Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Dek@

OK, robi się niebezpiecznie. Nie tylko Megavideo i Megaupload, również VideoBB

Polecane posty

ptasiek nastroszony dla małoletnich złodzieji kradzież stała się normalna a Ci którzy im zabraniają kraść jacyś nienormalni. i nie tylko o kradzież dóbr intelektualnych tu lotto Złodzieji. :( :O Studencie, po kiego wała tu przylazłeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to poniekąd rozumiem, ale niech przynajmniej ludziom daja zarobić tyle, żeby ich było stać na kupno filmu czu płyty:o nie dość, że żyjemy w chlewie to jeszcze chcą nam odebrać jedną z głównych rozrywek:o czas wypierdalać z tego kraju chyba:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zajmij się tamtą panną, którą miałeś ruchać, a nie naskakiwaniem mi w temacie o zamachu na wolność w internecie.:O🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rajderrrka
Muzykę to ja akurat kupuję oryginalną - uwielbiam płyty. Ale kurde, gdzie ja będę seriale oglądać...???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja akurat kupuję ksiazki - bo nie wyrabiam z ebookami, nie lubię ich - ale już na filmy czy albumy z muzyką stać mnie raczej nie będzie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czas zwijac zwieracze stad
chca nam tu zrobic druga koree polnocna :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Studencie, to poszukaj se innej. Rzecz w tym, że piractwo jest złem. Ale jest niestety złem koniecznym, które sprawia, że wreszcie możemy poszerzać horyzonty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o co ten krzyk
Wczoraj poszedłem w odwiedziny do kumpla do mieszkania. Na ścianie wisiał piękny obraz, na który popatrzyłem parę minut z podziwem. Czy kogoś przez to okradłem? Przecież obejrzałem obraz nie płacąc ani grosza jego twórcy. Tylko że: za obraz zapłacił ten kto go nabył, a jeśli nawet i ukradł to nie ja jestem złodziejem. Nie można twierdzić, że złodziejem jest ktoś, kto widząc komunikat: "tu możesz obejrzeć Doktora Housa za free" skorzystał z oferty lub widząc komunikat: "kup dwa majonezy a trzeci masz za darmo" skorzystał z oferty. Złodziejem może (nie musi) co najwyżej być ten kto bezprawnie formułuje taką ofertę a nie z niej korzysta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja nie mam ochoty na CIEBIE, Studencie. Czekam na kogoś, kto pokaże mi jak całkiem zrozumieć, czym właściwie jest ACTA. Dłuży mi się paskudnie, ale myślę, że to okaże się pomocne dla nas wszystkich. Niedługo powinna się zjawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lomax
do Youtube sie nie dobiora bo nie mają do niego zadnych praw, google moze zagrac tej mafii chcacej ocenzurowac internet na nosie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
racja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z Nowym Rokiem coraz niebezpieczniej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i coraz zimniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość double blondi
Weszłam tu niechcący i nie wiem o co chodzi..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
właśnie, można prosić o więcej szczegółów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×