Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

żeleczek

26 stycznia Polska podpisze porozumienie ACTA

Polecane posty

ja się nie dałam, to ty się dałeś, a ja przyszłam na gotowe ;) dziś byłam grzeczna i zamiast prowokacji założyłam ten wiekopomny topik. chcę pochwałę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolejny na celowniku
ma byc youtube i facebook :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wybacz że denerwują mnie kretyńskie żarciki z poważnych spraw. że denerwuje mnie robienie społeczeństwu gówna z mózgu i fakt że takie jak ty jeszcze się z tego cieszą. kurwa, gratuluję ci dobrego samopoczucia, mi się chce rzygać jak na to wszystko patrzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale gdzie ja się kurwa cieszę i z czego? :o a społeczeństwo JUŻ ma gówno zamiast mózgu. zresztą biorąc pod uwagę poziom świadomości politycznej, to trudno toto nazwać społeczeństwem. no ale to wszystko chyba nie jest MOJA wina?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
każdy dokłada swoją cegiełkę, ty też. a ośmieszając ten temat - wiadomo jaką. ci którzy uchwalają rozmaite przepisy dzięki którym mogą nas krócej za mordę trzymać nie robią sobie żartów. to wszystko jest bardzo serio choć chcą nam wmówić że to przecież "nic takiego". jak wchodziła w życie ustawa "o przeciwdziałaniu przemocy w rodzinie" to kretyn BNB, który tu jeszcze wtedy przebywał, usiłował mi wmówić że "przecież nikt jeszcze nie został skazany za klapsa". już niedługo nie będzie mógł tego powtórzyć: "Nawet rok więzienia grozi matce, która publicznie dała klapsa swemu trzyletniemu synkowi. Tatuś może stracić wolność na dwa lata, bo zagroził malcowi, że poprawi mu w domu. Do zdarzenia nie doszło w USA, ale w jednej z galerii handlowych w Zielonej Górze!" http://www.fakt.pl/Rodzice-oskarzeni-za-klapsa-,artykuly,136505,1.html ale wtedy już będzie za późno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nadal nie wiem, co zrobiłam źle. założyłam topik, pisałam normalnie, a że przyplątał się ten od dziury ze swoimi teoriami, to już nic nie poradzę. poza tym nie wiem, czy wściekanie się to jedyna właściwa postawa. w PRL-u ludzie ratowali się wyśmiewaniem rzeczywistości. ot, taka higiena psychiczna. jeśli rzeczywistość jest tak paranoidalna, że "nie wiadomo, czy się śmiać czy płakać" to może jednak nie płaczmy. po prostu róbmy swoje. ja szukam swojego miejsca, gdzie będę zmieniać kawałek świata na lepsze, ale umoralnianie ludzi na kafeterii to jak zawracanie biegu nilu zapałką. a z tym dzieciakiem to masakra. przecież wiadomo, jak te bachory zachowują się na zakupach. ale oczywiście jakaś stara panna w życiu nie parająca się wychowaniem dzieci musiała donieść na "okrutnych rodziców". no ale to już "polak polakowi...".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zróbmy ściepe i zróbmy na wiejskiej oklahome city. Tylko wcześniej trzeba powiadomić media, żeby przekaz szedł za żywo. Bo zdolni by byli wmówić, że to kontrolowane wyburzanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZUO wszendzie
Przynajmniej pożądek bedzie. Będziecie sie 10 razy zastanawiać zanim wypiszecie jakąś głupotę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opanuj sie stracisz przydupask
kurwa zeleczel lize ci dupe przez caly dzien zaklada topy zeby przypodobac a ty ja bluzgasz znowu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opanuj sie stracisz przydupask
to do offa . to nie jej wina ze zapomniala ci przytakiwac i pisac to co ty byc napisal i wyjechala z tekstem nie po mysli . morda jej sie rwala do snu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość P@nasonic
I dobrze musi być porządek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żaden program do odtwarzania f
koniec z ogladaniem filmów w necie , zmakneli wszystkie hostery 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jest wszystko śmieszne po prostu, tak jak stwierdzenie, że artysta traci na tym, że nie kupi się płyty. na tym traci wytwórnia. artysta to raczej zyskuje na tym, że ktoś dzięki netowi pozna jego twórczość, przywiąże się i na koncert pójdzie. bo jak wiadomo kasa płynie im głównie z koncertów. no ale skoro wytwórni dzieje się "wielka krzywda", to trzeba koniecznie uciąć ten haniebny proceder poznawania muzyki za darmo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nie wierzę że padnie
jutube czy gogle. pozamykali strony, owszem ale powstaną nowe. wszystko da się ominąć, nie przesadzajcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zresztą już to widzę jak będą
śledzić KAŻDEGO jakie bzdury pisze w internecie. przecież to nikomu niepotrzebne. lepiej zostawić ludziom tą "swobodę", złudne wrażenie wolności słowa. co z tego, że ktoś się wyżywa na forum jak w realnym życiu nigdy nie sprzeciwi się władzy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I macie co chcieliscie
fanatycy Tuska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszystkie odtwarzacze
filmow szlag trafil , miejmy nadzieje ze za tydzien powstanie 10 kolejnych i ktos z ekipy wskrzesi megavideo pod innym hostem na niezaleznych serverach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bredzisz wystarczy
zeby servery byly w rosji czy chinach. A te kraje leja na restrykcje FBI czy inne 3 literowe agencje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość acta jak wejdzie to zamknal
chomika :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panikujecie o totalitaryzm
czy o to, że nie będziecie mogli ukraść mp3? Zresztą USA jak zechce to i tak wam serwery DNS wyłączy :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to uciekaj do lasu jak BSA
i kryj się w jamie przed żydowskimi satelitami :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×