Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pysiuleczka8

ZACZYNAMY STARAĆ SIĘ O DZIECKO :)

Polecane posty

Gość Gość
NICK....................WIEK....CYKL STARAŃ....DATA NAST @....MIASTO Sabrina79127..........25...........2 ................10.03.......Śląsk Lilu24...................24...........2.................2 1.02... ..Warmia i Mazury KropelkaRosy27.......26...........2.................ok 28.02 ....... Osa1985................27...........17............... 28.02 .....Szwecja Judy28..................27...........1.................01 .02........WWa Pysiuleczka8...........24............2................ok. 3.03......Śląskie Migotka80..............25............3................7.03..........UK monika942..............25...........36...............???? ?.... ...Wielkopolska Iwo ....................22...........???................13...... ......Kraków malinowa 1986........26..........11...............13.03..........W-wa **********PRZYSZLE MAMY*********** NICK............WIEK.....PO KTÓRYM CYKLU........PŁEĆ...... TERMIN PORODU Borntoride....... 23..........po 4tym cyklu...........??????..... .....3.10.2012

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Migotka80 Gratulację.Szybko wyszedł ci test jeszcze 15 dni przed @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dopiero przytulaski beda.No ale reakcja prawidlowa ha ha:) Oby byla taka sama za 2 tyg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK....................WIEK....CYKL STARAŃ....DATA NAST @....MIASTO Sabrina79127..........25...........2 ................10.03.......Śląsk Lilu24...................24...........2.................2 1.02... ..Warmia i Mazury KropelkaRosy27.......26...........2.................ok 28.02 ....... Osa1985................27...........17............... 28.02 .....Szwecja Judy28..................27...........1.................01 .03........WWa Pysiuleczka8...........24............2................ok. 3.03......Śląskie monika942..............25...........36...............???? ?.... ...Wielkopolska Migotka80..............25...........3................???? ?.... ... UK Iwo ....................22...........???................13...... ......Kraków malinowa 1986........26..........11...............13.03..........W-wa ratowniczka_medyczna..26..... 7.................19.02.........UK nie wiem co wpisac w tym cyklu staran...bo wczesniej sie nie zabezpieczalam po prostu jakis czas..ale nie bylo to czasami takie staranie z prawdziwego zdarzenia(wiecie..nie co 2-3 dni..)wiec moze dam mniej wiecej czas w jakim odstawilam tabletki tak na dobre..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Migotka80 Z tego co słyszałam żeby był test owulacyjny pozytywny musi byc 2 krechy taka jak kontrolna.Jak druga kreska jest jasna od kontrolnej to jest negatywny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem wiem powinny byc 2 takie same.Wczoraj i przed wczoraj byla tylko jedna wiec chyba sie zbliza owulacja???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Migotko cieszymy sie nawet z owulacyjnego. moze jutro lub pojutrze bedzie juz gruba krecha:)) Moniko-test owu pokazuje mocna kreske gdy jest juz po jajeczkowaniu o ile dobrze pamietam,jak nie to mnie poprawcie. wiec moze Migotka bedzie miala lada chwila owulke:) swoja droga jak mnie mleczrnia zaczela bolec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiec staram sie dzisiaj i w czwartek.Powinno byc ok:) oby juz nastepna @ nie przyszla...Ok Dziewczynki ide sie kapac i czekam na Mezusia.Odezwe sie jutro,poznym wieczorem standardowo.Milych Snow dla Was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laski- co za dzień- ale oficjalnie skończyłam pierwszy semestr- indeks zdałam do dziekanatu i narazie spokój.. :) jeszcze 4 miesiące i koniec szkoły. Muszę tylko prace napisać-(tak mi się nie chceeee)..Przydałby się jakiś maluszek :) Mój M niestety dzisiaj w pracy-może jutro się uda go zaciągnąć do wyrka :p zuzaaaa czytaj nas i czasami napisz coś- szkoda, że odchodzisz- wiem co czujesz- :( :( dziewczyny nawet nie wiecie jak nam cieżko- wasi M chociaż umożliwiają wam zajście a nasi narazie nie.. najgorsze, że ja tak bardzo chce jak niczego innego i jeszcze się muszę ze swoim użerać.. może mi to potem się wynagrodzi i nie będę miała problemów z zajściem.