Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pysiuleczka8

ZACZYNAMY STARAĆ SIĘ O DZIECKO :)

Polecane posty

Hey Dziewczyny.Ja tylko na chwile.Jestem strasznie zmeczona po pracy:/Tydzien mi sie super zaczal,ze mi sie samochod zepsul:/:/Wiec rano musialam gnac do pracy taksoweczka a pracuje 15 km od domu :/Lilu widze ze u Ciebie bez zmian!!!!!!!!! Jej ja juz sie ciesze!!!!!Trzymam kciuki za Ciebie i nowa staraczke:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny Testowałam dziś rano i niestety tylko 1 kreska :(:(:( Zobaczę, jak okres nie przyjdzie to zatestuje w czw-pt, ale objawów na @ nadal nie mam :/ Co jest??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3mam za Ciebie zreszta jak i za reszte dziewczyn MOCNO KCIUKI! Moze faktycznie bylo za wczesnie na test skoro mowisz, ze sie pomylias i dzisiaj jest planowo @. Jak nie przyjdzie to zrob kolejny za 2 dni. U mnie wporzadku. @ sie konczy. Czytam Was caly dzas. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny zauważyłam u siebie śluz o zabarwieniu lekko brązowym, śladowe ilości, ale jest :(:(:( chyba z dzidziusia nici :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczyny, Podczytuje Was czasami (dzieki Monisi), a ze mam chwile czasu (biegne do pracy) to postanowilam tez cos napisac. Razem z moim mezem tez juz dosc dlugo staramy sie o dziecko (zaczelam 11 cykl staran). Chcielismy sie starac na luzie i tak bylo przez pierwsze pol roku. Po tym czasie zrobilam badania hormonalne, ktore wyszly naprawde dobrze. Tak wiec staralismy sie dalej (raz na luzie, raz nie, ominelismy kilka cykli, zeby sobie troszke odpuscic). I nadal nic. Zmienilam ginekologa. Wczoraj bylam na pierwszej wizycie. Pierwsza kobieta ginekolog u jakiej bylam. Powiedziala, ze wyniki badan mam idealne, ze wrecz rzadko zdarza sie tak idealny progesteron. Pco nie mam. Prosila, zeby moj maz zrobil badania - robi je dzisiaj. I wlasnie od tych wynikow zalezy wszystko. Jesli beda kiepskie, trzeba bedzie leczyc lub isc w kierunku mniej naturalnych sposobow na zaplodnienie. Jesli beda dobre, czeka mnie stymulowanie owulacji hormonami (dosc czesto zdarzaja sie cykle bezowulacyjne). Jesli stymulowanie nic nie da, czeka mnie hsg (nie ukrywam, ze wolalabym nie dojsc do tego momentu:) ). Tak wiec jutro, jak odbierzemy wyniki bede wiedziec wszystko. Jesli pozwolicie to posiedze z Wami jakis czas:) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej malinowa:)fajnie ze dałączasz:)trzymam kciuki zeby wyniki wyszły dobre:)ja już czekam na 1 marzec..czyli na @ niech już bedzie i niech zacznie się nowy cykl:)teraz kiedy wiem że mam cykle ok:)po monitoringu jestem spokojniejsza:)wiem ze się uda:)my dajemy sobie czas do czerwca...wtedy będzie rok jak sie staramy..jeśli sie nie uda to trzeba będzie pomysleć o inseminacji..ale wcześniej zbadamy nasienie:)żebyśmy wiedzieli czy to w nim tkwi problem...bo jak teraz wiem po monitoringu idealnie trafilaiśmy w owu....ale moze faktycznie przez to moje zapalenie nie udawało sie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki :). Jak mija wtorkowy poranek? Właśnie popijam kawkę z ciastkiem :). Mniam! Dla mnie to najlepszy sposób na naładowanie bateryjek :). Lilu!!! - kochana moja :*! Tylko się nie załamuj jak coś nie wyjdzie ze staraniami. Wiem że najgorsze jest to czekanie, ale musimy się do tego przyzwyczaić :( okrutne to, wiem :/. Tylko rzeczywiście ta temperatura u Ciebie jest zastanawiająca, ale poczekaj czy w ogóle pojawi się normalny @, jak nie to powtórz testowanie za 2 dni. U mnie raczej w tym cyklu starania pójdą na nic, więc u Ciebie jeszcze nic straconego ;). Wczoraj wieczorem mierzyłam tempkę i było 37,5, przed wczoraj 37,6, a dzisiaj rano książkowe 36,6. Podobno nie ma na to reguły, ale jednak będę trzymać się tej reguły. Więc nici kochana, już o tym wiem doskonale :o. Ale leję już na to, trudno się mówi. Spróbujemy następnym razem... ;( ŻonaĄcka - hehe chciałabym mieć totalnego lajta jak Ty - co ma być to będzie :). Co u Ciebie :) malinowa1986 - witaj na naszym forum :). Życzę Tobie i Twojemu mężowi powodzenia, żeby dobrze wyszły badania. A w szczególności DZIDZIUSIA :). Również jestem na etapie starań - 2 cykl. A wiem że to jednak nie jest prosta sprawa :). ratowniczka_medyczna - również Cię witam w gronie staraczek :). I również życzę Ci powodzenia, i duuużo luzu :). A wtedy się na pewno Tobie uda ;). Migotka80 - witaj, co u Ciebie :) Halo, a gdzie reszta kobitek? Monika? Staraczka Monisia? - Mam nadzieję że nie odeszłyście stąd? Wracajcie do nas! Kropelka - co u Ciebie? Brakuje mi Ciebie... :( I reszta babeczek gdzie? :) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co oznacza stwierdzenie "brak cykli owulacyjnych"? Jest to sytuacja, kiedy nie dochodzi do jajeczkowania i nie powstaje w jajniku ciałko żółte produkujące progesteron. Przy braku progesteronu nie dochodzi w błonie śluzowej macicy do przemian przygotowujących śluzówke do przyjęcia zapłodnionej komórki jajowej. Również bez ustania działania progesteronu nie dochodzi do złuszczenia się błony śluzowej i do krwawienia miesiączkowego. Powoduje to zatrzymanie miesiączki, nieregularne brudzenia/krwawienia, objawy zespołu napięcia przedmiesiączkowego. Przyczyna cykli bezowulacyjnych może leżeć na którymkolwiek z poziomów układu podwzgórze-przysadka-jajnik. Leczenie zależy od tego czy kobieta jest zainteresowana zajściem w ciążę czy tylko regulacją cykli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pysiuleczka ja od następnego cyklu wyrzucam termometr i wrzucam na luz, nie będę liczyć, się obserwować, nic, zero, bo przez to bardziej cierpię :(:(:( U mnie jeszcze nic straconego, bo @ nie przyszła, czekam, brzuch mnie pobolewa jak na @, to jajnik zakuję i tak w kółko :(:(:( A tak szczerze to myślałam po cichutku, że się udało. No w tym cyklu zero objawów na okres, zupełnie inaczej a testy negatywne :(:(:( I jeszcze ten minimalny śluz brązowy. No już sama nie wiem co mam myśleć. A Tobie też radzę nie myśleć, nie wnikać, cieszyć się życiem, a dziecko samo się pojawi i nawet nie będziemy wiedziały kiedy :* malinowa - witaj na forum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monisia, to nie jest tak. Cykle bezowulacyjne są krótkie i praktycznie bezkrwawe. Ja dostałam @ w 21 dc i trwał 2 dni. Niedawno dostałam w 23dc i też trwał krótko, więc jak widać u mnie sie powtarzają dość często.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny temperaturę mam nadal 37 st. O co chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lilu, ja myślę, że nie dostaniesz @ :) Przynajmniej u mnie jest tak, że jak mam dostać, to temp spada od razu w tym samym dniu. Delikatne plamienie jeszcze nic nie znaczy, poczekaj spokojnie do jutra. Jeśli jutro nie spadnie rób test :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinowa test zrobię w czw jak @ nie przyjdzie. Tylko, że ja temperaturę mierze pod pachą. Boże, czemu to musi być takie skomplikowane, brzuch mnie pobolewa