Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pysiuleczka8

ZACZYNAMY STARAĆ SIĘ O DZIECKO :)

Polecane posty

Rita na stronie 169 jest aktualna:-) Ja też nie mam jeszcze dzidzi. a jestem tu wiekową weteranką:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ustawiłam chronogicznie :-) STARACZKI NICK....................WIEK....CYKL STARAŃ....DATA NAST @....MIASTO malinowa 1986.......26...........11...............13.03..........W- wa Sublima................37 ...........8 ................20.03 ........Białystok Lilu24..................24............3................22 .03.......Warmia i Mazury mulwika..............29............4................22.03 .......dolnośląskie Lisaveta_............19............2................25-27 .03.....dolnośląskie Osa1985...............27..........17............. 26.03 ........Szwecja KropelkaRosy27......26...........3................26.03 ........Kraków Staraczka Monisia...23...........9.................28.03......podkarpacie Pysiuleczka8.........24............3................30.03..........Śląskie 19rita88..............24............1.................10. 04........Słupsk monika942............25...........36..............16-18.04 .......WLKP Lenka.................26.......8.odroczony .....za 10 tabl luteiny....UK juliajulia...............23...........1................. 7..............Płock Iwo ....................22...........???................13.?.... ......Kraków PRZYSZŁE MAMUSIE NICK.............WIEK...PO KT.CYKLU UDAŁO SIĘ...TERMIN PORODU Borntoride .........23............4........................... 2.10.2012 r. Migotka80..........25............3..................... .........18.11.2012 Sabrina79127......25.............2 ..............................??? doremi-ka...........24...........2 ..............................????? Rita jesteśmy rówieśniczkami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem Born, moj książe zapowiedział ze nie życzy sobie wiedzieć płci jak już będzie dzidziuś w drodze. i nawet jak ja będę wiedziała mam surowo zakazane mu mówić:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne Borntoride, byle żeby zdrowe było! :* ja mam podobnie jak lilu24, też chciałabym córeczkę a mąż synka... A płeć z tego co się orientuję to chyba ok. 20 tygodnia można wykryć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej no ja bylam w tabelce a dzis dopiero zauwazylam ze mnie ktos wywalil!!! ja nie pisze z Wami systematycznie bo nie mam jak ... jak jest moj M w domku to juz wogle nawet do Was nie zagladam bo on jest przeciwyny takim forum :) Wiec wpisuje sie jeszcze raz :) STARACZKI NICK....................WIEK....CYKL STARAŃ....DATA NAST @....MIASTO malinowa 1986.......26...........11...............13.03..........W- wa Sublima................37 ...........8 ................20.03 ........Białystok Lilu24..................24............3................22 .03.......Warmia i Mazury mulwika..............29............4................22.03 .......dolnośląskie Lisaveta_............19............2................25-27 .03.....dolnośląskie Osa1985...............27..........17............. 26.03 ........Szwecja KropelkaRosy27......26...........3................26.03 .....Kraków Staraczka Monisia...23...........9.................28.03......podkarpa ci e Pysiuleczka8.........24............3................30.03 . .........Śląskie NINA86.................26...........20...............01.04..........podkarpacie monika942............25...........36..............16-18.0 4 .......WLKP Lenka.................26.......8.odroczony .....za 10 tabl luteiny....UK juliajulia...............23...........1................. 7..............Płock Iwo ....................22...........???................13.?.... ......Kraków 19rita88..............24............1.................10. 04........Słupsk PRZYSZŁE MAMUSIE NICK.............WIEK...PO KT.CYKLU UDAŁO SIĘ...TERMIN PORODU Borntoride .........23............4........................... 2.10.2012 r. Migotka80..........25............3..................... .........18.11.2012 Sabrina79127......25.............2 ..............................??? doremi-ka...........24...........2 ..............................?