Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ancymonka21

jakie wino na wesele?

Polecane posty

jakie wino jest najlepsze na wesele, czy polslodkie, slodkie, wytrawne badz polwytrawne? jakie bylo na waszych weselach? skad pochadza najlepsze wina? szukam dobrego i niedrogiego wina na swoje wesele...zapraszam do dyskusji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milka159
U nas bedzie varna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dxgvfdgrftgr
kup słodkie i półsłodkie slodkie - np. kagor jest bdb (czerwone) półsłodkie - np. la campana (białe), sangria (tylko 9% alkoholu - czerwone) raczej nie kupuj wermutów i broń boże carlo rosii są ohyda!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pokokomoko
Niektórzy lubią wina tylko słodkie albo półsłodkie, a jeszcze inni tolerują tylko półwytrawne albo wytrawne, dlatego wydaje mi się, że najlepiej zapewnić na weselu i takie i takie wino. Ja przynajmniej tak planuję. Myślałam o białym półsłodkim i czerwonym półwytrawnym. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak wlasnie chce kupic troszke polslodkich i polwytrawnych zeby goscie mieli jakis wybor...tylko chodzi mi o marki nie wiem jakie jest dobre ;/ wiec prosze o jakies propozycje polslodkich i polwytrawnych bialych i czerwonych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kazimierz Pizdowąs
bełty pryty arizony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milka159
Varna- wino bułgarskie, polslodkie, biale lub czerwone. w sklepie kosztuje kolo 15 zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość makatka03
My raczej weźmiemy grecki Imiglykos połsłodki (biały) i półwytrawny (czerwony)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...manuelka
My mieliśmy słodkie i półsłodkie - Hiszpańskie senior de valan - chyba - rewelacyjne winko w takiej złotej siatce:) I reńskie - peter mertes auslese:) A ostatnio piłam zajebiste chilijskie wino słodkie - Boże - coś genialnego - i to za niecałe 30 zł:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość makatka03
ok 15 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×