Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pysiuleczka8

ZACZYNAMY STARAĆ SIĘ O DZIECKO :)

Polecane posty

Macie jakieś postanowienia na ten okres postu? :) Ja przestaję jeść słodycze i chcę się odzwyczaić od coli, ale jeśli o cole chodzi, to nie wiem jak mi to pójdzie, bo bez dawki kofeiny (kawy nie piję) nie umiem przeżyć dnia :) A co do słodyczy - pójdzie mi tylko na zdrowie i kilka cm mniej w biodrach też się przyda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinowa:) ojj ja też uzależniona od coli jestem:) Kawkę piję jedną rano, ale dosć sąłaba z dużą ilością mleka. red Bulli itp ni elubię, jakoś nie mogę strawić tego smaku, mój M np bardzo lubi, a ja na sam zapach mam odrzut;) A cola-mmm, uwielnbiam z cytrynką i mietą, często w biedronkach puszczają takie zioła w doniczkach, więc zawsze poluje na miętę:) Żonaącka - masz rację, najlepiej byłoby na luzie, bez testów itp. Ale czasem jak się faktycznie nei wie, kiedy jest owulka, to warto się powspomagać;) Ja chyba też zamówię na nastepny cykl testy, moja gin wprawdzie uznała, że to"wywalona kasa", no ale coś w tym jest:) Mi się owulka potwierdziła, Born też zadziałaly. 10 zł to jeszcze nie majątek, można poszaleć:D ;) Lilu ja też w Rossmannie często bywam, ale nie kojarzę, gdzie są, ale mozliwe ze na tej poleczce witaminowo -prezerwatywowej;) Iwo - na co musisz poczekać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinowa - szczerze nie mam żadnych postanowień, dalej mam zamiar jeść codziennie rano do kawy francuskie rogaliki z czekoladą :). Bez tego ciężko się obejść :) :P. Nie wiem jakoś to mnie nie rusza. Ale na pewno wiem że jak nadchodzi wiosna, to zaczynam jeść bardzo dużo warzyw, bo po prostu mam taką potrzebę w takim okresie, chyba to potrzeba na witaminki :). Zawsze nachodzi mnie też wtedy ochota na mięsko czy kiełbaski z grilla - czyli z małą ilością tłuszczu, więc samo z siebie poszczenie wychodzi :). I bardzo bym chciała wyjść z tych ciężkich kurtek zimowych i kozaków, a zacząć ubierać lekkie ciuchy i duuużo spacerować :). Ostatnio sobie zaszalałam na allegro, znalazłam jakiś czas temu sprzedawcę, który sprzedaje ciuchy z Bon Prixa, wszystko na licytację, nowe ciuszki - wszystko mi wyszło na każdej sztuce od 10-25 zł. I wczoraj przyszła przesyłka, aż humorek mi się poprawił :). Przymierzałam te ciuszki i przyglądałam się w lustrze :). A jakie fajne uczucie mieć coś nowego na sobie :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropelko hehe - ja to chorobliwie uwielbiam colę :). Z tym że rok temu byłam na diecie dr. Dukana, to musiałam polubieć colę typu light - a najbardziej z tych lajtów polubiłam Pepsi Max i tak mi do dzisiaj :). Chleję jak alkoholik dosłownie :). Mój mąż drze się na mnie że nie powinnam takich rzeczy pić, że jest niezdrowe, bo to słodziki ma, że zaszkodzi dziecku jak zajdę w ciążę, a jak mama moja się wtrąci... To już mam kanał życia :P haha. Bardzo lubię w dzbanku nalać sobie wody mineralnej niegazowanej (schłodzonej) albo Sprite, i dodać listki mięty :) i to w szczególności w lato... mmm jak orzeźwia. Ja akurat mam miętkę za friko, bo mój tata ma dużo na działce, i również przed swoim domem chcę posadzić miętę, ale to jak ciepło będzie :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja nie mam żadnych postanowień, bo tak słodyczy nie jem, chyba ze mnie najdzie w okresie, to zjem, a tak to nie przez cały rok mogą leżeć obok mnie i nie tknę. Coli nie piję, bo nie przepadam, poza tym jest niezdrowa :/ Czasami się napiję, nie powiem, ale bez szału, max jak napiję się coli z 10 x w roku. Zdrowo staram się odżywiać, typu codziennie jakiś owoc :):) Ale lubię za to mięsko, muszę zjeść codziennie do obiadu bo głodna jestem