jak na @, wejście do pochwy też mnie boli :(:(:( A testy nie wychodzą :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc! I ja sie melduje :) Malo sie odzywam bo mialam infekcje czyli bylo malo przytulanek wiec nikle szanse na dzidziulka ale sie nie zalamuje. Czekam na @ a potem lece do Pl i ode do nowego ginka moze poradzi mi cos wiecej niz ostatni lekarz :) Mam male pytanko czy nadzerke mozna wykryc poprzez cytologie? Wczoraj pisalam 2 razy ale glupi intern. ni laczyl i mi nie wyslalo :( Witam wszystkie nowe staraczki : Ratowniczke iamalinke? Mam nadziej ze nie pomylilam :) Ja zaraz musze isc do szkloly bosh jak mi sie nie chce. A wracajac do wagi... to ja mam 172cm i waze dzis o zgrozo 72,6 :( ostatnio mi sie przytylo ale od dzis uwazam co jem! Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lilu temp zwykle spada dzień przed @ lub w dzień jej przyjścia...wiec jeszcze jest nadzieja:)no chyba ze za bardzo chcesz żeby była ciaza i go psychicznie wstrzymujesz...bo tak moze być..nasz umysł dużo potrafi...niestety złego tez:(dlatego nie ma się co nakręcać i na siłe szukać objawów...bo wtedy czujemy to co chcemy czuć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lilu - może masz małe stężenie HCG, jeśli rzeczywiście jesteś w ciąży. Pełny relaks - jeśli jesteś w ciąży to i tak się dowiesz. Nie ma sensu się nakręcać. Ja przy ostatnim cyklu w 20 dniu (przy 27dniowych cyklach) zobaczyłam na bieliźnie 2 kropelki krwi - cała w skowronkach plamienie implantacyjne, nadzieja, że w końcu się udało. Spadek temp do 36,8 więc nieznaczny. A w 21 dniu jeszcze większy spadek i okres. I po nadziei ;/ Tak więc wiem, że nie można specjalnie się stresować, nakręcać. Musisz sobie na te 2-3 dni odpuścić. Przynajmniej w jakiejś części, bo sama wiem, że całkowicie się nie da :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lilu24 hmm zuzaaaaa też myślała, że jest w ciąży- była prawie pewna i od tego wkręcania nie dostała okresu w tym miesiącu a ciąży brak.. nie wiem co u niej bo dawno tu nie była.. poczekaj jeszcze może się uda.. U mnie lipa- przytulanek wczoraj nie było.. :/ będę popołudiu bo jadę na egzamin- ostatni wpis w indeksie i koniec sesji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
osa nadżerke lekarz wypatrzy w badaniu ginekologicznym:)bo to jest ranka (ubytek nabłonka) na szyjce macicy..i zazwyczaj przy badaniu krwawi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monisia a tak to chyba nie, co miesiąc chciałam, żeby test wyszedł, ale natrętna @ przychodziła :( Monisia a jak Ty się czujesz? Bierzesz już leki na tą bakterię? Osa witaj, witaj 🌻 ŻonaĄcka i malinowa - od teraz odpuszczam, nie wiem czy mi się uda o tym zapomnieć, ale postaram się jak bum cyk cyk ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Dziewczynki! 🌻 👄 Przepraszam, ze ostatnio rzadziej zaglądam, ale mam taki młyn w pracy, że nie wiem w co ręce wsadzić:( Migotka - witaj w kliubie! I mi się zepsuł samochód;/ Jakaś poważniejsza awaria i kilka dni u mechanika, a ja bez auta, to kompletna klapa, do pracy daleko, a w pracy tez spędzam dużo jeżdząc;/ No ale nic - będą spacerki! Lilu kochana - mocno trzymam kciuki! Oby @ nie przyszła, czasami test nie wychodzi na początlu, więc dopóki nie ma @ nadzieja jest:) Ja juz wiem, że się nie udało nam w tym cyklu, @ nadchodzi, piersi bolą jak nie wiem i brzuch ciągnie;/ Terminowo powinna zawitać 27/02 - zobaczymy. Witam nowe dziewczynki! 