Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawska zuzaaa

Czy sa tutaj ludzie, ktorzy za granica wykonuja inne prace niz fizyczne?

Polecane posty

Gość ciekawska zuzaaa

Napiszcie jak znalezlizcie taka prace, jakie mieliscie doswiadczenie, wyksztalcenie? I czy udalo Wam sie to zaraz po przyjezdzie do obcego panstwa czy najpierw wykonywaliscie prace fizyczne? No i w jakim panstwie jestescie? Dziekuje za wszystkie odpowiedzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość UKUKUKUKUKUKUKUK
najpierw praca w fabryce przy tasmie potem zaczelam rozpowiadac, ze nie znosze tej pracy, chce ja zmienic i w ciagu ok 2 tygodni wzieli mnie do biura. moja znajomosc jezyka byla bardzo dobra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej - powiem na moim i męża przykładzie. Mąż - 5 lat doświadczenia w IT w Polsce, magister informatyki, jest programistą w .NET odkąd przyjechał do UK (nie pozwoliłam mu iść do innej pracy) - niedługo będzie 5 lat jak tu jesteśmy. Ja pierwsze dwa miesiące w fabryce, potem wyjazd do większego miasta, mam wyższe (Historia i maturę z angielskiego). Najpierw jako zwykły data inputter w biurze, potem administrator, potem junior paralegal, teraz paralegal w firmie prawniczej. Studiuję AAT żeby docelowo pracować w księgowości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buraczekkkk
Tak jestem bezrobotna :D od 5ciu lat w UK Raz pracowałam fizycznie. Ale od 5ciu lat tylko się uczę i uczę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawska zuzaaa
Bycie bezrobotna nie jest wykonywaniem pracy. To ja moze napisze o sobie, jestem w UK od niecalych 7 lat. Pierwsze 2 miesiace - fabryka. Potem kelnerka, czasem tez sprzatalam pokoje w hotelu, w ktorym kelnerowalam, zeby sobie dorobic. Potem pracowalam w kantorze, potem w call centre. Teraz jestem administratorem w duzej firmie i nareszcie mam mozliwosci rozwoju. Wyksztalcenie - skonczylam polonistyke w Polsce. Jezyk - na poczatku jako taki, uczylam sie z czasem, teraz jest calkiem ok, chocwciaz brakuje mi czasem slownictwa jesli dyskusja schodzi na naukowe tematy czy polityke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OnaonaF
Teraz ja; ponad 5 lat rozne fabryki ostatnie 3 lata pracowalam w spa teraz znowu fabryka;((Bo biznes w spa jest kiepsko platny I strasznie niepewny;(((chce Isc na studia jako pomoc lekarza.czy ja cos robie zle ze wrocilam do fabryki??ktorej nienawidze( nie moglam sobie pozwolic na szukanie pracy dluzej niz miesiac)..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duktor Małgośka
Pielęgniarka z licencjatem, pracuję w NHS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OnaonaF
Jestem naprawde dobra w tym co Robilam a niektorym w spa o matko moj akcent nie odpowiadal!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OnaonaF
Slyszalam tez; nie lubimy zatrudniac obcych it'd (Usa)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duktor Małgośka
To ja jeszcze dopiszę, że pierwsze 9 miesięcy w UK pracowałam na magazynie, szlifowałam język. W UK jestem szósty rok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pracuję na uniwersytecie
prowadzę zajęcia ze studentami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaonaF
to co ja zrobilam zle ze mi nie wyszlo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aptekalekarka
Aktualnie pracuje w aptece, nostryfikuje dyplom lekarski (USA)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aptekalekarka
Aha, przez krótki czas na początku gdy zalatwialam papiery opiekowalam sie dzieckiem. Pozdrawiam i Zycze wytrwałości! Jak tylko sie chce coś osiągnąć i duzo pracuje i wierzy w sukces, to to sie stanie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaonaF
pozatym zauwazylam ze zagranica strasznie nie lubi sie jak obcokrajowcy "wybijaja sie",chodza na studia itd..kiedys nie zatrudniono mnie w SPA bo nie lubiono obcokrajowcow!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaonaF
