Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mixi fixi

Orgazm w pracy

Polecane posty

Gość Pracownica salonu
i przejechal nim po mokrej,rozpalonej szparce sterczacy i gotowy do wielkiego wejscia stal na brzeszku szparki,czekal na moment w ktorym polaczy sie z rozkosza i smakiem mnie calej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szef ochrony
stał i czekał, lśnił i błyszczał już od soczków zapraszającej szpareczki, chwyciłem ją za ręce i posadziłem pokazując stojącego i życząc sobie, by naustnie sprawdziła stan sztywności ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pracownica salonu
Szefie nie mrugaj mi tu nie sprawdze naustnie;)przeciez golym okiem widac gotowosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szef ochrony
a ja wbrew mojemu jeszcze zaczekam i cycuszki w międzyczasie wymiętosić chcę, sutki possać troche pięknie w moją stronę sterczące, buziaka dać porządnego ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie az sie ciepło zrobiła jak sie czyta ten temat...:) tez siedzę sobie w pracy moze by tak coś wykabinować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest jakaś chętna pani do pogadania na skypie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma tu zadnych dzieczyn, które siedza w pracy myślą o tym zeby sie zabawic? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pracownica salonu
Meskosc byla juz w stanie gotowosci,szparka czeka na moment kiedy rozkosz pobudzi ja cala,chwila miala nadejsc juz za chwile,ale odciagalismy ja by wspolnie doprowadzac sie do szalenstwa jakim jest sam dotyk,pocalunek ...przyjemnie jest kusic ale nie pozwalac na koncowy etap tej zabawy w salonie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szef ochrony
nie dane nam było kontynuować w bliskości, trzeba się było ubrać, przyszła właścicielka roztaczajac wizje rozwoju salonu. Nie poprzestałaś jednak. Włączyłaś 6 bieg w kuszeniu, a to nózka, a to odsłonięty cycuszek, a to nieopatrznie się otarłaś o wciąż nabrzmiałą dumę ..., ach kiedy ona wreszcie wyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pracownica salonu
:)no coz czasami trzeba zakonczyc nim sie rozpoczelo na dobre;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szef ochrony
ale niech sobie gada ta szefowa, kokieteria nie ucierpi, kazałaś mi spojrzec na rozłączone przewody, shcylam się , by coś naprawić, a Ty rozmawiasz z nią i jednocześnie gładzisz mi stopą jeszcze nabrzmiałe miejsca ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pracownica salonu
schylam sie i ja by ci pomoc,delikatnym ruchem dloni pocieram twoja dajac do zrozumienia,ze jak tylko pojdzie to...sprawdzimy nie tylko przewody wciskam sie przed ciebie by dokladnie pokazac o jaki przewod mi chodzi,tym samym na wysokosci oczu ukazuje sie moja delikatna pupa przez srodek paseczek stringow ,ponczoszki -widok chyba w sam raz ...czyz nie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szef ochrony
mmm, o jakie widoki! chcę Twe widoczne skarby penetrować najpierw jęzorem, usadów się pupą bezpośrednio przed moim nosem i daj się wylizać od tyłu . mm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pracownica solonu masz moze skypa? moze chcesz sie zabawic? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chaneczka
i goraco sie zrobilo przy tym minusie. :) oooddd chyba cie kojarze z kiedys tam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pracownica salonu
Szef wypinam pupe tak by wszystko co piekne i smaczne bylo w zasiegu twojego jezyczka czujesz jak moja szparka nabrzmiewa pod dotykiem tej szorstkosci jaka w nia wpychasz?? Oddd nie moge podac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pracownica to moze napisz na maila oooddd1@o2.pl Chaneczka a skad mnie kojarzysz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szef ochrony
mmm co za widoki, wypnij się ponętnie, wciskam swój jęzor w Twą szparkę, ale paseczek od stringów delikatnie przeszkadza, może być się go pozbyła i wróciła do mych pieszczot?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pracownica salonu
Nie zabawiam sie na skypie:). A tez cie kojarze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dziewczyny powiedzcie ska z jakiego tematu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chaneczka
pracownica wiec moze i my sie juz znamy ;) oooddd bylo goraco ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pracownica salonu
Znamy nieznamy;)trzeba popracowac nad orgazmami w tej nudnej pracy;) bedzie goraco?? Szef zchodze nizej by jednym ruchem reki wyjac twoj duzy juz skarb zaciskam dlon na nim mysle,ze poczules to ujecie jakiego dopuscily sie moje rece ,za nimi w marsz poszly usta,a jezyk jezyk delikatnie slini sie na ten jakze smaczny kasek ciala;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pracownica salonu
schodze*ale byk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szef ochrony
przy takich pieszczotach i ja zaraz sejdę ;) niezła pozycja 69 na stojaka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny napiszcie na maila skad sie znamy dość ważne to dla mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pracownica salonu
Nie takie cuda umiem:D kto na rekach??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szef ochrony
ja na podłodze siedzę, Ty mooooocno wypięta i pochylona sięgasz do mojego wojownika prezentując przed moimi oczami widok dech zapierajacy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×