Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pysiuleczka8

ZACZYNAMY STARAĆ SIĘ O DZIECKO :)

Polecane posty

NICK....................WIEK....CYKL STARAŃ....DATA NAST @....MIASTO KropelkaRosy27.......26...........2.................ok 28.02 ....... Osa1985................27...........17............... 28.02 .....Szwecja Pysiuleczka8...........24............2................ok. 3.03......Śląskie Sabrina79127..........25...........2 ................10.03.......Śląsk malinowa 1986........26..........11.................13.03..........W-wa Lilu24...................24...........3................22.03.....Warmia i Mazury monika942..............25...........36...............?????.... ...Wielkopolska Migotka80..............25...........3................?????.... ... UK Iwo ....................22...........???................13.?..........Kraków **********PRZYSZLE MAMY*********** NICK............WIEK.....PO KTÓRYM CYKLU........PŁEĆ...... TERMIN PORODU Borntoride....... 23..........po 4tym cyklu...........??????..... .....3.10.2012 Tabelkę ustawiłam w kolejności chronologicznej, dziewczyny w razie zmian swoich danych, zmieniajcie same i wklejajcie. I te znaki ? proszę pouzupełniać :):):) Proszę, nie zaczynajcie tematów o pracach mgr bo ja też muszę napisać i jak mi się to przypomina to czuję ścisk w żołądku, już dawno powinnam zacząć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK....................WIEK....CYKL STARAŃ....DATA NAST @....MIASTO KropelkaRosy27.......26...........2.................ok 28.02 ....... Osa1985................27...........17............... 28.02 .....Szwecja Pysiuleczka8...........24............2................ok. 3.03......Śląskie Sabrina79127..........25...........2 ................10.03.......Śląsk malinowa 1986........26..........11.................13.03..........W- wa Lilu24...................24...........3.................22.03.....Warmia i Mazury monika942..............25...........36...............???? ?.... ...Wielkopolska Migotka80..............25...........3................???? ?.... ... UK Iwo ....................22...........???................13.?.... ......Kraków **********PRZYSZLE MAMY*********** NICK............WIEK.....PO KTÓRYM CYKLU........PŁEĆ...... TERMIN PORODU Borntoride....... 23..........po 4tym cyklu...........??????..... .....3.10.2012 Kropelka skąd jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny :) widze ze wiekszosc juz w pracy :P Co do TSH to ja niestey mialam za wysokie i sie lecze juz od roku, mi moja endo powiedziala ze 1,5 jest najlepsze do staran o dziecko, bo jak jest wyzsze to moze wplywac na problemy z zajsciem w ciaze.... ale nie wiem bo ja zaczelam sie leczyc jak mialam 6,7..... Lilu nie zalamuj sie i od nastepnego cyklu dalej trzeba sie starac :) A powiedzcie mi jak jest z tymi testami owulacyjnymi? jak robilam i jednego dnia mi wyszla ta druga krecha troszke ciemniejsza to nastepnego tez powinna taka byc jeszcze ciemniejsza??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pysiuleczka - o czym chcesz porozmawiać z dyr? Ja też mam w pracy nieraz niezłe jazdy, stres itp;/ Przekichane;/ Hmm, dziś środa popielcowa, zapomnialam;) To nie podrinkujemy dziś:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lilu, ja zamówiłam takie same. Jak je robiłam, to wykrywały mi owulacje, więc szkoda wydawać grubej kasy na testy apteczne. Ale to tak ode mnie, bo zdania są w tej sprawie podzielone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malinowa a orientujesz się ile w aptece kosztują? Też se chyba kupię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lilu, maleństwo moje nie dołuj się 🌼. Mi się wydaje że rzeczywiście niemyślenie o tym prędzej przyniesie skutki :(. Ja mam to już gdzieś, co ma być to będzie, już nie nakręcam się, nie wyszukuję w sobie na siłę objawów, zresztą i tak mi nic nie dolega :). A to że jestem bardzo zniecierpliwiona i szybko się poddaję, to rzucam to już na luz, bo i tak wiem że ten cykl pójdzie na nic. A 3.03. mam kolejną @ i po niej kolejne staranka :). Więc głowa do góry :*. Trzymaj się mocno kochana 🌼 ŻonaĄcka - a muszę z nią pogadać, bo mam schizy że długo nie popracuję. A mam taką pracę że mamy i robotę papierkową, i plany do wyrobienia. A jest coraz gorzej z tym drugim. Męczę się strasznie :(. Mam wrażenie że w deprechę