Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pysiuleczka8

ZACZYNAMY STARAĆ SIĘ O DZIECKO :)

Polecane posty

najgorsze jest to ze jesli pomarancza jest tu z nami to...nie..nie wyobrazam sobie tego bo tu sa fajne dziewczyny jedna druga wspiera ,nawet jesli ktoras ma fochy doly placze wrzesczy itd...po to jestesmy tu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra fakt nie czytalam Jej wpisów...ale czy pomyslalas o tym ze ta dziewczyna moze tez ma juz serdewcznie dosc??jak kazda z nas czasami?zobacz ja jestem ratownikiem medycznym,pracuje w zawodzie wiec znam sie na pewnych sprawach....a zadalam pytanie czy mozna sobie temp mierzyc termometrem elektronicznym to tez jestem dziecinna i mam 16 lat??i tez narobilam histerii ze chyba w ciazy jzu jestem bo...(to moje bo mozesz doczytac w moim pierwszym poscie kilka stron wczesniej)..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co, ja uważam że czy ktoś jest dziecinny, czy za poważny, czy za chudy, czy za gruby, ale pamiętajcie że każdy jest tylko CZŁOWIEKIEM. Niech Monika pisze co jej się podoba, każdy w miarę swoich możliwości stara się jej odpowiedzieć. Ja też nie zawsze otrzymuję odpowiedzi na pytania, ale żyję i nie marudzę :P :). Mam na myśli 1 OSOBĘ która mogłaby to napisać, ale na razie przemilczę ten fakt :]. Dla mnie to nietrudno wychwycić kto to bo mam sposoby na to. Myślę że ta osoba za jakiś czas się ujawni sama i to totalną wpadką :). Tylko że jeśli ta zaczerniona osoba będzie długo się ukrywać, a do finału i tak dojdzie, to po prostu jej współczuję. Już co innego jeśli pod czarnym nickiem miałaby jakieś dyskretne aluzje do Moniki to już jest inaczej, i nie mówię że ma pisać mocnym i poniżającym sposobem jak pod nickiem pomarańczowym do Moniki ale w łagodniejszy sposób, to nasze grono jeszcze w miarę by tą osobę tolerowały. Owszem, jeśli ktoś nadepnąłby mi na odcisk, to też po prostu walę prosto z mostu ale oficjalnie pod swoim czarnym nickiem, a nie bawić się w kotka i myszkę. A co Monika zrobiła takiego? Ma taki sposób bycia i tyle. Albo jak ktoś nie ma ochoty jej odpisywać to niech nie odpisuje. Wydaje mi się że jest tu ktoś bardzo nieszczery. Bardzo mi przykro że te forum staje się fałszywe... :( A Ty Monika lej na to. Pzdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość napisze to na pomarańczowo
tak, tak masz na to swoje sposoby :O czyli obserwacja przecinków i znaków jakie kto gdzie stawia:O Myśl dziewczyno poważnie!! bo narazie bystrością nie grzeszysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozbawiłaś mnie heh - twoje zdanie. Grubo się mylisz moja droga. No to co, ujawnisz się, czy masz dalej cykora i boisz się że Cię zdyskwalifikujemy z naszego forum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zmieniajac temat..bo chyba przyda sie nam wszystkim troche odprezenia..nagralam sobie skladanke kilka piosenek...jedne to moje uubione inne dawno nie slyszane..niektore smęty...jak chcecie podam niektore tytuly(takie ktore cos przypominaja w moim zyciu waznego) moze ktoras chcialaby posluchac to moge poslac mailem. 1 frankie goes to hollywood-the power of love 2 reflekt-need to feel love 4 sheryl crow-safe and sound (najwazniejsza z nich wszystkich od lat w moim sercu) 5 Ira -jestem obcy 6 ira mów do mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do dziewczyny, która piszę na pomarańczowo ------> Jak coś Ci nie pasuję to odejdź i nie zaśmiecaj tematu, a skoro sama tak błyszczysz bystrością, mądrością, elokwencją i Bóg wie czym jeszcze to napisz na czarno. Czego się boisz? A teraz do Moniki --------> W ogóle się nie przejmuj gadaniną jakieś zołzy, która jak podejrzewam jest niestety jedną z nas :( I do reszty dziewczyn ----------> Dziewczyny nie czytajmy nic na pomarańczowo, nie odpisujmy, nie odchodźmy, zgłaszajmy do usunięcia i po sprawie, jeśli ta osoba będzie chciała nam to przekazać niech napisze na czarno. Co Wy na to??