Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pysiuleczka8

ZACZYNAMY STARAĆ SIĘ O DZIECKO :)

Polecane posty

Gość Gość
A i ciągnie aż do nerek.Mam to co miesiąc jak się @ zbliża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
ratowniczko wymiotowałaś? Bo napisałaś że przytulanko z kibelkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, Nie nadążam czytać :)) U mnie nudy, po starankach temp 36,7 i czekam do WIELORYBA :)))) Brokuły pycha ja robie inną salatkę. Brokuła gotuje, kroje dodaje kukrydzę dobrą szynkę pokrojoną w paseczki, ser feta i zielony ogórek. Zalewam sosem czosnokowym. PYCHA:) Monisia- nie smutaj się, będzie dobrze wszystko. Gotować to bym mogła cały czas a w szczególnoście pieć i desery robic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ratowniczka u mnie tyle słychać, że mąż sie napił piwa i chrapie jak świnia:O Zaraz go w dziób strzele, bo normalnie nie wytrzymam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Teraz by się przydał masaż.Mój jak widział że mnie boli pomasował bolące miejsce przeszło.Szkoda że nie ma kto teraz pomasowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
ratowniczko a co może mi dac ginekolog.Mówił że jak będzie mocno bolec to wziąśc nospę bo usg,cytologię mam w porządku.A było robione w tym miesiącu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ratowniczko nie zapeszam, ale ...OBYŚ BYŁA KOCHANA! w ciąży!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorcia jezusicku ja mam to samo..noc w noc...tyle ze moj chrapie jak stado warchlakow..nawet jak sie nie napije piwa...tez mnie chwilami ciezka kurwica bierze...juz nawet na brzuchu chrapie...heellp Sabrina ale mi nawet smakowaly...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Może ja mam silne PMS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ratowniczko a masz sposób na chrapanie swojego? Ja poprostu kopie go po nogach , bo już szlak mnie trafia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Jak mi niedobrze się teraz zrobiło chyba zaraz będę wymiotowac. Spróbuję usnąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Dorcia Cześc.Nie najlepiej się czuję.Normalnie masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorcia wlasnie nie mam:( tyrpe go z haslem: poloz sie na brzuszek.... wtedy czasami nie chrapie. on to bulgocze i harczy(polacz chrapanie niedzwiedzia,dwie swinie pdczas godów i bulgotanie jakby kislu gotowanego. oto ci ja mam hehe mi sie chyba tez PMs wlacza..bo po zwroconym actimelu poszlam zjesc kromke chleba( malutka...wiem wiem wiem..biale pieczywo-niet) z musztarda;] mniaamm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Chyba nie usnę.Samopoczucie do kitu,brzuch jakby miało zaraz pęknąc.Żołądek ssie a jajniki ciągną aż w dół plus do pleców,nerek, i że powiem śmiesznie do pipki.Myślałam że będę wymiotowac ale jeszcze walczę.Się nie poddaję.Z jednej strony chce mi się spac a z drugiej nie daje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika942 dlaczego nie najlepiej sie czujesz? Co sie stało? Ratowniczka ja mojego jak chrapie kopie po nogach i mówie "przekręć się" wtedy on zmienia pozycje i nie chrapie, a jak chrapie, to ja mu znowu kuksańca w nóżki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Dorcia niedobrze na wymioty zbiera jeszcze te bóle jak pisałam wcześniej a mam to co miesiąc.Więc czuję że @ się zbliża.Tylko niepokoi mnie temp te skoki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Spróbuję usnąc mimo że boli. Życzę Wam Spokojnej Nocy 🌻 🌻 🌻 🌻 dla was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:)witam z rana :)z kawa :)ratowniczka dzis troche lepiej:)dostałam @ w terminie:)zaraz sie wpisze w tabelke o ile ja znajde:)teraz mam tylko nadzieje ze m wyjdzie na dni płodne:) kropelka to z jakiegoś sovjalnego sa pieniądze na te wycieczki:)ale w tym roku firma ma dużo inwestycji i nie będzie:(odwołali:( jakos tak wogóle mi sie nastawienie na pozytywne zmieniło:)i oby juz tak zostało:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×