Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawska zuzaaa

Czy sa tutaj ludzie, ktorzy za granica wykonuja inne prace niz fizyczne?

Polecane posty

Gość Do kizia misia
Glupia pipo onaonaf pisala ze pracowala w spa a nie ze myla kible Ty niezbyt smart wytworze natury!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OnaonaF
pracowalam w SPA przy sprzataniu. potem czasami np, zaprowadzalam klientow do pokoju ,taka troche hostessa. i jak recepjonistka byla na urlopie to ja zastepowalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do kizia misia
Glupia cipo nie podszywaj sie podemnie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kizia mizia nima
tak musisz miec kwalifikacje, ja zrobilam kurs DPSI, trwal rok i byl dosc ciezki, potem jest egzamin trudny z 5 czesci, za pierwszym razem nie zdalam 2 czesci, ale potem mi sie udalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kizia mizia nima
a moglabys mi prosze to przetlumaczyc???? plis plis plis... pobyt na oddziale ginekologicznym od dnia... rozpoznanie: pecherzykowa torbiel jajnika lewego Leczenie operacyjne: laparoskopia, wyciecie torbielii jajnika lewego leczenie zachowacze Epikryza: pacjentka przyjeta z powodu torbielii jajnika lewego, wykonano laparoskopowe wyciecie torbielii jajnika lewego. przebieg hospitalizacji prawidlowy, w stanie dobrym wypisana do domu. macica o rownomiernych obrysach i rownomiernej echogenicznosci. trzon macicy o wymiarach... endometrium jednorodne jajnik lewy o wymiarach axa i struktorze nieprawidlowej w zatoce douglasa plyny nie stwierdzam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do kizia misia
Nie na temat!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kizia mizia nima
nie specjalizuje sie w tlumaczeniach medycznych, jak dla mnie zbyt fachowe slownictwo, jestem w pracy i nie mam dostepu do slownika medycznego, ale moge po powrocie do domu sprobowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielka prosba
kizia mizia nima bylabym wdzieczna ogromnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kizia mizia nima
Jak na razie probuje sama cos przetlumaczyc, ale nie obiecuje ze prawidlowo Stay at the gynecological ward from... Diagnosis: folicular cyst of the left ovary Surgical treatment: laparoscopy, removal of the cyst of the left ovary, conservative treatment Epikryza: patient admitted due to a cyst of the left ovary, laparoscopic removal of the cyst of the left ovary performed, course of hospitalization correct, discharged home in good condition