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
ŻonaĄcka Gratulacje:)Cieszę się że zdałaś Jem teraz bułkę z cebulę.Wiem że późno i nie powinno się jeśc o tej godzinie.Coś głodna się zrobiłam.Zaraz będę brzuszki robic troszkę spalę.Wiecie ile się spala podczas spania 70 kcal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny poodpisuję Wam z osobna już jutro, bo dziś padam na twarz, przez to, że dziś z rana testowałam, to przez całą noc przewracałam się z boku na bok i spać nie mogłam wyczekując porannych godzin :/ Coś strasznego. @ nadal brak, objawów brak, a temp nie chce mi się mierzyć. Jeszcze raz piszę do pomarańczówki ------> Zadowolona jesteś? Dumna? Dziewczyny nie zwracajmy uwagi na pomarańczowe, zobaczycie to pomoże, odczepią się. Dobrej nocy, ściskam i do jutra :*:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Zrobiłam teraz 60 brzuszków ogólnie 120.Brzuszków teraz 40 zrobiłam bez odpoczywania potem zaczełam czuc ciągniecie brzucha napinanie zrobiłam 6 i przerwa potem znów 6 i przerwa tak napinał brzuch aż do 60. Borntoride.Jak się teraz czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Liliu24 i to jest podejscie-rozbawiłaś mnie tym "tem. nie chce mi się mierzyć" i to mi się podoba ..:) tak 3 maj !! Monika9..- bulka z cebulą ?? samą cebulą?? nie jadłam tak jeszcze :p z pomidorkiem czy wedlinką to tak >> a najbardziej smażoną cebulkę z kiełbaską i to na bułkę mmm ja idę spać na głodzie- nie miałam czasu zjeść i teraz mnie sssiee ale już wytrzymam.. Dziewczyny już nie gadajcie o tych pomarańczach bo one nas czytają i znów się odezwą. ja na nie nie reaguje wcale. To jest pierwszy i ostatni raz i wam też tak radzę.. Odezwę się rano z pracy :) dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
ŻonaĄcka Bułka z surową cebulą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:)boże dziewczyny z tym tsh to serio ze musi być 1???ja badalam w zeszłym roku i mam 2,1...a u nas w mieście jeden endo i dostać się to cud...sie czeka ponad pól roku...:(ale wynik po środku chyba nie jest tragiczny....miałam usg tarczycy i z nia jest wszystko ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja tez wczoraj myslalam, ze jak sie w normie miescisz to jest ok, dziewczyny mi uswiadomily, ze nie jest tak kolorowo. I faktycznie doczytalam to, ze powinno byc ok 1. Ale nie wiem, czy jak ktos ma 2 to to jest tragedia. U mnie tsh nie dochodzilo ostatnio nawet do 0,8, wiec tez nie wiem czy to akurat jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry z rana :) Ja tylko szybciutko :) Z tym tsh- no to tak... my lekarzami nie jestesmy wiec....opisujemy tylko to co wiemy ja np na swoim przykladzie. Moze wezcie wejdzcie sobie na jakas str o chorobach tarczycy.... poczytajcue troszke.... Moze mace jakies objqwy a nie zwracacie uwagi??? Mam nadzieje ze nic nie znajdziecie ale czasmi to sa jakies pierdolki typu: sucha skora... nie pomaga picie wiekszej ilosci wody ani coraz nowsze balsamy, zmeczeniee,rozkojqrzenie , nie mozna sie skupic na tym co sie robi- ja bym powiedziala ze to anemia.... ale to niedoczynnosc tarczycy. Biore leki i juz po 2 tyg widzialam poprawy! Mam nadzieje ze tsh tez mi zbilo :) Pozdrawiam i zycze milego dzionka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