popadam. A myślę że jak pogadam z dyrą to może da mi inną robotę, bo w sumie ostatnio koleżance dała inne całkiem zajęcie i jej plan ściągnęli. A co do pracy - masz bardzo ciekawy temat :). Kurczę w google sobie coś powpisuj, i znajdziesz na pewno względem tego książki :D. Powodzenia :) Kropelka - powiem Ci, ile ja bym oddała żebym ja miała młyn w pracy u siebie. Czasami to większość dnia siedzę na necie niż pracuję - bo po prostu nic nie mamy do roboty :/. I wierzę Ci że chłopa ciężko zagonić na badania. Bo też mojego prosiłam żeby poszedł do sexuologa (bo kiedyś miał małe problemy), i zaczął spać: "A co mi sexuolog pomoże"? Jak pójdę do niego to do psychiatry mnie skieruje!". Normalnie panika w nim :). Tacy są faceci :) Nic na to nie poradzisz. Ale na szczęście samo to wszystko minęło i ma spokój, ale jakby się to zagłębiało, to gnałby do niego aż by się kurzyło. I wiem że nerwami nic się nie zdziała. Myślę że dojdziecie do konsensusu ;). Ja też zapomniałam że środa popielcowa dzisiaj, dobrze że mama mi przypomniała wczoraj, to zrobiłam pycha pastę rybną do kanapek :). A na obiad mam rybkę smażoną + ziemniaczki + kapusta kiszona. Haaaa ja nie zapomnę jak byłam smarkiem, i nie chciało mi się iść do kościoła w środę popielcową, to zawsze sypałam sobie na głowę popiół z papierosów żeby nie mieć haji w domu :):P 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Różnie - od 20 zł się pewnie zaczynają - zależy jak trafisz. Ja w Superpharm to widziałam nawet takie za 60 zł za 5 szt.. W Rossmanie są za ok 25 zł za tyle samo testów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lilu ja tez mam te testy:)ale dopiero w tym cyklu będe je testować czy rzeczywiście działają jak należy:)bo zdania sa podzielone:)a w aptece to zalezy jakie...ja oststnio kupiłam paskowe za ok 13zł.a płytkowe to nawet i 25zł..wiec skoro te z allegro są ok jak mówi Malinowa to nie ma co pzrepłacać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć doremi-ka:) Ja miałam ok.10,11,12, 13 dc taka jasną kreskę, a 15, 16 dc miałam taką mocną i wyraźną, przez dwa dni. Im bliżej owulacji powionna być ciemniejsza, a najbardziej płodne są dni, jak sa kreski takie same, grubosciowo i kolorystycznie;) Lilu:( główka do góry! My też kochaliśmy się w płodne, wg testów owu i gin i tez nie wyszło. Nie zamartwiaj się, w nast cyklu wrzucamy na luz i będzie dobrze👄, dla Ciebie🌻 Lilu - ja też takie same miałam z allegro;) Są o wiele tansze niz aptekowe NICK....................WIEK....CYKL STARAŃ....DATA NAST @....MIASTO KropelkaRosy27.......26...........2.................ok 28.02 Kraków Osa1985................27...........17............... 28.02 .....Szwecja Pysiuleczka8...........24............2................ok. 3.03......Śląskie Sabrina79127..........25...........2 ................10.03.......Śląsk malinowa 1986........26..........11.................13.03..........W- wa Lilu24...................24...........3.................2 2.03.....Warmia i Mazury monika942..............25...........36...............???? ?.... ...Wielkopolska Migotka80..............25...........3................???? ?.... ... UK Iwo ....................22...........???................13.?.... ......Kraków **********PRZYSZLE MAMY*********** NICK............WIEK.....PO KTÓRYM CYKLU........PŁEĆ...... TERMIN PORODU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK....................WIEK....CYKL STARAŃ....DATA NAST @....MIASTO KropelkaRosy27.......26...........2.................ok 28.02 Kraków Osa1985................27...........17............... 28.02 .....Szwecja Pysiuleczka8...........24............2................ok. 3.03......Śląskie Sabrina79127..........25...........2 ................10.03.......Śląsk malinowa 1986........26..........11.................13.03..........W- wa monika942..............25...........36.............???? ?.... ...Wielkopolska Migotka80..............25...........3................???? ?.... ... UK Iwo ....................22...........???................13.?.... ......Kraków Lilu24...................24...........3................22.03.....Warmia i Mazury **********PRZYSZLE MAMY*********** NICK............WIEK.....PO KTÓRYM CYKLU........PŁEĆ...... TERMIN PORODU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, my jak używaliśmy testów owu to też największe starania wtedy kiedy ta krecha wychodziła - i tez nic. Najlepszy był ostatni cykl - bez testów - przytulanka codziennie, a okazało się, że cykl bez owulacji. Mój M skwitował to śmiechem i tekstem "o nie, a tyle z siebie dałem !" