Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pysiuleczka8

ZACZYNAMY STARAĆ SIĘ O DZIECKO :)

Polecane posty

Mam okres i raz na 2-3 mc jest tak bolesny ze poprostu nie do opisania:( Wzielam rano ok 9 potem o 14 no i teraz ok 19 musze je brac bo bol nadchodzi nagle i wzrasta.... jak polkne tabl. to jeszcze z pol godziny sie mecze :( Najlepsze ze mialam specjalnie przepisane table. Mefacit - mocne a i tak mi nie pomagaly :( moja ginka kazala mi zaczac brac tabl. 1-2 przed okresem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurcze to nie wiem co na takie bole:/ ja tez mam spore ale jak wezme jakies dwa ibupromy to w miare przechodzi.Moze wybierz sie znowu do gina i niech Ci przepisze jakies inne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Migotka- u mnie jest dalej przezroczysty ale juz malutko tj wcale go nie bylo tylko troszke na papierze. Te tabl biore tak duzo 1,2 dni a pozniej juz nie.... Teraz bede szla do nowego ginka to moze cos poradzi.... :) Generalnie to mi jeszcze termofor pomaga ale.... wtedy i tak boli.... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hih u mnie chyba wiesiołek zaczyna działać:-) plemniczki będą miały łatwą drogę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo ja mam dzis wlasnie duzo bialego sluzu.Owulacja byla we wtorek i tak sobie mysle,ze moze cos tam sie dzieje....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
ratowniczka_medyczna tak byłam u lekarza.I przepraszam że dopiero teraz piszę.Byłam u siostry z małym a rodzice załatwiali swoje sprawy.Po 17 byłam u lekarza rodzinnego pokazałam wynik tsh mówi że jest bardzo dobry zaraz powiedziałam o prolaktynie że chciałam zrobic mówi że ginekolog daje skierowanie na to lub można prywatnie.Potem powiedziałam że mnie tam w tyle kuje wysłuchała i jest wszystko dobrze a ten smak krwi co czuję to mówi może byc od astmy.Jeszcze zobaczyła wynik morfologii i ten limfocyty mówi albo była wirusówka,infekcja,zapalenie lub jest.I wracając do tsh mówi że można by było zrobic usg tarczycy ale że mam tsh dobre więc nie trzeba.Jeśli chodzi o ból płuc by można było zrobic rtg ale naświetlenie nic nie wykaże żeby brac tabletki przeciw bólowe.Wracałam z małym do domu tak by rodzice zabrali ale spał.Byłam w domu po 18 zjadłam trochę oglądnełam i teraz pisze. Patrzę że sporo napisaliście 2 strony przeczytam i spróbuję odpowiedziec a pomarańczkami się nie przejmujcie zgłoście do usunięcia. I 1 raz wykąpałam dzisiaj małego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was :). Nie nakręcajcie mnie że będzie heheh, może dzisiaj akurat kawa na mnie źle podziałała, może mi się wydawało, eh pieron wie :). Ja wciąż czekam na @. Spokojnie, bez nerwów :P. Nadzieję mam cichutką jednak i wiadomo - nadzieja umiera zawsze ostatnia :). Osa - zależy jakie tabletki bierzesz, jeśli bierzesz typu Apap, to można 4 na dobę, a jeśli typu Ketonal to raczej 1 na dobę, kiedyś pamiętam wzięłam 4 ketonale, bo byłam po zatruciu zęba, i jak moja mama się dowiedziała, to zaczęła krzyczeć na mnie że to śmiertelna dawka i w ogóle :). Ale żyję jeszcze hehe :P. Kurcze, widzę że miałaś niezły hardcor z tymi skurczami, wyobrażam sobie ten ból, postaraj się brać mniej tabletek. A powiem Ci jedną ciekawostkę, jak kiedyś się odchudzałam i duuuużo ćwiczyłam to wtedy nie miałam w ogóle bóli brzucha podczas @ i jedynie co to wiedziałam że co kilka godzin musiałam się przewinąć i wszystko mijało bezobjawowo, a zawsze bóle i skurcze mam bardzo silne w @. A teraz to mi się nie chce ćwiczyć, i muszę męczyć się :D. I dobrze że wynik TSH wyszedł dobry :). Sublima - Twój mąż widzę niezły romanticos :D. Pozazdrościć tylko :). Malinowa - nie martw się testami owu, bardzo dużo słyszałam jak wiele małżeństw starali się przed końcem pierwszej połowy cyklu, i w równej połowie, i nie mogli począć dziecka. Podobno owulacja czasami się przesuwa w późniejsze dni. Ja ostatni cykl miałam 25-dniowy, więc i byłam święcie przekonana że w tym obecnym cyklu ok. 8-9 dnia mogę testować. I też wkurzałam się że u mnie owulacji nie ma, z dnia na dzień wściekałam się, aż w końcu zaczęłam obserwować coraz mocniejsze kreski. I tak naprawdę II kresek doczekałam się 14 dniu cyklu, a co śmieszne po tym teście prawdopodobny moment owulacji następuje po 24-48 godzinach, więc u mnie teoretycznie miała wypaść w 15-16 dniu. I tak było, temperatura podskoczyła i zaobserwowałam śluz płodny. Testuj dalej ;) i życzę II kresek na teście, udanych starań i w końcu II kresek na teście ciążowym ;). Migotka - powodzenia Ci życzę, trzymam kciuki żeby test pokazał wynik pozytywny :). Ja też mam dzisiaj baaaardzo dużo białego śluzu, czy zaczynasz mieć objawy typowe przed @? Pozdrowionka :) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pysiuleczka ja jeszcze mam sporo czasu do okresu bo powinnam dostac 7 marca a od owulacji minal dopiero tydzien.Kluja mnie tylko jajniki raz lewy raz prawy,ale to chyba za wczesnie na jakiekolwiek objawy tylko ten sluz i jego ilosc jest zastanawiajaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Pysiuleczka