🌻 👄 Malinowa - czytam, ze robiłaś progesteron, napisz mi prosze jak i kiedy to badanie należy wykonać? I tylko w 1 cyklu, czy 2 pod rzad? I na czczo, czy może być po południu? Ja mam teraz 22,23 dc, czy jak zrobie jutro popołudniu będzie OK? Napisz proszę?:) I może cos o duphastonie wiesz? Monisia - na pewno ta bakteria Wam ptrzeszkadza, pozbądź się jej szybciutko i działąjcie:) Widzę, że humorekk lepszy, bardzo się cieszę:*:) Monika - kurcze, niestety śledztwo nie przyniosło dużego rezultatu, tyle co mi napisał, że każde IP jest inne, czyli wychodzi na to, ze to ktoś nie od nas. I szczerze mówiac też mi się tak wydaje, bo my tu jesteśmy, bo mamy ochotę, nikt nas n asiłę nei trzyma, piszemy o czym chcemy, wspieramy się, a jak którąś z nas by coś wkurzało , czy nie odpowiadałoby jej towarzystwo to by odeszła lub na inne forum się przeniosła, tak myślę!:) Przyjmijmy zasadę, ze lekceważywy pomaranczki, chcą niech piszą sobei, la enam nie namieszają! Nie damy się!!!:) Pysiuleczka - kawka wypita? Ja włąśnie piję:) To Ty poszalałaś z mężem ostro w weekend:D Trzymam kciuki! Ja chyba wemę kilka dni urlopu zaległego, bo takto stale padnięta jestem, zestresowana, nawet nei mam czasu badań zrobić;/ Musze się wziąć za siebie:) Moja gin powiedziała, ze 6 mies sytarań jest w normie, od 7-12 mies można już badania wykonywać, a powyżej 12 mies należy się leczyć. Z tym, ze współżycie musi być regularne przez te wsz miesiące. A i powedziala, zeby facet nie przegrzewał jajek:D bo to niszczy plemniki i pytała o rodzaj pracy mojego męża. Jaką Wasi męzowie mają prace? Pow że najczęściej kierowcy, przedstawiciele handlowi, osoby, które dużo siedzą/jeżdżą mają kopoty z zajsciem w ciąże... Witaj ratowniczka:) Kojarzę Twój nick, czy pisałaś kiedyś na jakimś forum na Kafe już? :) Judy, Żonaącka, Sabrinka, OSa - ściskam Was wszystkie mocnooo!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilu nie chce żebyś
Stracila nadzieje ale ja tez tak mialam 2 okresy temu. Kochalismy sie w dni plodne czulam bulgotanie w brzuchu przez kilka dni. Piersi odrazu zaczely bolec niesowicie. Temperature mierzylam w ustach Bo pod pacha daje mi inna temperature. Okres sie spoznial juz tydzien a w czasie spodziewanego mialam brazowe uplawy czyli jak gdzies przeczytalam myslalam ze plod sie zagniezdza. I nic tydzien pozniej dostalam Okres. Acha testy tez robilam I negatywne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ŻonaĄcka u mnie bez zmian z mezem nie rozmawialam bo jak tylko zaczynam temat to on od razu go konczy wiec nie to nie Lilu masz podobna sytuacje do mnie tez przez 2 tygodnie mialam temp 37.2 a wczoraj wieczorem dostalam jakies delikatne plamienia i mierzyłam temp i juz byla 36.9 wiec spada (mierzylam pod pacha) dzisiaj dalej nie ma okresu ale brzuch mnie pobolewa a temp tym razem w pochwie mam 37.1 mierzylam zaraz jak wstalam. Tylko ze ja juz jestem w 40 dc wiec cos jest nie tak do tej pory w glebi duszy odrobine myslalam ze zaszlam ale teraz po tej temp i plamieniu jestem pewna ze nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropelka - ja progesteron i prolaktynę robiłam w 21 dc (czyli już w fazie lutealnej), tak mi kazał ówczesny ginekolog. Nie wiem czy 24-25 dc nie jest zbyt późnym, chyba, że masz dłuższe cykle ode mnie (ja mam 27dniowe). Duphastonu nie używałam, ale wiem, że brała go moja siostra do 27 tygodnia ciązy, bo pierwsze dziecko straciła. Jednak z własnego doświadczenia niestety nie jestem w stanie nic Ci napisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×