i się nie najadam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinowa, i jeśli nie orientujesz się w rozmiarówkach z Bon Prixa, to powiem Ci że jak ja mam standardowo 40-42 rozmiar, to w Bon Prixie 38-40 to u mnie jest max. Więc zwróć uwagę na wymiary jakie podają, i wtedy będziesz mieć wiarygodny rozmiar dla siebie :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pysiuleczka, no ja szukam tak 36-38 :) Ale powiem Ci, że zakochałam się w tych roletach, dywanikach itp, a nie w ciuchach. Kapitalne rzeczy :) Dzięki za link :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc :) Kropelka, u nas już 8 tydzień 3 dzień. :) Tak że bobasek rośnie. :) Widzę że piszecie o testach owu. Ja używałam. Kreska jak jest blada to nie znaczy że owu sie zbliża, czy coś... Tak może wychodzic cały cykl i to znaczy, że test jest negatywny. Dopiero gdy kreski są tak samo mocne, to jest pozytywny. Ja zaszłam w pierwszym cyklu stosowania tych testów i uważam że trochę nam pomogły, bo cykle miałam dośc długie (33dni) temp nie mierzyłam i jak teścik pokazał mi dwie kreski to staranka były 2 razy dziennie.... i udało się. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pysiuleczka fajne ciuszki:)zwłaszcza sukienki:)tylko widzisz ja sie boje przez net kupowac ze nie trafie w rozmiar....a z checia bym się na cos skusiła:)tylko te rozmiary jakies małe...w pasie 40cm, 60cm..jak ja mam minimum 80.....kochana może ty cos poradzisz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lilu widzę że ta wredna @ przylazła... Ale dobrze że się nie przejmujesz. :) To oznacza tylko jedno, że kolejna szansa przed Wami. A ja ciągle czekam która będzie następna po mnie. Pysiuleczka stawiam na Ciebie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem fajne mają :). Dywaniki w sumie już mam, ale bardziej poluję na zasłony do naszej sypialni i roletki też by się przydały :). Tylko szkoda że czasami wystawiają 1 część zasłony która mi się akurat podoba :P. A też nigdy nie wiadomo kiedy ponownie taką samą wystawią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haha tere fere Born :) Już przestałam wierzyć w garbate aniołki i rzeczywiście samo nastawienie się na nie wiadomo co nic nie daje :(. Wolę być mile zaskoczona niż niemile rozczarowana :(. Ja teraz czekam na 3 cykl spokojnie, w sumie 1,5 tygodnia mi zostało. Przemęczę tą małpę i znowu zacznę testować :). Jak się czujesz dzisiaj kochana :) 🌼.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monisia - jeśli pisze 40 to pomnóż przez 2, i wyjdzie Ci 80 cm :) W taki sposób podają wymiary :). Czyli jak położysz powiedzmy koszulkę na podłodze i zmierzysz pas to wyjdzie 40, ale jeszcze drugą stronę masz i masz łącznie 80 :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W miarę dobrze kochana, dziękuję. Troszkę mnie mdli ale nie narzekam na to, dobrze że dzidziuś daje o sobie znac. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale napisałyscie - dziendobry :) Monisia mam wrażenie że w ogóle nas nie słuchasz :( chodzi mi o to TSH. Norma jest do 4 ale dla kibety starającej sie o dziecko norma to do 1,5. Jeżeli nie możesz zajść w ciażę to to moze byc przyczyna . idz do endo. Przeciez my to piszemy zeby ci dobrze doradzić. Ja się z TSH borykam już trochę i mam dużą wiedzę na ten temat. Moj maz tez robil TSH, wazne zeby facet zrobil tez hormony tarczycy bo jak on ma np. niedoczynnosc albo nadczynnosc moze to powodowac jakies wady itp. Ale wiem ze lekarze nie zlecaja takich badan niestety :( zreszta tak jak i na toxo cytomegalie i inne :( polska sluzba zdrowia. moja kolezanka np. bedac w ciazy dowiedziala sie ze ma zapalenie watroby :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Born - nie mogę się załamywać, bo to nie wyjdzie mi na zdrowie, wierzę, że kiedyś i dla mnie nadejdzie ta magiczna chwila :) A testy kupię, bo jeśli można szczęściu pomóc, to czemu nie? Cieszę się, że Ty dobrze się czujesz, dbaj o siebie i o maleństwo Kochana, trzymam kciuki za Was :*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój lekarz już na pierwszej wizycie się o tarczycę pytał, czy miałam badaną. A że nie miałam, to powiedział że mi badania zleci na kolejnej wizycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kobietki..