Mam nadzieję, ze tego romantyzmu starczy mu na lata. Ja w tym miesiącu po raz pierwszy od lat miałam baardzo bolesną owulację, praktycznie dwa tygodnie od owulki siedziałam na nospie. juz myślam ze coś sie dzieje, a tu znowu lipa:-( Mam nadzieje, ze mi się owulacja nie przesunie i że randka weekendowa zaowocuje:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeczytalam o tabl ze : ibuprom wzielam 4 a mozna max 8 a w szkole mialam tylko apap wiec wzielam 2 tez max mozna 8 wiec jak na noc wezme jeszcze 1 ibupromu to mysle ze przezyje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pysiulaczka-no no no .... a moze wkrotce dolaczysz do Borntoride :) :) :) no ktos musi przelamac i tak w lutym-2,w marcu-3, w kwietniu-4 (w tym ja :) ) itd. Az wszystkie beda :) Ale bylo by fajnie nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Osa1985 a może nospa forte ci pomoże.Mi pomaga jak narazie/ A u mnie słoneczko świeciło cały dzień.Zaraz idę spac się ziewa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki, proszę hihihi :D:D:D Nie nakręcajcie mnie, bo potem będę niemile rozczarowana :P. A małpeczki spodziewam się najpóźniej w niedzielę :). Też czasami zakłuje i lewy i prawy jajnik, ale nie biorę tego na poważnie. Tak samo cycuszki trochę czuję - ale to jak zawsze :). Czasem sutki zaswędzą. Ale spokojnie - oddycham :D :P Sublima - ja w zeszłym miesiącu miałam silne PMS, od owulacji miałam silne bóle w podbrzuszu, męczyła mnie senność, byłam drażliwa, więc niestety nic nie wyszło ze starań :(. Ja w tym cyklu wspomagałam się wiesiołkiem (łatwiej było rzeczywiście zaobserwować śluz), Castagnusem bo przez silne PMS, i również testami owulacyjnymi, i jak na razie nic nie odczuwam przed @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika942- niesety no spa mi nie pomaga.... nie ma skurczy ale caly czas czuje taakie cmienie a po ibupromie wogole mi przechodzi :) na pare godzin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Osa1985 ibuprom nie biorę bo niewiem jakie skutki by u mnie były tym bardziej że choruję na astmę i tachykardia chodzi o serce.A tam pisze jak się nie mylę ibuprom i inne chodzi pewnie o składnik żeby niebrały astmatycy.A i dostałam skierowanie do nefrologa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pysiuleczka Ja on tego miesiąca przypuszczam atak wspomagany testami owu. śluz już jest obiecujący:-) akurat kończę wszystkie naukowe zobowiązania i mogę sobie zrobić małą przerwę na dzidziusia:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sublima- naukowe zobowiazani? Kurcze mozna wiedziec kim jestes z zawodu??? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sublima - oooo prawdziwy zaszczyt :). Super... No no no, brawo :). Życzę Ci zdobycia takiego tytułu, a na pewno się uda :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Pysiulka. zdaję właśnie końcowe egzaminy a potem to juz obrona:-) wiec myśle ze w maju bede już panią doktor i do pełni szczęscia brakować mi będzie tylko zaciążonej pani doktor:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja rowniez gratuluje Sublima!!!! A Fasolki lubia kielkowac na wiosne wiec mysle ze do maja wiekszosc z nas juz bedzie w ciazy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki :-)) Też myślę, że za dwa miesiące przestaniemy być staraczkami a będziemy oczekujacymi:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sublima-ja mialam mature z histirii tylko do dzis nie wiem jakim cudem ja zdalam :) :) :) Nie mniej jednak .... Gratualacje.... :) A mysle ze z obrona nie bedziesz miala problemu :) Jak ktos lubi cos i sie tym ciagle interesuje to mysle ze bez problemu powinno sie udac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kobietki!:) Pewnie już śpicie? Ja tak późno dziś, bo wczoraj wróciliśmy w nocy od Rodzinki, rano praca, potem troszkę pospałam i teraz jestem:D Stęskniłam się!:) Widzę, że znów naskrobałyscie kilka stron:) U mnie @ przyszła albo i jeszcze nie(?), rano dostałam brązowego plamienia, a teraz cisza, więc nie wiem, czy wpisywać to już jako 1dc nastepnego, czy jeszcze nie? Ja Mam okropne PMS, nie do zniesienia:( Okropny bol piersi, niesamowite skurcze brzucha:( I tak tydzien juz. Pieprzę to, następnym razem biorę duphaston albo cokolwiek co mi pomoze!!! Woda mi sie zatrzymala i jak baniak sie czuje jakis, jedynie piersi fajne:P Pysiuleczka - Ty łykasz Castagnusa? Napisz coś wiecej o nim? dzieki:*🌻 Osa - tez widze męki przeżywasz. A próbowalas vegatalgin H (teraz zmienil nazwe) + no spa? Ja tez faszeruje się tabletkami od bolu i no spą.. Ściskam Dziewczynki , jutro zaglądnę i odpiszę każdej z osobna, muszę nadrobić zaległości!;) Sublima - ale masz romantyka:) Super:) Ps. i wow doktorat, Gratulacje!!!:) Ja dzis przegladalamsobie podyplomówki, planuję jeszcze jedną zrobić;) Tylko tym razem szukam jakis dofinansowywanych;) Migotka, oby to było "TO":) Monisia, Ratowniczka, Monika, Sabrina, Malinowa, lilu🌻 Do jutra👄 a właściwie do dziś;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×