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie też jest najważniejsze zdrowie bobaska, ale tak po cichutku marzę o córeczce, zobaczymy co los da, o ile ma zamiar dać :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jeszcze sobie poczekam. ;) Ja też na początku myślałam o dziewczynce, ale teraz jest mi wszystko jedno. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lilu ja co prawda dopiero w grudniu kończę 24 latka ale miło wiedzieć, że jesteśmy w tym samym wieku :))) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI NICK....................WIEK....CYKL STARAŃ....DATA NAST @....MIASTO malinowa 1986.......26...........11...............13.03..........W- wa Sublima................37 ...........8 ................20.03 ........Białystok Lilu24..................24............3................22 .03.......Warmia i Mazury mulwika..............29............4................22.03 .......dolnośląskie Lisaveta_............19............2................25-27 .03.....dolnośląskie Osa1985...............27..........17............. 26.03 ........Szwecja KropelkaRosy27......26...........3................26.03 .....Kraków Staraczka Monisia...23...........9.................28.03......podkarpa ci e Pysiuleczka8.........24............3................30.03 . .........Śląskie NINA86.................26...........20...............01.04........podkarpacie 19rita88..............24............1.................10.04........Słupsk monika942............25...........36..............16-18.0 4 .......WLKP Lenka.................26.......8.odroczony .....za 10 tabl luteiny....UK juliajulia...............23...........1................. 7..............Płock Iwo ....................22...........???................13.?.... ......Kraków PRZYSZŁE MAMUSIE NICK.............WIEK...PO KT.CYKLU UDAŁO SIĘ...TERMIN PORODU Borntoride .........23............4........................... 2.10.2012 r. Migotka80..........25............3..................... .........18.11.2012 Sabrina79127......25.............2 ..............................??? doremi-ka...........24...........2 ..............................????? Ninka może ktoś niechcący wziął tabelkę gdzie Cię jeszcze nie było i dlatego tak wyszło. Ale fajnie że się dopisałaś :) Ja oczywiście lubię mieć wszystko poukładane, i musiałam zmienić kolejność, żeby było chronologicznie. Sorki, że wklejam raz jeszcze 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też kończę za kilka miesięcy 24 rok życia, ale już piszę i mówię, że mam 24 lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lilu, los na pewno się o nas zatroszczy i już wkrótce zostaniemy mamusiami! :D a tym czasem lecę :) zajrzę później, pa staraczki :) :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a teraz temat z innej beczki. Chcę upiec szynkę i mieć na kanapki zamiast kupować Bóg wie co w mięsnych, a tu przynajmniej będę wiedziała co jemy. Macie jakiś sprawdzony przepis, żeby wyszła smaczna, soczysta itd?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lilu jak upiec to ja niewiem bo zawsze u mnie w domu sie ja gotowalo, ale najpierw ona lezala 3 dni w marynacie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika- wszystkiego naj z okazji urodzin! Żeby Ci sie spelnily wszystkie marzenia :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O matko - laski, myślałam, że to JUŻ, bo jak stałam to poczułam się jakbym sikała na stojąco. A tu fałszywy alarm i nie krew :P Ależ jestem obleśna .. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mulwika, czy my w ogole piszemy na tamtym forum? Bo ja tam nie zaglądałam kuuupę czasu :) Nawet nie pamiętam adresu www :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jest jeszcze jedno forum, na którym piszecie.. Podałyście by adres chętnie bym się tam dopisała.. Na razie lecę.. Coś pobolewa mnie jajnik.. zobaczymy co z tego wyjdzie.. o 18;00 ostatni test i sie okaze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lisa ale właśnie o to chodzi, że my tam nie piszemy, tylko tutaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinowa mam to samo... mokro jak diabli:-)) taki mleczno biały śluz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sublima, no tak, tylko to u mnie nie jest objaw ciąży, tylko zbliżającego się @.. Złapałam doła. Mógłby byc już poranek, mogłabym już dostać ten okres i mieć z bani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×