łoo ale czytania mialam dzis po wstaniu:) wiec tak na wstepie: Lilu ja takie same testy owu zamowilam na ebayu ,9.90 za 100 sztuk, zprzesylką mnie wyniosło 10.80 f.nie wiem czy posylaja za granice ale jakbys chciala to moge Ci wysłac.:) dzis temp sprawdzilam,36.4 ,test negatywny.zaczelam sie nawet łudzic rano ze przeciez kochalam sie czesto w tym cyklu ...a moze owu sie przesuneła dlatego nie wykrywa jeszcze...(czulosc testu pisze 25mIu/ml) dzis musze do pracy isc wyobrazcie sobie na 3-4 h w zastepstwie za kolege bo musi sie urwac na troche ..kurcze ale mi sie nie chce;/hihihi Ps dziewczyny wczoraj mialysmy sie wkrecic w glupawke ale cos nam nie wyslo..moze dzis:D?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ŻonaĄcka ja np chce te testy zaczac robic codziennie zeby zobaczyc jak z ta owulacja u mnie w ogole jest..czy ejst w kazdym cyklu czy nie itd..wspomagac sie bede termometrem ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK....................WIEK....CYKL STARAŃ....DATA NAST @....MIASTO KropelkaRosy27.......26...........2.................ok 28.02 ....... Osa1985................27...........17............... 28.02 .....Szwecja Pysiuleczka8...........24............2................ok. 3.03......Śląskie Sabrina79127..........25...........2 ................10.03.......Śląsk malinowa 1986........26..........11.................13.03..........W- wa Lilu24...................24...........3.................2 2.03.....Warmia i Mazury monika942..............25...........36...............???? ?.... ...Wielkopolska Migotka80..............25...........3................???? ?.... ... UK Iwo ....................22...........???................15.03... . ......Kraków sublima ...............37 ..........6 .............w oczekiwaniu ..Białystok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bede z doskoku bo tez sie musze jakos ogarnac nawet na te 4 h:D tak swoja droga ciekawe co mnie dzis czeka,bo przydział mam na oddział a teraz tak brzydko mowiac panuje sraczka jakas i zygaczkau dzieci,ostatnio byla rzez tam po prostu,13 dzieci z czego 10 wyprozniajacych sie jednoczesnie gora i dołem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK....................WIEK....CYKL STARAŃ....DATA NAST @....MIASTO KropelkaRosy27.......26...........2.................ok 28.02 ...Kraków Osa1985................27...........17............... 28.02 .....Szwecja Pysiuleczka8...........24............2................ok. 3.03......Śląskie Sabrina79127..........25...........2 ................10.03.......Śląsk malinowa 1986........26..........11.................13.03..........W- wa Lilu24...................24...........3.................22.03.....Warmia i Mazury monika942..............25...........36...............???? ?.... ...Wielkopolska Migotka80..............25...........3................???? ?.... ... UK Iwo ....................22...........???................15.03... . ......Kraków sublima ...............37 ..........6 .............w oczekiwaniu ..Białystok Dziewczyny bierzcie do kopiowania ostatnią tabelkę zawsze, bo potem niepouzupełniana jest. Sublima, może napiszesz coś o sobie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×