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kizia mizia nima
uterus of smooth outline and uniform echogenicity core size of the uterus ... homogeneous endometrium i tyle, reszta stanowczo za trudna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kizia mizia nima
bardzo Ci dziekuje :) bardzo mi pomoglas!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale co moze zrobic
kizia mizia, mowi sie say 'on the ward' nie 'at' to tak na przyszlosc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OooooD
Jestes kiepska tlumaczka co tez pokazuje ze nie zdalas testu za 1 razem!!wooow. Taka osoba powinna znac jezyk perfekcyjnie nawet slownictwo medyczne!Bez wyjatkow!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość numerowaaaaaa
A mnie sie wydaje, ze tlumacz nie zna wszystkich slow z kazdej dziedziny, jest to po prostu niemozliwe. Przeciez nawet po polsku nie znamy nazw roznych chorob, elementow architektury itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość enncea
owszem, i bardzo duzo takich ludzi znam w czasie studiow pracwalam w UK jako tlumaczka i uczylam Polakow angielskiego. 3 tygodnie pracowalam tez w barze ale to tylko dlatego, ze chcialam sie nauczyc robic drinki i sie nauczylam! teraz jak skonczylam studia robie aplikacje prawnicza co sprowadza sie do siedzenia za biurkiem. generalnie znam wielu ludzi, ktorzy nigdy nie wykonywali pracy fizycznej ale wszyscy oni maja bardzo dobra znajomosc angielskiego. mysle, ze wlasnie kwestia jezyka jest tutaj najwazniejsza bo bez tego pracy niefizycznej sie nie dostanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do madralinskiej paniusi
"OooooD Jestes kiepska tlumaczka co tez pokazuje ze nie zdalas testu za 1 razem!!wooow. Taka osoba powinna znac jezyk perfekcyjnie nawet slownictwo medyczne!Bez wyjatkow" czy wiesz co to jest egzamin na DPSI i jak wyglada? czy wiesz jaka jest jego zdawalnosc? bo chyba nie masz pojecia kolezanko, poza tym jesli ktos sie specjalizuje w tlumaczeniach np technicznych lub medycznych nie bedzie znal skomplikowanych terminow prawniczych itp, czy jak ja bym Ci wymienila po polsku nazwy roznych czesc i podzespol w samochodzie to bys wszystkie nazwy znala? chyba nie....tylko mi nie mow, ze sama jestes tlumaczka bo nie uwierze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość enncea
popieram. ja zawsze twierdzilam, ze jesli nie znam jakiegos slowa po Polsku to nie musze go tez znac w innym jezyku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ta madralinska
Pier...dolisz glupoty!ten twoj tescik to nic w porownaniu np do egzaminow jakie zdaja lekarze,prawnicy-pic na wode!!!to sa ciezkie egzaminy I naprawde trzeba miec w glowie!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do madralinskiej paniusi
no tak bo ty zdawalas i wiesz jak wyglada hahahah ja nie kwestionuje, ze lekarze czy prawnicy zdaja ciezki egzamin, ale egzaminy DPSI sa bardzo trudne, moja siostra studiuje na Metropilitan Univeristy i mieli probne testy, i zdalo 10% grupy, ciekawe kim ty jestes skoro takas obeznana w temacie i tak krytykujesz innych, zaraz ci wkleje kawalek tekstu i mi szybko przetlumacz jak takas madra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość greeeeeeeeeeeeeeeeeee
aptekarlolekarko a jaka masz funkcję w tej aptece?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaczkowoz
Pracowalem tutaj przez 3 lata w banku, ale powiedzialem sobie dosc. Ogromny wyscig szczurow, dlugie godziny pracy, kosmiczne wymagania szefow. Pewnego dnia rzucilem wszystko w cholere, zrobilem kurs na operatora dzwigu i teraz pracuje przy roznych projektach budowlanych. Swietna praca, o wiele mniej stresu i wiecej czasu dla siebie i rodziny. Czasami praca umyslowa nie jest az tak wspaniala jak sie nam wydaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawska zuzaaa
To prawda, moj chlopak tez pracowal w biurze, a teraz pracuje jako kierowca. Mowi, ze przynajmniej ma spokoj i nikt mu nie zgrzedzi. Niedlugo zaczyna studia produkcji muzycznej, bo to by byla jego wymarzona praca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kawloon
Ja narazie studiuje, ale wypowiem sie na temat jednego polaka, ktorego znam. Pracuje dla goldman sachs i zarabia szesciocyfrowe kwoty, ostatnio jak z nim rozmawialam to mi powiedzial, ze poprosil o 49% bonus swojej rocznej salary, i jest zadowolomy bo przyznali mu 41% ....:| tez bym tak chciala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tez w USA
W biurze to lenie smierdzace pracuja ktorym nie chce sie robic! Tylko kawcia paczusio dups.ko jak szafa 3 dzwiowa I udaja ze ciezko pracuja heh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blumarine
Ja jestem nauczycielka. Moja kolezanka jest reporterka w BBC, a druga pracuje w konsulacie. Wystarczy znac jezyk, miec wyksztalcenie i checi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tez w USA
Jezyk to nie wszystko! Moj maz zna jezyk bardzo dobrze! Matura zdana na6!!! I co przez kilka lat fabryka teraz studiuje medycyne!Ja naprawde widzialam duzo idiotek po zawodowkach w biurach:/Bo po znajomosci w pl w warzywniaku a w USA w biurze:/...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fiber
Ja od 15 roku zycia w USA (teraz mam 29). High school, studia i dobra praca. Moj maz przyjechal po studiach i co? I pracowal 6 dni w tygodniu i studia robil wiczorami. Po 6 latach skonczyl i poszedl dalej robic magistra i wlasnie skonczyl miesiac temu. Bylo ciezko jak cholera ale sie dalo. Praca, szkola i tak w kolo. Nauka byla w nocy. Dla chcacego nie ma nic trudnego. Smiac mi sie chce z tych 'studencikow' co przyjezdzaja i mysla ze zawojuja swiat bo sa przeciez po studiach i byle jakiej pracy sie nie chwyca. Polskie studia mozna sobie wsadzic w kieszen przynajmniej w Stanach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tez w USA
Do fabera magistra robil 6 lat????woow przeciez bachelor degree ma sie w USA po 4 6 lat toz to prawie lekarskie ???po 6 sa przeciez w USA master a po nastepnych 2 PHD!!!! Pozatym co za pierdoly piszesz ze majac degree z PL to dla hamerykancow nic?!!nikt ci tego odebrac nie moze nawet hameryka gdzie notabene nauka jest na o wiele nizszym lewelu niz w PL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fiber
Tak 6 lat mu zajelo zeby miec BS. Prosze zobacz wyzej co napisalam bo pisalam ze pracowal tak? No to jak juz mamy to wyjasnione to teraz sobie oblicz ile klas mozesz maxymalnie wziazc na semester przy 50 godzinach w pracy na tydzien. Zgadzam sie z toba ze co twoje to ci nikt nie zabierze ale prawda jest taka ze jak skonczysz studia w PL i nawet jak sobie przetlumaczysz dyplom i wszystkie klasy to i tak wiekszosc z nich musisz powtarzac tutaj jak bys chciala kontynuowac nauke. I prosze nie zaprzeczaj. A teraz do poziomu...a wiec jak wiesz (bo mysle ze sie orientujesz bo mieszkasz w usa), tutaj HS jest dla wszystkich bo dzieciaki maja obowiazek byc w szkole do 16 roku zycia (zalezy od stanu). A w polsce masz zawodowke, technikum i liceum. Tak wiec masz juz 'naturalna' selekcje. W HS masz do wyboru rozne poziomy nauczania. I to od UCZNIA zalezy czy bedzie chcial pchac sie w gore czy tez bedzie bral klasy o nizszym poziomie. Tak wiec prosze nie porownuj bo to sa dwa rozne systemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tez w USA
Ok po czesci przyznaje ci racje;)A jaki kierunek robil twoj maz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×