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK....................WIEK....CYKL STARAŃ....DATA NAST @....MIASTO KropelkaRosy27.......26...........2.................ok 28.02 Kraków Osa1985................27...........17............... 28.02 .....Szwecja Pysiuleczka8...........24............2................ok. 3.03......Śląskie Sabrina79127..........25...........2 ................10.03.......Śląsk malinowa 1986........26..........11.................13.03..........W- wa Lilu24...................24...........3................22 .03.....Warmia i Mazury monika942..............25...........36.............???? ?.... ...Wielkopolska Migotka80..............25...........3................???? ?.... ... UK Iwo ....................22...........???................13.?.... ......Kraków **********PRZYSZLE MAMY*********** NICK............WIEK.....PO KTÓRYM CYKLU........PŁEĆ...... TERMIN PORODU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki kochane za wsparcie [ściskam Was mocno] Dobrze, że mamy siebie :) Ja nawet nie myślałam, żeby mojego męża wysłać na badania (?) Do jakiego lekarza to się idzie? Bo my oboje morfologię i crp sobie badaliśmy miesiąc temu i wszystko ok. I zęby też mam zdrowe dla dzidziusia, miesiąc temu wyrwałam ostatniego zepsutego i nie do uratowania. Jeszcze do tematów prac mgr, ja piszę o finansach (mój ulubiony temat) A teraz piję kawkę, zapaliłabym papierosa z tej bezsilności, ale przecież nie palę i w domu nie mam ani jednego :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK....................WIEK....CYKL STARAŃ....DATA NAST @....MIASTO KropelkaRosy27.......26...........2.................ok 28.02 Kraków Osa1985................27...........17............... 28.02 .....Szwecja Pysiuleczka8...........24............2................ok. 3.03......Śląskie Sabrina79127..........25...........2 ................10.03.......Śląsk malinowa 1986........26..........11.................13.03..........W- wa Lilu24...................24...........3................22 .03.....Warmia i Mazury monika942..............25...........36.............???? ?.... ...Wielkopolska Migotka80..............25...........3................???? ?.... ... UK Iwo ....................22...........???................15.03.... ......Kraków **********PRZYSZLE MAMY*********** NICK............WIEK.....PO KTÓRYM CYKLU........PŁEĆ...... TERMIN PORODU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lilu, powiem Ci szczerze kochana, że kupiłam z polecenia naszej Born :) na allegro te testy - i te co wysłałaś są identyczne co miałam :). I też kupiłam LH Test w Rossmannie. I miałam porównanie: te z allegro jak najbardziej pokażą dni płodne i zbliżającą się owulację, ale te kreski są wg mnie za jasne, że ciężko mi było dostrzec czy któraś kreska jest jaśniejsza. A te z Rossmanna dają kreski wyraźniejsze, i chyba jednak do nich mam zaufanie. Wiesz co to umówmy się tak że jak wrócę dzisiaj z pracy, to zrobię zdjęcie tych 2 testów i z allegro i Rossa i będziesz mieć porównanie. I sama zdecydujesz które testy są lepsze. A jeśli do Rossmanna masz za daleko to podaję Ci stronkę która ma te testy: http://www.sklep.domowelaboratorium.pl/LH_Test-77.html tu są ciut tańsze ale trzeba przesyłkę doliczyć, a jak masz blisko do Rosia, to kosztują 24,99 zł. Ja osobiście wolałabym dopłacić a mieć coś porządnego, a co dopowiem - w tym cyklu kupiłam 2 opakowania, więc 50 zł nie moje :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lilu, mój M robił badania w Novum (klinika leczenia bezpłodności). Sporo jest takich klinik, nie wiem jak to wygląda w innych miastach np. Ale facet zapisuje się na termin, uiszcza opłatę i bierze kubeczek. Wyniki są następnego dnia rano. Myślę, że przy długich staraniach warto jest zrobić takie badanie, żeby wykluczyć winę za słabych plemników. Tylko zapędzić faceta na takie badanie graniczy z cudem :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK....................WIEK....CYKL STARAŃ....DATA NAST @....MIASTO KropelkaRosy27.......26...........2.................ok 28.02 ....... Osa1985................27...........17............... 