Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pysiuleczka8

ZACZYNAMY STARAĆ SIĘ O DZIECKO :)

Polecane posty

Gość Gość
KropelkaRosy27......26...........2.................ok 28.02 .....Kraków Osa1985...............27..........17............... 28.02 ........Szwecja Pysiuleczka8.........24............2................4.03. .........Śląskie Sabrina79127........25............2 ...............10.03.........Śląsk malinowa 1986.......26...........11...............13.03..........W- wa Sublima ...............37 ...........8 ................20.03 ........Białystok Lilu24..................24............3................22 .03......Warmia i Mazury monika942............25...........36... niewiem kiedy nastęna jeśli będzie 38 jak ostatnio wypada na 8.03 może byc wcześniej..........Wielkopolska Migotka80............25............3................???? ?...........UK Iwo ....................22...........???................13.?.... ......Kraków juliajulia...............23...........1................. 7..............Płock

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
KropelkaRosy27......26...........2.................ok 28.02 .....Kraków Osa1985...............27..........17............... 28.02 ........Szwecja Pysiuleczka8.........24............2................4.03. .........Śląskie Sabrina79127........25............2 ...............10.03.........Śląsk malinowa 1986.......26...........11...............13.03..........W- wa Sublima ...............37 ...........8 ................20.03 ........Białystok Lilu24..................24............3................22 .03......Warmia i Mazury monika942............25...........36... niewiem kiedy nastęna jeśli będzie 38 jak ostatnio wypada na 8.03 może byc wcześniej..........Wielkopolska Migotka80............25............3................???? ?...........UK Iwo ....................22...........???................13.?.... ......Kraków juliajulia...............23...........1................. 7..............Płock

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Zmieżyłam temp wczoraj było 36,7 dzisiaj 36,9.Słyszałam że jak @ się zbliża to temp spada.A mi skacze.To znaczy że jeszcze @ niebędzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lilu - hehe, nie zaciążyłam raczej, ale mam cichą nadzieję że może jednak się uda. Żadnych objawów nie mam przed @, jedynie co to ostatnio czułam piekące sutki ale to od czasu do czasu, i całe cycki swędzące że muszę podrapać się, a dzisiaj mi coś kawa nie smakuje taka kwaśna mi się wydaje, a dziewczyny u mnie w dziale piją tą samą kawę i nie czują tego. Może znowu schizuję się, nie wiem, nie chcę się znowu nakręcać, może tylko takie mam ph w ustach dzisiaj że tak mi smakuje hihihi :P. Ale w każdym bądź razie nastawiam się na małpę i kolejny cykl starań :). Jak na moje oko to testowanie powinnaś zacząć 12-13 dnia, ale najlepiej wtedy, jak zauważysz po śluzie jak będzie się robić płodny, czyli mokry, przeźroczysty, niekoniecznie rozciągliwy, zobaczysz po własnej obserwacji kiedy możesz zacząć. I oczywiście mierz codziennie rano temperaturę w pochwie zanim wstaniesz z łóżka, bo pomiar z pod pachy nie jest ważny. Nawet jak Ci 5 pasków nie starczy, to dokup, bo ja potrzebowałam 8 sztuk akurat. Choć myślę że warto je kupować, bo dzięki temu wiesz kiedy masz owulkę. Sublima - no to powodzenia Ci życzę w starankach, głowa do góry i nie stresuj się :). Kochaj się z mężem z miłości, a nie blokujcie się że musi być dzieciątko :). A widzę że studiujesz, i masz teraz sesję :). Na pewno zdasz :). Ja też jak miałam sesję, to nocami zakuwałam, i jak na haju jeździłam na egzaminy, i dałam jakoś radę :). Będzie ze wszystkim dobrze. Miłej pracy :) Monika - to dobrze że jest już oki z Twoim :). A ma zamiar przyjechać do PL? Kobitki, kopiujcie całą tabelkę, bo również jest na dole szczęśliwa przyszła mama Borntoride, i ją też bierzemy pod uwagę! :) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI :) NICK....................WIEK....CYKL STARAŃ....DATA NAST @....MIASTO KropelkaRosy27......26...........2.................ok 28.02 ....... Osa1985...............27..........17............... 28.02 ........Szwecja Pysiuleczka8.........24............2................4.03. .........Śląskie Sabrina79127........25............2 ...............10.03.........Śląsk malinowa 1986.......26...........11...............13.03..........W- wa Lilu24..................24............3................2 2.03......Warmia i Mazury monika942............25...........36...............???? ?..........Wielkopolska Migotka80............25............3................???? ?...........UK Iwo ....................22...........???................13.?.... ......Kraków juliajulia...............23...........1................. 7..............Płock PRZYSZŁE MAMUSIE :) NICK.............WIEK...PO KTÓRYM CYKLU UDAŁO SIĘ...TERMIN PORODU Borntoride .......23.......................4........................... ...???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
KropelkaRosy27......26...........2.................ok 28.02 .....Kraków Osa1985...............27..........17............... 28.02 ........Szwecja Pysiuleczka8.........24............2................4.03. .........Śląskie Sabrina79127........25............2 ...............10.03.........Śląsk malinowa 1986.......26...........11...............13.03..........W- wa Sublima ...............37 ...........8 ................20.03 ........Białystok Lilu24..................24............3................22 .03......Warmia i Mazury monika942............25...........36... niewiem kiedy nastęna jeśli będzie 38 jak ostatnio wypada na 8.03 może byc wcześniej..........Wielkopolska Migotka80............25............3................???? ?...........UK Iwo ....................22...........???................13.?.... ......Kraków juliajulia...............23...........1................. 7..............Płock