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ratowniczka z ten 1 kawałkiem wstrzeliłaś się w mój humor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie, nie przejmować się zasranymi pomarańczami :). Ale musiałam parę słów do mikrofonu powiedzieć ;). A tak w ogóle witaj Ratowniczka :). Napisz od kiedy się starasz? :) Kawałki są super, ale najlepszy to jest ten co masz w stopce :) Scorpions - Send Me An Angel - czysta klasyka :). A widzę że lubisz starocie, zgadłam ;)? Bo ja uwielbiam! Jakie zespoły lubisz z tamtych lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lilu i co dalej nie ma @? :) I Lilu podzielam zdanie, i dodam że doskonale wiem że to ktoś od nas bzdety wypisuje. Koniec tematu już :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ratowniczka ja z chęcią zgłaszam się na ochotnika do głupawki, bo mój humor kuleje, szczególnie ten dobry ;( Ach, jak ja bym chciała zobaczyć II kreski, to był by najlepszy prezent już do końca roku :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pysiuleczka @ nadal nie ma, z czego ogromnie się cieszę :P:P:P Oby nie przyszła do jutra, a w czwartek żeby były II kreski, błagam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uciekam, bo będę miała gości, ale jeszcze dziś zajrzę, piszcie dużo :* Wiecie jak się ciesze, że Was mam :) Pzdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halo halo! Czy moge sie odezwac :) A wiec tak.... monika942- mysle ze twoje tsh nie jest za dobre :( ..sama mialam najpierw 3,43 potem 2,7 a ostatnio 3,57- moj endo bardzo dobry lekarz powiedzial ze mam za wysokie zeby zajsc w ciaze... traz biore leki zeby zbic to malpostwo... W marcu ide znowu na wizyte izobaczymy co i jak.... Aha! Nie mow nam ze odeejdzieszitd... bo ja sama jak pisze to rzadko kto mi odp. czasami sobie popiszemy a czasami nie... Dziewczyn jest sporo i np ja mam nadzije ze nikt sie nie obrazi ale moze tos mi powie jak wszystkich zapamietac???? :) Ciezko.... Ja tez staram sie czasami udzielic ale np narazie nie mam co pisac bo nic sie nie dzieje ale wiem ze za tydz mam dostac @ wiec ten czas mojej aktywnosci sie zbliza .... :) ratowniczka medyczna- ja ostatnio mam chrapke na Nickelback :) hehehhe nigdy jakos za nimi nie przepadalam a eraz to normalnie ..... dzien i noc bym sluchala :) :) :) Ja z reka na sercu przyznaje sie do tego ze to nie ja pisze pod pomaranczowym. Moze malo sie udzielam Ale nie mam powodu zeby na was tak pisac...... no chyba ze ktos cichaczem podbiera mi tel. a to jest wrecz niemozliwe........ Pozdrawiam wszystkie! Mam nadziej ze mnie nie zbesztacie za to co napisalam ale ja pisze wszystko co mi na sercu lezy i absolutnie do nikogo nie mam pretensji!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lilu słuchaj kochana :). Jak będą w czwartek czy w sobotę (bądź w inny dzień) te 2 kreseczki, to normalnie kielicha za Ciebie wypiję, obiecuję to :D!!! Bo naprawdę z Wami tak się zżyłam że ciężko nie wypić tego kielona :). Mi się wydaje że będzie dzidzi, ale potwierdzisz to w sumie na 99,9999999999% testem :*. Wystarczy że odpiszesz od razu :D. Ratowniczka - jestem za głupawką :D. Staram się rozluźnić po tym weekendzie ale jakoś nie umiem :D. Znacie jakieś fajne kawały :P?