Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pysiuleczka8

ZACZYNAMY STARAĆ SIĘ O DZIECKO :)

Polecane posty

Liliu24 a mozna wiedziec jakie imoina ?? napiszcie dziewczynki jaki chcialibyście dać swoim maluchom.. zobaczymy kiedyś czy rzeczywiście takie będą .. :) No więc ja zaczynam: -dziewczynka - Laura lub Konstancja -chłopak- hmm nie wiem zupełnie :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żona Ja dla synka Ksawery dam, co do dziewczynki nie mam bladego pojecia:-) czuję ze jak będzie to bedzie chłopak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny Olej z wiesiołka naprawdę działa!!!!!!!!!! po raz pierwszy od pół roku pojawił mi się pięęęękny śluz płodny:-)))) kurcze z czego to kiebieta może się cieszyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sublima, super! Pamietaj, zeby brac go tylko do owu. Widze, ze Dziewczyny sie przez pomaranczke ulotnily.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem, ale chodzę i ogarniam mieszkanie i siebie :) Sublima i Ty bierzesz 3x2 dziennie tego wiesiołka? Ja też biorę ale u mnie to jest takie niesystematyczne, bo zapominam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Co tu się dzieje znów pomarańczka Chcę coś się zapytac .Otóz 5 marca idę na usg piersi i teraz np jakbym miała @ to mogę iśc na badanie czy dopiero jak skończę.I czy usg piersi się wykonuje też w jakimś cyklu jak prolaktyna czy to obojętnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem Malinowa dzięki :-))) ja tam pomarańczową olewam i zgłaszam ją do usuniecia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lilu, biore dwa razy dziennie po dwie tabletki: rano i wieczorem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Dzisiaj mam 31 dzień.5 marca 35 dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
To może badanie nie wyjśc dobrze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się na badanich nie znam w ogóle- bo żadnych nie robiłam juz hohoho.. ostatnia szczepionka na 18-tkę :p zawsze mdleje- właściwie najbardziej w ciąży boję sie tych badań, pobierania krwi :/ nie wiem jaką mam grupę krwi- czuje sie ok- nic mnie nie boli więc jakoś nie mam motywacji żeby iść :) regularnie robię tylko cytologie i byłam na usg brzucha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żoneczka- to zrób sobie koniecznie tobie i partnerowi badanie jaką macie grupę krwi. Dziewczyny jak to jest u Was z mierzeniem temp ?? U mnie cały czas 36,8 a Wieloryb ma być 09.03. to chyba nici?? Kiedy ta tempka ma wzrosnąć??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
A mi wzrosła.Wczoraj 37,0 a dzisiaj 37,2.Niewiem już o co chodzi. Na @ powinna spaśc a mi wzrosło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika powinnas zrobic miedzy 5 a 10 dniem cyklu. Nie wiem czy badanie wyjdzie dokladne, jesli zrobisz pod koniec cyklu, byc moze tak. Z tym, ze jak ja sie zapisuje na usg, to zawsze pytaja sie w ktorym dniu cyklu akurat bede.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej..loo ale sie wyspałam;];];] w sumie to bym jeszcze poszla nyny bo tak mi fajnie bylo...ale czas podniesc zad z wyra. booziuuu co sie tu zs dzieje...tak wiem byla umowa..ale musze: Pomaranczo..zyczysz nam zdechlych dzieci...ale na nas to nie robi wrazeni. a wiesz czemu???bo wy.jeb.ane mamy na takie sciwerwo jak ty.zapamietaj sobie jedno-pokazujac na kogos palcem...trzy masz skierowane na siebie...ja nie chce nic mowic ale za takie cos co piszesz...oby ciebie taka tragedia nigdy nie spotkala.!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika mi się wydaje, że ty coś zle mierzysz tą temperaturę.. :/ może za długo trzymasz- nie wiem czy w ogóle chodzi o to- że robi się o tej samej porze zaraz po przebudzeniu- ale Ty np. ustaliłas sobie że robisz o 9.00 a budzisz się o 7.00 i leżysz do tej 9.0 w łóżku nie wstając to może to juz nie ma sensu.. mi się wydaje, że to ma byc temperatura zaraz po przebudzeniu a nie obudzeniu i leżeniu w łóżku.. tak mi sie wydaje ale moge nie miec racji.. a może jak ty masz takie dolegliwości, schorzenia jakieś choroby to ci pokazuje taka temperaturę bo twój organizm cały czas z czymś walczy a wiadomo, że jak chory to walczy poprzez podniesienie temperatury ciała .. wiem, ze musze zrobić grupę krwi ale wiem, że jak juz zajdę to mi zrobia wszystko na raz i już..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale paskudna pogoda :( Wczoraj tak ładnie słoneczko świeciło a dzis :( Ja juz chce wiosnę!! Co na obiadek dziś macie mój M zażyczył sobie swoje dziwne danie ziemniaki z jajkiem wrr i maślanka. a Wy co macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesteśmy jestesmy Ratowniczka, no to dałaś czadu:-) Ja nie mam termometru,. musze się w końcu zmobilizować i nabyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ratwoniczka- mierzy się zaraz po przebudzenie ale o tej SAMEJ porze. Ja specjalnie mam nastawiony budzik i mierzę. Mierzę termometrem aż za pika. Mierzę tylko raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mierzy sie przed wstaniem z lozka, codziennie o tej samej porze, po przebudzeniu. Bez sensu jest mierzenie 2h po przebudzeniu, mimo, ze z wyra sie nie wstaje. Cialo ma inna temp rano, inna po kilku godzinach. Ja mam ustawiony budzik 10 min przed wstaniem do pracy - budze sie, termometr w usta, 10 min mierzenia i wstaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×