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
pysiuleczka mój mieszka w PL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pysiuleczka:-) My się zawsze kochamy z miłości:-)) i pożądania rzecz jasna. Dzięki i Tobie życzę tego samego:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakiś ograniczony umysłowo twór pojawił się:-( niech spada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakiś ograniczony umysłowo twór pojawił się:-( niech spada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sublima - i bardzo dobrze :). Podoba mi się takie podejście :). Ja stwierdziłam że nerwami się nic nie zdziała, już w 1 cyklu wyładowałam swoje nerwy na męża. Aż później miałam wyrzuty sumienia :(. Jednak w ciążę nie jest łatwo zajść... Wystarczy żyć spokojnie, bez nerwów, kochać się wtedy kiedy ma się na to ochotę... I myślę że takie efekty będą szybciej :). Monika - kurcze to pogubiłam się :). Cały czas myślałam że Twój pracuje za granicą, że nie widujecie się i w ogóle. To czy mieszkacie od siebie daleko? Wytłumacz mi to :) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co, po prostu nie reagujmy na te podłe komentarze, ta osoba jest po prostu potworem. I życzę żeby tej osobie dziecko zgniło. Bo zazwyczaj takie osoby Pan Bóg ukara. Tyle. Mnie już nie ruszają te komentarze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sublima masz 37 lat
a jesteś głupia jak 15 latka:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pysiuleczka wiesz ze jak źle
komuś życzysz, to się zwraca przeciwko tobie? A ty się staraz o dziecko:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny nie reagujcie na pomarańczki, same pójdą, jak nie będziemy im odpisywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehehehe
dziecko ucierpi o ile to dziecko w ogole zajdzie w ciaze, haha. a jakos sie nie zapowiada......................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz rację Pysiuleńka, pewnie jakiś dzieciak się nudzi :-) też niestety zdarza mi się wyładowywać na mężu, ale cóż on winien.... ale cóz takie to my już jesteśmy:-) Ja to w sumie zaczynam sie martwić, bo od samego początku nie zabezpieczaliśmy się .... ale z drugiej strony mój wiek nie ułatwia:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilu24 dziwne
że zawsze kiedy ty się pojawiasz, pojawiają sie też pomarańczowe wpisy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak, przecież to ja pisze, pomarańczko kurczę skoro jesteś mną, to pierwsza powinnaś o tym wiedzieć, nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
pysiuleczka8 mogę napisac na twój email.Tutaj byn wolała nie pisac bo zawsze znajdzie się ktoś kłócący. Dziewczyny podajcie swoje email jak chcecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika, miej to w d... Niech sobie pisze dzieciak, a potrafi ponad 30-letniej kobiecie wygarnąć że ma 15 lat, ta osoba chyba sama nie wie w jakim świecie jest. Zostań z nami :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Pomarańczko odczep się ode mnie.Ja piszę na czarno.A ty widac na pomarańczowo.Jak jesteś taka mądra to się ujawnij i się pokaż na czarno.I żegnam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
sublima,pysiuleczka ja nie odchodzę.Poszłam się ogarnąc niedługo do miasta potem do siostry.Jeśli chodzi o mojego to mieszka w PL ale daleko.Jak chcesz to mogę napiac na email.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Zgłoście do usunięcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
pysiuleczka8 czemu tak twierdzisz? Ja idę teraz się szykowac i do lekarza z tymi wynikami a przy okazji do siostry z małym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry. Szanowna Pomaranczo a pisz sobie co chcesz i ile chcesz..ja mam wyyebane na ciebie. jak tam kobietki dzien mija? Monika bylas u lekarza ? Pysiuleczka -nie powiedzial konktretnie :przepraszam za to co powiedzialem..co do starania zabezpieczac sie raczej nie bedziemy..ale i tak postanowailm ze sie odchudzam.zjadłam tylko sniadanie o 6 ,a tu mnie tak ssie w zoladku juz ze szok..dzis bedzie jeszce tylko rybka.. Pogoda u mnie dzis jędzowata..slonko bylo rano ale juz nie ma..z duzym prawdopodobienstwem bedzie padac.Dzis czeka mnie wizyta na RTG u stomatologa na 17 .30....ogolnie lenia mam niesamowitego Malinowa..oj powiedz kochana jak sie do tego mobilizujesz zeby prasowac???mnie wolami musza zaciagac...prasuje jak musze w czyms wyjsc:P JAk tam Wasze stranka kobietki kochane? swoja droga mi dzis znow tenmp skoczyla..36.9 no coz..moj organizm nie przestaje mnie zadziwiac.(wczesniejsze byly 36.4 kilka razy ,pozniej jedno 37.1 ,znow 36.4 a teraz 36.9 . ciekawe,ciekawe Chce ktoras rybke bo ide wstawic do piekarnika:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×