Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pysiuleczka8

ZACZYNAMY STARAĆ SIĘ O DZIECKO :)

Polecane posty

STARACZKI NICK....................WIEK....CYKL STARAŃ....DATA NAST @....MIASTO KropelkaRosy27......26...........2.................ok 28.02 .....Kraków Pysiuleczka8.........24............2................4.03. .........Śląskie Sabrina79127........25............2 ...............10.03.........Śląsk malinowa 1986.......26...........11...............13.03..........W- wa Sublima ...............37 ...........8 ................20.03 ........Białystok Lilu24..................24............3................22 .03......Warmia i Mazury monika942............25...........36... niewiem kiedy nastęna jeśli będzie 38 jak ostatnio wypada na 8.03 może byc wcześniej..........Wielkopolska Migotka80............25............3................???? ?...........UK Iwo ....................22...........???................13.?.... ......Kraków juliajulia...............23...........1................. 7..............Płock Osa1985...............27..........17.............ok26.03 ........Szwecja PRZYSZŁE MAMUSIE NICK.............WIEK...PO KTÓRYM CYKLU UDAŁO SIĘ...TERMIN PORODU Borntoride .......23.......................4........................... ...???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sublima - fajnie masz :) A gdzie idziecie jesli mozna wiedziec? Ja wlasnie obliczylam ze na nastepna owulke bede w Pl :( znowu mi przepadnie :( ... no coz mam wiecej czasu zeby troszke schudnac- no i moze kupie sobie testy owu :)..... A w kwietniu biore sie ostro do roboty.... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kino, kawiarnia i spacer..... a w okolicy weekendu mam owulkę:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sublima- ty szczesciaro :) ja mam spacerki codziennie.... z pieskiem :) Zawsze jak wracam z Pl przewaznie po yug to moj jest tak steskniony ze przez kilka dni nie moge sie od niego opedzic taki kochany i wogole.... :) Chialabym zeby byl taki zawsze :) Czasmi ciesze sie na taka przerwe... dobra zawsze sie ciesze :) bo wtedy mamy czas zatesknic za soba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam . Drogie dziewczyny! prosze o porade! otoz... bralam tabletki antykoncepcyjne. W 3 tygodniu ich brania zapomnialam 2 tabletek ( dokladnie 17 i 20 tabletki ). Nie zastosowalam sie do ulotki i zrobilam przerwe. w 2 dniu przerwy bardzooo rozbolal mnie jajnik . Podejrzewalam owulacje , byla by ona 7 i 4 dni po zapomnianych tabletkach. lecz pytanie ... czy owulacja bylaby mozliwa? dodam , ze krwawienie z odstawienia wystapilio , lecz bylo troszke skapsze niz zawsze. Przerwalam tabletki akutalnie , poniewaz doszlam do wniosku , ze jesli mozliwa by byla ciaza , to nie chcialabym dziecku zaszkodzic stosujac nadal hormony. Teraz ciagle bola mnie jajniki , czesto jest bol intensywny , miewam zawroty glowy , bole glowy. Od domniemanej owulacji mineloby 9 dni. dziewczyny , co o tym sadzicie? czy ciaza jest mozliwa???? pozdrawiam P.S. wiem , ze to moze nie jest idealne miejsce na tego typu posta , lecz prosze was drogie dziewczeta o porade!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anika F- uzywanie tabl. nie zawsze cie zabezpieczy a takie zapominanie to czasami wlasnie konczy sie ciaza....czasami starczy ze np. wezmiesz antybiotyk lub np.zwymiotujesz i juz nie ma dawki hormonow ktora blokuje owu. ... mysle ze ciaza jest mozliwa. Najlepiej zrob test... koniecznie daj znac odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Osa, mój książe pracuje w Wawie i na weekendy zjeżdza do domu więc co tydzień przez weekend nie mogę się od niego opędzić:-)) najczulsze są pierwsze cwile po przybyciu :-) Ania, a który miesiac bierzesz tabletki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Osa, ale czy 9 dni od domniemanej owulacji to nie za wczesnie na objawy? Anika, mysle, ze nie jestes w ciazy, ale dopoki sytuacja sie nie wyjasni odstaw tabletki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bralam teraz przez 3 miesiace tabletki , teraz w 3 tygodniu zapomnialam wziasc 2 tabletek. No coz tak wyszlo.. jestem dorosla i poniose konsekwencje razem z mezem w razie czego. Lecz zastanawiam sie wlasnie czy ciaza byla by mozliwa hmm... a kiedy bylby odpowiedni czas na zrobienie testu? jutro jest 10 dzien od owulacji domniemanej. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malinowa1986- nie ktore kobiety sa bardziej wrazliwe i juz moga cos czuc.... ale tak jak pisalam .... test.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KropelkaRosy27......26...........2.................ok 28.02 .....Kraków Osa1985...............27..........17............... 28.02 ........Szwecja Pysiuleczka8.........24............2................4.03. .........Śląskie Sabrina79127........25............2 ...............10.03.........Śląsk malinowa 1986.......26...........11...............13.03..........W- wa Sublima ...............37 ...........8 ................20.03 ........Białystok Lilu24..................24............3................22 .03......Warmia i Mazury monika942............25...........36... niewiem kiedy nastęna jeśli będzie 38 jak ostatnio wypada na 8.03 może byc wcześniej..........Wielkopolska Migotka80............25............3................07.03...........UK Iwo ....................22...........???................13.?.... ......Kraków juliajulia...............23...........1................. 7..............Płock

