Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pysiuleczka8

ZACZYNAMY STARAĆ SIĘ O DZIECKO :)

Polecane posty

Gość Gość
Sabrina mam przepis Sałatka z serem feta i kapustą pekińską Składniki: 1-2 opakowania sera Feta (1-2x27dag) ok. kapusty pekińskiej 5 jajek 1 puszka kukurydzy 1 zielony ogórek 1 czerwona papryka ok. 3 łyżki majonezu Ser feta pokroić w dużą kostkę. Kapustę pekińską pokroić. Jajka ugotować na twardo, ostudzić i pokroić w kostkę. Kukurydzę osączyć z zalewy. Zielony ogórek obrany ze skórki i czerwoną paprykę pokroić w kostkę. Wszystkie składniki razem połączyć. Dodać majonez i wymieszać. Sałatka idealna do kiełbaski z grilla. Smacznego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Składniki: 1 kostka sera Feta najmniej tłuszczowego 2 - 3 pomidory 1 świeży ogórek 1 łyżka oliwy Wykonanie: Wszystkie składniki pokroić w kostkę. Wymieszać i dodać oliwę. Smacznego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1-feta -pomidorki koktajlowe -papryka żółta -zielone oliwki z papryką -oliwa -sól, pieprz, bazylia, tymianek Kroimy w jako tako dużą kostkę i zalewamy oliwą z ziołami i przyprawami. Dla tych, którzy lubią ostrzejsze smaki polecam dodać drobniutko posiekany czosnek. -------------------------------------------------------------------------------------------- 2.-ser feta -papryczki zielona,zolta,czerwona -pomidory -ogorek swierzy do tego sos winegret:))) poprostu pysznosci:)))) pyszna i zdrowa wiosenna salatka:) ---------------------------------------------------------------------------------------- 3.plaster fety polany odrobina oliwy z oliwek, oregano, z kawalkiem pomidora i zielonej papryki owiniety w folie aluminiowa kladziemy na grillu (moze byc elektryczny), grillujemy, hm... 15-20 minut - zalezy od temperatury - i zajadamy... mniaaaam:) ----------------------------------------------------------------------------------------- 4.1 sałata lodowa ser feta papryka czerwona i żółta(kroimy w kostkę) oliwki 1 marchewka (ścieramy na tarce- grube oczka) kukurydza sos grecki (można kupić w sklepie) naprawde suuper sałatka :) polecam ---------------------------------------------------------------------------------------- 5.Najlepsza sałatka z serem feta ...; ) SAŁATKA GRECKA -sałata lodowa -oliwki - ser feta - pomidor - ogórek zielony - sos vinegret(nie wiem czy dobrze napisałam nazwe) taki który miesza się z odrobiną wody i olejem ---------------------------------------------------------------------------------------- 6. sałatka z fetą: ser feta pokrojony w kostke swieża papryka swieży ogórek sałata lodowa cebula szczypiorek sos: 2 łyzeczki musztardy delikatesowej łyżeczka oleju sok z cytryny sól pieprz do smaku smacznego:) ----------------------------------------------------------------------------------------- 7.- feta -czarne oliwki -pomidory cherry - salata lodowa -papryka, troche -czerwona cebula -duuuzooo majeranku -rukola, albo liscie szpinaku świeże sos: musztarda, oliwa z oliwek, DUZO MIODU, sok z limonki. prosta i pyszna ----------------------------------------------------------------------------------------

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Pisałam wcześniej że dopiero na święta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oglądałam ostatnio taki program ciąża z zaskoczenia. Dzieje się to oczywiście w USA i się zastanawiam, że to nie możliwe aby kobiety nie wiedziały przez 9 miesięcy są w ciąży. Dzięki za przepisy na pewno sprobuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Dopiero jak będę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika a kiedy ostatni raz współzyliście ?? możliwe żebys była teraz w ciąży ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uch tyrystów ze swieczką szukać, siedze sobie w pałacu (jak to piknie brzmi). Za oknem mgła straszliwa, kurcze budynków nie widac:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
ŻonaĄcka ostatni raz 3 stycznia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojojoj Monika umarłąbym z tęsknoty .... tyle czasu bez swego słoneczka:-((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chłopak Moniki na 100%
dupczy się tam na potęge a ta tu czeka i myśli że jest wierny:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Już niedługo.Dzisiaj już jest 1 marzec.Do świąt niedaleko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Pierw spójrz czy twój się że tak powiem nie dupczy a potem gadaj.I skąd wiesz co widziałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monikaaaa - nie komuntuj.. ja dziewczynki uciekam już.. Będę dopiero jutro.. zobaczymy dzisiaj coś zadziałamy w wyrku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale tu cisza nana nana nic sie nie dzieje nana nana!To taki mój żarcik,tyle dziś naskrobałyście że normalnie nienadążam żeby coś napisać do kazdej z was.Ale fajnie Was się czyta,i tak się przyzwyczailam że codziennie zagladam chociaż na chwile żeby być na bierząco.Ja jestem już po lekcjach tzn.mój syn jest w pierwszej klasie i wiadomo muszę go dopilnować,więc to tak jakbym chodziła do szkoły,narazie podstawówka ale nieraz trzeba się napocić żeby za wszystkim nadąrzyć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To trzymam kciuki za Ratowniczke ... moze chociaz jej sie uda ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ratowniczka twierdzi, że nie jest w ciąży. Jutro ma zrobić test. Nina - naprawdę mi przykro. Wiem jak to jest, kiedy po raz kolejny nawiedza Cię @...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny mam dwie piękne grube krechy na teście owu - jutro staranka!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sublima trzymam kciuki z całych sił:)musi się udać:)a ja sama w domku:(tak cicho i pusto:(ale mójsskarb wyjdzie w poniedziałek albo we wtorek jak mu sie poprawi:)dziś miał już lepsze wyniki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×