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem ze WINNY sie tlumaczy ale wole napisac zeby nie bylo ze malo sie udzielam i.... to ja tak pisze :( Hmmm.... chcecie sie zrelakksowac...... moze jakas komedie???? Jakis serial np.... Teoria wielkiego podrywu :) widzial ktos???? A teraz wlasnie ogladamy Glee.... :) troche wkurzajacy ale fajnie spiewaja :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heh... z tym kawałem to banalne, albo jakiś skecz fajnego kabaretu? :D Bo ja uwielbiam oglądać kabarety :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pysiuleczka... musisz zobaczyc ani mru mru... kocham ich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laski:) Nie obraz się moniko ale chyba naprawdę troszkę za bardzo się spinasz, napisalas o 15 pytanie a pól h potem ze nikt ci nie odp:( może nikogo nie było ... Niestety jak pisała osa tsh nie dobre :( musisz iść do Endokrynolog i brać eutyrox zeby zbić min do 1,5 a w ogóle nie powinno przekraczać 1 przy staraniach o dzidzi. Więc u ciebie jest za wysoko. Ja pije dziś piwko :) kto dołącza ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Osa... Jeśli naprawdę to Ty, to nie wierzę po prostu, ale grunt że przyznałaś się. Tylko jednak został sam fakt że po mnie też pojechałaś trochę. A powiedz mi czy wtedy też na mnie tak napisałaś pod pomarańczowym nickiem jakiś czas temu? Jeśli Monika Cię drażni to powiedz jej coś dyskretnie pod oficjalnym nickiem. Tyle na ten temat, jest mi bardzo przykro :(. Ja też uwielbiam Ani Mru Mru, jak i również Kabaret Moralnego Niepokoju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc dziewczyny ;) I znowu kwas na topiku ??? :/ Ehh ja już napisałam co myślę, więc nie będę się powtarzac. Myślę, że tutaj powinnyśmy byc szczere w stosunku do siebie i pisac co nam leży na sercu. Przecież nikt nikomu głowy nie urwie, nawet jak ma swoje zdanie. Lepsze to, niż pisac pod pomarańczą i nie przyznawac się do tego. Chyba sie ze mną zgodzicie. ;) Ja niestety ostatnio nie nadążam za wami, bo nie czuję się najlepiej i po pracy musiałam się położyc. Ale cały czas trzymam kciuki za wasze staranka. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic nie kumam:/ to osa ty pisalas na pomarańczowo ?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zrozumiałam ze to nie Osa... pysiuleczka chyba zle zrozumiałas cos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pysiuleczka 8 dobre pare miechów bedzie(8?) co do piosenek masz racje choc nie sa to tylko starocie...znam tego wiele tylko musze sobie przypomniec kawalki jakie mi tak najbardziej utwily w glowie.( np pink floyd high hope znasz?)na kompie nic nie ma bo po formacie szlag mi wszystko trafil. goraco trzymam kciou za te 2 kreseczki:) Osa nickelback tez kilka lubie posluchajcie sobie reflekt need to feel love... (to napisze tak na marginesie bo musze zeby mnie nie roznioslo..M wrocil z pracy i do mnie hasla o to ze w kuchni nie jest za czysto..a ja mu na to zeby dal mi spokoj a ten cos o obowiazkach ze skoro ma wolne bla bla bla...a ja mu na to ze szkoda ze na moj dolek dzis tak uwagi nie zwrocil ak na ten balagan...a on ze pracowal i zarabial i zmeczony jest.. pojechalam mu jednym tekstem tak ze poszedl pocwiczyc bo nie wiedzial co mi odp: jesli uwazasz ze rola prawdziwego mezczyzny ,takiego przez duze m ogranoicza sie tylko do pracowania i przynoszenia kasy do domu...to ja ci serdecznie wspolcczuje...nosz kurwa mac ...ja zaryczana w domu probuje kazdym spsoobem wprwic sie w lepszy humor a ten mi wyjezdza z lekkim balaganem;/;/ ja ostatanio znam tylko kawaly o tusku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×