osa poczytałam o tej tarczycy:)i nie przypominam si=obie zebym jakieś z tych objawów miała w ostatnim czasie...:)takze chyba wszystko ze mną ok:)najważniejsze że mój cykl jest taki jak powinien być:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, hej :). Wczoraj nie mogłam kontynuować pisania z Wami, bo mąż wrócił z pracy i musiałam się wypłakać w jego ramionach... Złapałam doła przez pracę, że chyba pójdę z moją dyrą pogadać po prostu normalnie. Wypaliłam się totalnie :(. Jak będę mieć odwagę to pójdę do niej w czasie pracy. I w sumie już tu jestem - zaraz zrobię sobie kawkę i jak zwykle będę zajadać ciastko :). Osa - wybacz, po prostu tak odebrałam to co napisałaś i dlatego poruszyłam wątek wobec tego czy coś wcześniej na mnie pisałaś :). W sumie jakby nie było to przeczytałam "na szybko" bo akurat M wrócił w tym czasie i musiałam jedzonko przygotować. Ale ok już dla mnie wyjaśnione jak dla mnie, i jeszcze raz Cię najmocniej przepraszam - aż mi głupio :( 🌼 Dziewczyny powiedzcie mi o co chodzi z TSH? Czy to coś groźnego? Bo pierwszy raz w życiu o czymś takim słyszę... Migotka - haha, ale nas zaskoczyłaś, już myślałam że mamy tutaj kolejną przyszłą mamusię ;). Ale i tak dobra wiadomość z tym testem owu - grunt że dojdzie do owulacji, więc życzę Ci owocnych starań :) 🌼 ŻonaĄcka - witaj :). Kochana, odbębnij z tą szkołą, zostało Ci naprawdę niewiele do końca, i będziesz mieć spokój :). I gratuluję zdania semestru, a co do pracy to wiem że się nie chce, bo ja też tak miałam, robiłam wszystko żeby jej nie pisać, ale jednak jak nadszedł moment że nie miałam wyjścia, to po prostu musiałam przysiąść do tego. I co mnie zdziwiło, dostałam takiego wkręta przy pisaniu, że napisałam na 60 stron :D, cały czas przychodziło mi coś nowego do głowy, tu jakieś nowe wątki, tu nowe książki wynalazłam :D, itp. Więc poszło jak po masełku. A jaki temat pracy masz? :). Lilu - co tam u Ciebie? Mam nadzieję że wyspałaś się :). I myślę że ta wstrętna małpa nie przyszła do Ciebie ;). 🌼 Monika942 - co tam u Ciebie, co Cię tak wzięło na odchudzanie? :) 🌼 Co u reszty ciekawego? Borntoride, Kropelka, Judy, Ratowniczka, Monisia, Sabrina, ... 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napisalam taakiego długiego posta i mi się skasowało:( No nic jeszcze raz: cześć Dziewczynki!:) Ja juz w pracy z kawką i zajadam ogromnego pączka z dużą iloscią lukru:P a co!:D Wyszłam dziś bez śniadanka bo miałam rano badani amorfologia, OB, TSH. Trochę się stesuję... Jeszcze mi toxo została, ale Pani w laboratorium pow., że jak jestem chora to OB to wykaże, i jak OB będzie wysokie to wtedy będie trezba wszystkie szczegółowe badania zrobić.. Ale się rozpisałyscie dziewczynki!:D To oczywiście batrdzo dobrze!!! Obiecuję, że będę zaglądać do Was częściej, wieczorem też na ploteczki, tylko ostatnio mam taki młyn w pracy, po pracy, że cieżko ogarnąć. Ale niedługo powinno być lepiej:) OBY!:) Lilu kochana jak u Ciebie? RObiłas jeszcze test? Masz objawy? Ja w zeszłym cyklu mialam tak, ze zero objawow, ale bylo to spowodowane opoznieniem owulki, a co za tym idzie@. A wiesz dokladnie kiedy mialas owulkę? A np Born nie miala objawowo i proszę! I tego Ci życzę👄 U mnie małpa zbliża się wielkimi krokami! Przyjdzie terminowo, albo nawet wczesniej, Terminowo to 27, 28.02. Ale bolą mnie piersi tak, że najchętniej bym je wyciągneła;) brzuch ciągnie i ogolnei jak balon się czuje... + złaa jestem niesamowicie;) W ogóle pokłociłam się z moim M;/ Wysłać faceta na badania graniczy z cudem! Obiecał mi że zrobi morfologię, OB, ale na obiecankach sie skonczylo. Prośbą, groźbą, ale NIE, on nie będzie po lekarzach chodził. A zależy mi na tym, bo też ma nieregularny