aptekarka lekarka czasami jest tak ze czlowiek naprawde sie stara,naprawde ciezko pracuje na swoj sukces ale niestety znajada sie osoby ktore podloza ci klody pod nogami ktorym cos sie nie podoba albo tak jak wczesniej wspomnialam po prostu dlatego ze jestesmy obcokrajowcami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pieszowolka
pierwsze 2 miesiace w fabryce. potem rok w call centre. zaczelam AAt i dostalam prace w zawodzie. Czyli od 2 lat w ksiegowosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onaonaf
Widze ze kazdy zachowuje sie tutaj bardzo egoisycznie I nie ma nic do powiedzenia w mojej sprawie;(!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona8575874564
Bo jesteś głupia. Zwolnili cię bo może się nie nadawałaś, a nie bo "nienawidzą obcokrajowców". Jakoś inni sobie dają radę jak widać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u da one
na 5 roku studiow wyjechalam do UK (w Polsce tylko praktyki i staze, plus praca dodatkowa/zlecona/korepetycje jezykowe), w miedzyczasie sie obronilam. przez 4 miesiace pracowalam w butiku odziezowym jako sales advisor, potem juz po obronie znalazlam prace w zawodzie w nieduzym wydawnictwie ksiazkowym. po roku pracy w nim jako kontroler procesu wydawniczego/project coordinator przenioslam sie do innego, wiekszego i bardziej znanego wydawnictwa, ale juz tylko na 2 miesiace bo w miedzyczasie dostalam wysniona prace na uniwersytecie w cambridge, jako wydawca ksiazek jezykowych, wspolpracuje z rynkami wydawniczymi na calym swiecie, robie zamowienia, kalkulacje, estymacje itd. znam mase ludzi na emigracji nie pracujacych fizycznie, a wrecz robiacych kariery w swojej branzy. nic wielkiego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do ona85....
A to ciekawe ze wedlug ciebie nie nadawalam sie! W pl nadawalam sie a w USA nie??? Dziwne!!ja pamietam ze kiedy skladalam podanie do tego spa w ktorym pracowalam kumpelka stylista ostrzegla mnie ze ONI moga byc nietolerancyjni wobec nie swoich!!lol!!I co zatrudnili mnie Bo Im odeszla laska I potrzebowali kogos dobrego a ja glupia I naiwna wzielam ta prace I od dnia nr1 bylam gnebiona I dyskryminowana!!!!!!!nigdy wiecej!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ona 85.....
nie znasz mnie nie wiesz jaka dobra jestem kosmetyczka!!!nie wiem o czym wysuwasz wnioski ze jestem glupia itd itp...po tym ze ktos nie toleruje obcych(bo wedlug nich zabieramy im prace)i od samego poczatku mial problemy?bylam po prostu naiwna a powinnam byka wtedy rzucic prace!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ona 85.....
pamietam raz tam przyszla jakas chinka na zabieg to dziewczyny amerykanki sie z niej podle nasmiewaly!za nic tylko dlatego ze byla Azjatka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawska zuzaaa
Sorry, ale to mial byc topik dla tych, ktorzy wykonuja inne prace niz fizyczne, a nie dla kogos, komu sie nie udalo w Spa. Wiec uprzejmie Cie prosze o niezasmiecanie tego topiku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kizia mizia nima
od 6 lat w UK, pierwsze lata fabryka, hotele, bary, restauracje, teraz od 2 lat jestem tlumaczem dla sadow i policji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja pracuję
na recepcji w hotelu/zamku z basenem, spa, polem golfowym i wsyzstko mam do dyspozycji za darmo poza godzinami pracy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja pracuję
wczesniej pracowałam w sklepie odzieżowym- a jestem po studiach( az wstyd przyznac jakich- bo praca duzo ponizej kwalifikacji:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do zuzy
Ty glupia pipo spa to nie harowka fizyczna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do kizia misia
Zeby byc tlumaczem musialas zdobyc licencje? Jakis papierek??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OnaonaF
jak dla ciebie sprzatanie i szorowanie kibli to nie jest praca fizyczna to nie wiem co to praca fizyczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×