Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wędzonka

doradźcie firmę

Polecane posty

Gość wędzonka

Hejka, potrzebuje namiarów na dobra firme przeprowadzkowa w Wawie. Przegladam oferty, ale malo jest opinii na necie, a moze ktoś korzystal i mi doradzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uważam, że spokojnie możesz skorzystać z usług firmy Japa, oni od 20 lat są na rynku warszawskim, więc nie jednego już przeprowadzali, moi sąsiedzi sie ostatnio z nimi przeprowadzali i byli bardzo zadowoleni, przed przeprowadzką przywieźli plastikowe opakowania, żeby mogli spokojnie popakować sobie rzeczy i to jest fajne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadzam się z przedmówcą, Japa jest solidna i godna zaufania, ich największą zaletą jest całkowita wycenia usługi przed rozpoczęciem prac. Nie wiem czy konkurencja oferuje to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość everytimeeverywhere
no tak ta firma jest świetna dają własne kartony, szybko sprawnie przeprowadza no i tez nie mają świetny poradnik na stronie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i jak poszło z przeprowadzką? jestem ciekawa bo sama muszę kogoś znaleźć i chcę skorzystać właśnie z japy, ale poczekam jeszcze na Twoje doświadczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no tak dobra firma to postawa plus organizacja, żeby się jakoś tematycznie spakować wtedy idzie znacznie sprawniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja z innej beczki, jak już po przeprowadzce to polecam firmę, która naprawi i zamontuje prawie wszystko ! Usługi gazownicze, hydrauliczne, instalacyjne, chłodnictwo, klimatyzacja przeglądy i montaż urządzeń gazowych różnych firm, bliższe informacje na stronie internetowej www.gazwod.pl Obszar działania to Piaseczno, Warszawa, Mszczonów, Konstancin Jeziorna, Magdalenka i okoliczne miejscowości, nr telefonu 533 486 165 , polecam jeszcze się nie zawiodłam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ula2222
Heh, swego czasu też szukałem firmy, która by mi pomogła w przeprowadzce. Jakoś rok temu przenosiłem się z Chorzowa do Poznania. Wtedy dobrą ofertę cenową miała firma Wujek Marek – www.eprzeprowadzki.eu. Nie wiem jak teraz to wygląda, ale może przedzwoń, wypytaj ile biorą za km, załadunek itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My po prostu wynajęliśmy przyczepkę towarową z http://sebik.pl/:) Dzięki temu sporo zaoszczędziliśmy. Ale fakt, że oprócz akwarium z szafka, to nie mieliśmy wcale mebli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedy ja się przeprowadzałam wynajęłam http://www.przeprowadzka.wroc.pl/ . To bardzo dobra firma, szybko się ze wszystkim uwinęli, a nie biorą wcale dużo. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×