Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pysiuleczka8

ZACZYNAMY STARAĆ SIĘ O DZIECKO :)

Polecane posty

niewiem:(nadal nie wiedzą co mu jest:(jutro na nowo krew i mocz do badań i usg brzucha ma mieć.narazie dają mu antybiotyk o szerokim działaniu mam nadzieje ze pomoże:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Staraczka Monisia musisz byc dobrej mysli.Wiem ze to sie tylko tak latwo mowi:/ Dziwne ze lekarze nie wiedza co mu jest:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieję że reszta dziewczyn też mnie tak życzliwie przyjmie jak wy Migotka80 i Malinowa1986 ,takżę dzieki dziewczyny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jestem! Na sec tylko dziś wczoraj padł mi cały system, zepsuł się laptop;/ Jest w naprawie, ja pisze szybciutko z kompa mojego M, ale zaraz mu muszę oddać bo pracuje... Mój powinnam mieć jutro, jak przeskanują go i odwirusują;/ Nie czytalam wszystkiego tylo tak na wyrywki, ale kurde! Poje...ane są te osoby, ktore za wszelką cenę chcą wszystko ziszczyć! Co, zazdroszczą? że storzylysmy taką fajną grupę, zżyłyśmy się itp. Co im do tego?! Nienormalne to jest! Przywalają się to do Moniki, to do Lilu, teraz do Pysiuleczki. A gów..no im do tego, kto jaki jest i o czym opowiada! Po to jest takie FORUM! yjemy w wolnym KARJU I KAżDY MA PRAWO OPOWIADAć O CZYM MA OCHOTę! O TYM JAK SIę BZYKA TEż!!! NIKOMU NIC DO TEGO! Normalnie ciśnienie mi skoczyło, bo siedzą takie zazdrośnice jedne, szukają po forach i mysla komu by tu dogryźć! I będziemy pisały, że OKRES to MAPŁPA, jak bedziemy mialy na to ochotę, a nawet sobie ją WIELORYBEM nazwiemy, nasza sprawa! Pysiuleczka olej to mętnym siurem! Szkoda nerwó, wróć i nie daj się zastraszyć. SOrry, ale dla mnie taka osoba, która anonimowo oczernia innych, dowala się na każdym kroku, to jakiś śmieć i tyle! Niech się ujawni jak taka mądra, czegp tu wogóle szuka? Przepraszam Was za poziom wypowiedzi podobny do pomaranczy, ale normalnei się wkurzyłam na maxa! NO:)! Będzie takie nic, nam tu mieszało.... Tak po krótce co u mnie - kupiłam Castagnus, od jutra łukam po 1 tabletce rano, i mam wisiołek:D 3 x po 2 tabletki od dziś! Dzwoniłam do gin w sprawie badań, cytologie mam 1 i pytalam, czy zrobic hormony, powedziala mi ze GWARANTUJE ze mogę bezpiecznie brac duphaston i moze mi tylko pomoc, niezaszkodzi:) Mam pytnk do Was: czy możńa łączyć CASTAGNUS z duphastonem? Olejek biorę do 15dc, Duphasto od 16dc do 25dc, a Castagnus????? Wiecei co moj agin powoedziala: że nie zna Castagnusa (???!) dziwne... Dziewczynki kochane, myslalmi jestem z Wami, muszę nadrobić kilka stron, mmam nadz że jutro mi oddadzą kompa, ze stacjonarnego nie mogę z pracy do Was pisać, bo mam zablokowane fora itp, czyli wsz strony nie związane z pracą;) Także czekam na laptopa! Buziaki ściskam Was mocno!!!!!!!!! Pysiuleczka kochana, odezwij się proszę, ja nie mam do Was maili ani nic;/ ale jak sprawa się uspokoi to chcialabym się też z Wami wymienic, żebyśmy mialy do siebie kontakty poza tym forum... papa🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klocki lego oczywiście:)wiem że takie historie jak Twoje powinny innym dawać sił do walki o to szczęście...ale ja jakoś nie potrafię:(nie wierze w siebie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma za co :) My tu wszystkie milo przyjmujemy,oczywiscie poza wrednymi pomaranczowymi co chca zepsuc nasz spokoj i harmonie:/ Staraczka Monisia to dobrze ze go wzieli do szpitala.Na miejscu zrobia mu wszystkie badania i beda mieli pod kontrola.Napewno niedlugo bedzie wiadomo co sie dzieje.A TY musisz byc twarda za siebie i za niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejku ile błędów, literówek! Mój M ma takiego śmiesznego laptopa i przez to tyle błędó narobiłam, inna klawiatura...;) Witaj klocki lego!:) Monisia - trzymam mocno kciuki za Twojego męża, musi być dobrze kochana! Bądź dzielna i pisz nam na bieżąco jak sprawa wygląda. Jutro zaglądne jak tylko odzyskam laptopa! Trzymajcie się Dziewczynki! papa! Jutro popiszę z Wami dłużej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh Món K w łazience, to korzystam:D Malinowa, ja mam dziś 2 dc, albo 3dc, bo przedwczoraj mialam tylko plamki, od wczoraj już na maxa @. Ale Casatgnusa dopiero dziś nabyłam;/ Myśłisz, że nic nie stanie się jak wezme od jutra?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kchane a ogladałysci wczoraj rozmowy w toku??ta kasia na wózku co była to koleżanka mojego m...:)fajna dziewczyna:)i ciesze sie ze udało jej sie zostać mama:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Monisia:) Wezmę jutro rano w takim razie:) Spotkałam dziś bardzo sympatyczną Pania farmaceutkę i mi podoradzała też z tym wiesiołkiem i castagnusem:) Gin mnie trochę zbyła;/ Jak to możliwe, że o Castagnusie nie słyszała? I co jej szkodziło, żeby mi powiedziec o tych badaniach hormonów? No ale nic, pow. żeby ni erobić, to ni erobię.Dała gwarancję, że po tym duphastonie nic mi nie będzie i nic się nie rozreguluje itp:) Tylko nie wiem, czy przestać brać tego Casatgnusa przed @? Czy łykać razem z duphastonem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropelka Rosy nie boisz sie brac castangusa??Ja kupilam go w zeszlym roku jak sie naczytalam ile dziewczyn zaszlo po nim,ale pozniej tez sie negatywnych opini naczytalam.I ze to nie wolno bez rozmowy z lekarzem i zglupialam.Tak wiec lezy w szafce nieruszony:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
staraczka Monisia.wiem ze nie jest łatwo ale nie mozesz się zalamywać,ja przed operacją pierwszą to nie chcialam żyć bylam w totalnej zalamce,ale potem się wziełam w garść i szlam do przodu.Takie doły przychodzą ale trzeba walczyc mimo wszystko,bo potem jak spojrzysz w lustro to powiesz zrobiłam wszystko i udalo się:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki ja uciekam będe jutro to odpiszę.Mój ślubny pieje że mały ma spać,jutro do szkoły,a komp na nieszczęście u syna w pokoju.dobranoc pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropelka - ja czytałam, ze Castag. nie można brać jeśli sie łyka hormony dlatego sama z neigo zrezygnowałam a też biorę Duphaston. także lepiej uważaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropelka - ja czytałam, ze Castag. nie można brać jeśli sie łyka hormony dlatego sama z neigo zrezygnowałam a też biorę Duphaston. także lepiej uważaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TO ktora z nas nastepna bedzie testowac.ja @ powinnam niec 7 marca,brzuch juz od kilku dni mnie pobolewa jak na okres..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jeszcze troche posiedze i niedlugo uciekam robic salatke brokulowa,robilyscie kiedys ??? ja uwielbiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×