28.02 .....Szwecja Pysiuleczka8...........24............2................ok. 3.03......Śląskie Sabrina79127..........25...........2 ................10.03.......Śląsk malinowa 1986........26..........11.................13.03..........W- wa Lilu24...................24...........3.................2 2.03.....Warmia i Mazury monika942..............25...........36...............???? ?.... ...Wielkopolska Migotka80..............25...........3................???? ?.... ... UK Iwo ....................22...........???................13.?.... ......Kraków **********PRZYSZLE MAMY*********** NICK............WIEK.....PO KTÓRYM CYKLU........PŁEĆ...... TERMIN PORODU Borntoride....... 23..........po 4tym cyklu...........??????..... .....3.10.2012

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lilu24 trzymam kciuki za Ciebie, ze uda sie nastepnym razem i oczywiscie za reszte staraczek :) pozdrawiam mocno i zycze Wam milego dnia! :***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK....................WIEK....CYKL STARAŃ....DATA NAST @....MIASTO KropelkaRosy27.......26...........2.................ok 28.02 ....... Osa1985................27...........17............... 28.02 .....Szwecja Pysiuleczka8...........24............2................ok. 3.03......Śląskie Sabrina79127..........25...........2 ................10.03.......Śląsk malinowa 1986........26..........11.................13.03..........W- wa Lilu24...................24...........3.................2 2.03.....Warmia i Mazury monika942..............25...........36...............???? ?.... ...Wielkopolska Migotka80..............25...........3................???? ?.... ... UK Iwo ....................22...........???................15.03.... ......Kraków **********PRZYSZLE MAMY*********** NICK............WIEK.....PO KTÓRYM CYKLU........PŁEĆ...... TERMIN PORODU Borntoride....... 23..........po 4tym cyklu...........??????..... .....3.10.2012

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki a nie lepiej starać się bez tych testów owulacyjnych- kochacie się i tyle !! po co wam to wszystko ?? a jak one nie pokazują prawdy ?? kochacie sie w płodne według testów a jak owula była szybciej albo później ?? dajcie na luz z tymi testami- ja bym chyba w psychozę wpadła jakbym miała codziennie testy robić.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pysileczka- dzięki :* do Rosmana mam w miarę blisko i często jestem, powiedz mi gdzie one mniej więcej są? Bo ja nigdy nie widziałam testów owu w rossmana. malinowa - to chyba ja zapędzę mojego żeby sobie takie badania zrobił, warto wiedzieć czy z plemnikami wszystko ok, bo my tu wyliczamy, mierzymy, a wina może leżeć po drugiej stronie. Ja mojemu daje na plemniki: kwas foliowy, wit.e, c, selen, cynk. I pokrzywę zaparzam (dla siebie również) działa bardzo dobrze na "te" sprawy. Poczytajcie sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje Kochana Malinowa1986 ;) ale ja jeszcze musze zaczekac.......;( ostatnio mi mama powiedziala, ze sie "dziadujemy". Dawniej sie budowalo i dziecki sie odchowalo i nikt z glodu nie umarl. No i w sumie to racje ma....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lilu, często te testy mają przy kasach, czyli w tych regałach gdzie są prezerwatywy, termometry, czy jakieś witaminki :). Znajdziesz na pewno :). Tylko nie pomyl z testami ciążowymi, bo są zaraz obok siebie :). Jak poprosiłam siostrę żeby mi kupiła te testy to dzwoniła do mnie pytając co które jest :). Ale wystarczy że będziesz pamiętać nazwę LH Test :). Wytrzymaj do wieczora i wyślę Ci tu foto tych testów. Bo do owulki masz pewnie jeszcze czas :) więc jak nie dzisiaj to jutro zamówisz teściochy jak podejmiesz decyzję :). I też kupowałam u tego sprzedawcy te testy - w 2 dni masz przesyłkę ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pysiuleczka dziękuję kochana, wytrzymam kochana, owulkę będę miała gdzieś za 2 tygodnie, bo dziś 1 dzień @ :( Iwo no tak kiedyś było, i ludzie sobie radzili, a teraz my trochę tacy wygodniccy jesteśmy, ale najważniejsze, że Wy wiecie kiedy będziecie chcieli mieć bobaska :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żona - ja nie leciałam na testach, ale teraz musiałam je zamówić, bo mam cykle bezowulacyjne za często i muszę to teraz kontrolować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×