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Malinowa... -> twierdzisz ze ciaza raczej odpada? tylko zastanawiaja mnie te bole jajnikow , jest to uciazliwe , czuje sie jakbym miala dostac okres. Doskierwa mi to już tak mniej wiecej 2-3 dni po 'domniemanej' owulacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczyny,Jestem po dlugiej przerwie:/ Weekend byl dosc zajety.W sobote byli u nas znajomi,wczoraj my u znajomych i tak szybko zlecialo.Niedawno wrocilam z pracy,pije kawe i postanowilam Wam cos napisac:) Jak tam Lilu,Ratowniczka,Monika i cala reszta.Kto nastepny testuje???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania, jeśli brałaś tabletki jakiś czas to mało prawdopodobne że jesteś w ciąży. myślę, ze nie masz podstaw do obaw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Osa-czemu piszesz ze nastepna owulka odpada bo bedziesz w Pl ?? Urlop to dobry czas,zeby sie postarac bo czlowiek bardziej zrelaksowany,wypoczety itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje dziewczyny za odpowiedz! Moze wkrecalabym sobie to wszystko , gdyby nie bole podbrzusza , bole jajnikow. Moze to dlatego , ze tak bardzo chcialabym maluszka.. stosowalam tabletki , bo maz nie byl 'gotowy' jeszcze na ojcostwo , tak twierdzil. Oczywiscie zrobie test , w sobote bedzie 14 dni po stosunku . Twierdzicie , ze to nie ciaza , bo bralam tabletki , lecz przypominam ze 2 zapomnialam , wiec moze jednak.. ahh robie sobie chyba tylko nadzieje :( naprawde niepokoja mnie bole jajnikow i brzucha jakbym miala okres dostac:( mimo wszystko dziekuje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Migotka będzie, będzie:-) szykuje się starankowy weekend.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Migotko- ciutke wyzej na tej str jest moja tabel. ktora dzis skopiowalam mozesz skopiowac ja w calosci i wpisac swoje dane? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI NICK....................WIEK....CYKL STARAŃ....DATA NAST @....MIASTO KropelkaRosy27......26...........2.................ok 28.02 .....Kraków Pysiuleczka8.........24............2................4.03. .........Śląskie Sabrina79127........25............2 ...............10.03.........Śląsk malinowa 1986.......26...........11...............13.03..........W- wa Sublima ...............37 ...........8 ................20.03 ........Białystok Lilu24..................24............3................22 .03......Warmia i Mazury monika942............25...........36... niewiem kiedy nastęna jeśli będzie 38 jak ostatnio wypada na 8.03 może byc wcześniej..........Wielkopolska Migotka80............25............3................07.03...........UK Iwo ....................22...........???................13.?.... ......Kraków juliajulia...............23...........1................. 7..............Płock Osa1985...............27..........17.............ok26.03 ........Szwecja PRZYSZŁE MAMUSIE NICK.............WIEK...PO KTÓRYM CYKLU UDAŁO SIĘ...TERMIN PORODU Borntoride .......23.......................4........................... ...???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Migotko- poprawka tabel. jest na wczesniejszej str :) A czemu nie bedzie staranek? Ja bede w Pl a on w Szwecji :) nijak sie nie da :) :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaaaaa to sorki myslalam,ze razem jedziecie na urlop:)JA tez jade 30 marca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki wiecie moze ile mozna dziennie przyjac tal przeciwbolowych? wzieam juz dzis 6 :( i chcialabym wziasc jakies na noc zeby nie przezywac tego samego co dzis w nocy :( (jak tylko pomysle to mi wlosy deba staja :( )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Osa ani mi się waż!!!! Kurcze i 6 to za dużo, weź może kąpiel gorącą Ale nie tabletki !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Osa nie wiem ile mozna wziasc ale wzielas juz sporooo:) a na co te tab ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×