Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość volleyyX

Czy złożyc podanie do Policji?

Polecane posty

Gość volleyyX

Witam czy znajdują sie tu osoby zastanawiajace się nad słuzbą w Policji? Podanie ,życiorys itd już mam brakuje mi tego bo "czegoś" by jechac i złożyć te papiery...Może ma ktos podobnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolega psa łapsa
Jeśli liczysz na 2200zł na rękę od wejścia to uwierz to telewizyjna ściema. Znam kogoś kto od roku liczyć ze szkołą i służbami w OPZ siedzi i nie widział takiej kwoty o której tv ciągle krzyczy. Do tego teraz z własnym kurwa komputerem i papierem do drukarki musi zapierdalać do pracy, wczoraj słyszałem rozmawiał z żoną że drukarkę musi sobie kupić !!!! kurwa śmiech na sali i to wyobraź sobie nie na zadupiu tylko w centrum prawie miasta stolicznego! he stolcowego można rzec jak usłyszałem to jak zaopatrują policję w sprzęt... na co wypłata idzie? na dzieci? nie, na wyposażenia stanowiska pracy HAHAHAHAH polisch paranojjjjjjjjj chcesz to się baw ale powiem ci kupa popaprańców tam jest i tyle. łatwo nie będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość volleyyX
Wiem jakie są realia ,większość moich znajomych pracuje w Policji. Opowiadają jak tam jest zresztą widziałam to na tzw"współpracy z Policją " Nie licze na wielkie zarobki ,ale 15lat i emerytura bardzo przekonuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko jaka ta emerytura?? po 15 latach nie masz 100%, a to gówniane pieniądze:o szwagier pracuje w policji, ostatnio mieszali mu z przeniesieniami. tak go naprzenosili, tak namieszali, ze wrócił dpo pół roku na stare śmieci, a tam nawet krzesla nie miał. musiał sobie kurwa krzesło z domu brać, zeby mieć na czym siedzieć przy pisaniu papierzysków!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość volleyyX
Wiem że nie wysoka ,ale jest a tak pracowac do 60 r.zycia , a teraz maja jeszcze wydłużyc czas pracy- masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×