powyzsze wypowiedzi ale leki przestaly chwilowo dzialac. teraz znów jest dobrze i jestem w stanie przeprosic za wszystko co napisalem w dwuch poprzednich postach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×