tryb życia, dużoo pracuje itp. Gin powiedziala, zeby zaczac od badan podstawowych... No nic, walką z nim nie wygram, musze sposobem i podchodami jakimiś;) TSH - Pysiuleczka🌻 to hormon tarczycy. proszę kochana: http://tarczyca.wieszjak.pl/badania-tarczycy/244632,Jaka-jest-norma-TSH.html A słyszalyscie kiedyś, żeby facet też badał tsh? Czy nie? Bo ja w sumie nie, ale nie wiem jak to jest. No nic pytam, bo w końcu na naszym forum możemy puytać o co tylko chcemy;):) Monika - dzieuję za linki🌻 :) Jak u Ciebie samopoczucie dziś? Hmm bułka z cebula, uwielbiam, taka świeża bułeczka prawdziwe masło, cebulka i sól:) Dobrze, że wczoraj mnie nei było wieczór, bo byś mi ochoty narobiła;) Jak ćwiczonka, widzę, że ćwiczysz wytrwale. Spróbuj sobie to ABS, któraś z dziewczynek Ci pisąła o tym. 6 weidera też fajna, robiłam, efekty były faktycznie, mogę potwierdzic. Kiedyś, na studiach, ćwiczyłam dosc ostro i bylam zapiusana do klubu, wtedy nasza ternerka powiedziala mi, ze przed kazdym cwiczeniami, typu ABS, 6 weidera, musi być!!! rozgrzewka min 10 min, podskoki, przysiady obojętnie, ważne żeby przygotować ciało, rozgrzać mięśnie, przyspieszyć tętno. Dzięki temu szybciej spalamy tłuszczyk rzeźbimy nasze ciałko;) Spróbuj:) Monisia[kwiat} wydaje, mi się, ze skoro wszystko inne masz w normie to nie ma się czym martwić;) Tylko wredniaków się trzeba pozbyć (infekcji) i do dzieła:) Lepiej Ci już?:) Migotka🌻 - dokładnie tak jak dziewczyny napisały, dwie krechy musza byc wyraźne i grube:) Ja miałam przez dwa dni takei mocne, wyraźnei i gin potwierdziła, że była owulacja, bo jest dużo płynu owulacyjnego we mnie, czyli ja byłam dzień po owu i gin, a na testach miałam w dzień owulacji kreche i dzień po;) To działajcie kochana:) Może spróbuj sposobu Born:) Codziennie tualski, albo nawet dwa razy dziennie?;) Ratowniczka, malinowa:) - w tym samym wieku jesteśmy;) ' Żonaącka - to gratuulacje! i powodzeni a wpisaniu pracy! Ja też pamiętam jak mgr pisąłam, to dla mnie była katorga;) Ja lubię krótko i na temat:) Nie lubię takich odtwórczych prac pisać (przepisywanie książek według mnie):) Oczywiście mogłam stworzyc coś swojego, jakieś badania itp, ale nie chciało mi się;) :P Born🌻 jak tam? mam nadzieję, ze mdłości nie ma? Ty masz juz 7 tydzień? Dobrze liczę?:) Kiedy następna wizyta? :) heh ale wesoło wczoraj było - Judy , ratowniczka to i ja sie pisze na kolejne opijanie jajeczek:D:D:D Ja czasami tez lubię sobie "podrinkowac" w fajnym towarzystwie n aluzie, pośmiać się powygłupiac:) Dziś koleżanka zaprosiła mnie na ploteczki;) więc pewnie jakiś drineczek albo grzaniec będzie:) Sasia, Sabrinka co u Was? Ahaa coś o wagach pisałyscie, to ja podobnie jak Born;) 171cm, 60kilka kg, waha się waga od 60 - 65 w dobrych czasach:D Buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pysiuleczka- a o czym chcesz pogadać z dyro ? o tym, że się wypalilaś ?? co jej powiesz i co ona może poradzić ? ja pisze na temat traum w życiu i jak się człowiek po nich zachowuje i mam 3 przypadki- kobieta która dowiedziała się, że nie może mieć dzieci-diagnoza rak- śmierć bliskiej osoby- ot taki sobie wymyśliłam a teraz nie mam pomysłu ani żadnej książki :p ja siedze w pracy i też mam kompletnego dołaaaaa- rano mi się ryczeć chciało- :( i zapomniałam, ze dzisiaj mój M znów ma nockę :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, przyszła z samego rana @ :'( Aż się obudziłam z bólu, musiałam wziaść ibuprom :'( I t wtargnęła i się panoszy tak na całego, więc z bobaska nici :( Ale się nie poddaję, od następnego cyklu idę na żywioł, nie liczę (w miarę możliwości) i nie mierzę temperatury (bo ona mnie zmyliła). Smutno mi jest. Kochaliśmy się dzień dnia w płodne i nic :(:(:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×