Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pysiuleczka8

ZACZYNAMY STARAĆ SIĘ O DZIECKO :)

Polecane posty

Gość Gość
Sabrina79127 Niektórych rzeczy nie można tu pisać widzisz co jest.Dlatego na email. Dzisiaj mam święto (urodziny).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello Lejdis ;D U mnie też pogoda taka sobie, słonka nie ma i przez to jest tak buro i ponuro. Wiecie do jakich wniosków doszłam? Wydaje mi się, że ja sama siebie blokuje i jednocześnie się nakręcam. Po prostu podświadomie wiem, że nic z tego nie będzie i może dlatego nie zachodzę (?) I też myślę, że mi się nie uda, bo ze mną jest coś nie tak. Chodzi mi o to, że miałam torbiela usuwanego i teraz np. boję się, że znowu mam torbiel czy coś, bo mnie jajniki pobolewają (jestem już po owu). Może tu tkwi przyczyna? Co o tym myślicie? Z drugiej jednak strony jak czytam, że kolejne dziewczyny są w ciąży to wstępuje we mnie taka wiara, że skoro im się udało to i mi też powinno. Tylko, że ta moja wiara jest we mnie z jeden dzień a potem wszystko od początku. Ah...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jess ale mnie zawrót ghłowy chwycił. siedze na fotelu w pracy i świat mi zawirował :-))))) Moni Moni wszystkiego najlepszego i własciwych wyborów i miłosci:-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lilusku to chyab kazda przerabiala...chwilowa wiara ze na bank sie uda i tydzien jej braku i doly itd... Ale uda sie na bank..blokada jest w głowce slonce,tam i tylko tam!!!!! Sublima....mojej kolezance sie tak zawracalo w glowie ze ją syn musial do domu prowadzic. efekty tych zawrotów juz dają kopniaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie warto sie kłócić... monika nie pisz wiecej spraw prywatnych na forum to tak sie dziac nie bedzie... dzis ostatni test do zrobienia.. o mamaaa mija..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sabrinka, zazdroszczę Ci apetytu. Ja na początku w ogóle nie miałam apetytu, do tego mdłości. Jeszcze nic a nic nie przytyłam. Ale wody też dużooo piję, jak słoń. I teraz codziennie kubek ciepłego mleka. :) A wiesz, że ostatnio myślałam o tym samym. Gdyby mi przyszło iśc do szpitala, to nawet porządnej piżamy, czy koszuli nie mam. A to różnie bywa... Ale odpukac. Do szpitala pójdziemy prosto na porodówkę. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje objawy przed @ - brzuch mnie bolał jak na @ myślałam, że już ją mam bo mialałam takie wrażenie. Piersi nabrzmiałe, spiaca też troszke byłam ale to nie był u mnie objaw chyba bo ja ogólnie jestem zawsze mega śpiąca. Monika- dla mnie to co ty robisz to jest wielka dziecinada, ale to twoja sprawa. Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin. Lena - wiem wiem głupie co nie ale co ja poradzę, że wole mieć spakowaną :P Lilu i na Ciebie przyjdzie czas stosowałyście tety OWU a one pomagają naprawde, Ja muszę znowu coś zjeść ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lenka kochanie obiecuję poprawę :-)) Sabrinko please nie nakręcaj mnie jak sie staram, walczę jak lwica:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sabrinko - no stosowałam testy owu i jak wyszedł mi pozytywny to było przytulanie tego samego dnia i na następny jeszcze i jeszcze na następny dzień :) Tylko bez świecy. Dziewczyny ciężko jest mi to wytłumaczyć, ale po tym jak miałam torbiel to wydaje mi się, że ja nie zajdę ;( Teraz też czuję, że będzie @, bo zrobiłam się drażliwa. Muszę naprawdę przestać myśleć o dziecku, tylko jak?? :( Monika - sto lat!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sublima no ja mysle,cholera jasna.:P Sublima ..kup test. Ja Cie prosze:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Born- no własnie a mi już mój M raz juz piżamę kupował i wystarczy:) Mleko ciepłe - bleee ale pomysł to jest niezły dużo wapnia i magnezu. Odstawiłam - cole i inne napoje gazowane, słodycze, na rzecz wody i ryb ( ja nigdy nie przepadałam za rybami) Kawy - nie z tego nie zrezygnuje nie potrafie piję jedną max 2 ale nie mocne tylko takie lajtowe. Jak myslicie może zostać ta kawa. No i u mnie awantura o ocet :P Ja uwielbiam galaretę z kurczaka jak ją widzę to mogę wiadro zjęść i morzem octu. Mój m się strasznie pluje o ten ocet. Kupiłan sobie dziś krem z ziaji na rozstępy, na opakowaniu piszę, że można stosować od 4 miesiąca. Ja codziennie robię sobie te zastrzyki i chciałam juz teraz zacząć z się smarować. Jak myślicie czekać czy już teraz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak za pierwszym razem stosowania tetsow owu zaszłam odrazy w ciąże w tym cyklu co zaczełam stosować i to już 3 raz jest tak samo. Zjadłam 2 śniadanie a ja dalej jestem głodna :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Dziękuję za życzenia.Macie po kwiatku i buźce.🌼 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki kochane to z całą pewnością "zasługa" Duphastonu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sabrina - a widzisz, my stosowalismy testy, robiłam świece, (czego to ja już nie robiłam :D) i dupa - mimo, że jesteśmy zdrowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sublima mi mleczarnia tez spuchla i boliiiiiii,u mnie po luteinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to pocieszylas mnie... wczoraj chyba test był pozytywny.. ciekawe jak dzis.. monika duzo zdrowka i milosci :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lilu..nie wiem jak nie myslec bo mi tez sie nie udaje..tez mi sie po nocach snia pozytywne testy ciazowe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też zaszłam w pierwszym cyklu jak stosowałam testy, pierwszy raz w życiu je stosowałam i udało się. ;) Co do kawy to myślę, że całkiem nie musisz odstawiac. Ja piję teraz od wielkego dzwonu, ale to dlatego że mi nie smakuje po prostu. A do mleka to mnie od początku ciąży ciągnie, widocznie organizm się domaga. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też w tym cyklu pierwszy raz stosowałam testy owu, oby przyniosły takie rezultaty jak u Was kochane Wy moje :) Mam jeszcze do was takie pytanie, czasami się zastanawiam i mówię mojemu M, że chyba naprawdę coś ze mną jest nie tak bo tamten rok od kwietnia się staraliśmy i nic, tylko, że wtedy nie widziałam, że mam torbiel. Myślicie, że wtedy to ona była powodem moich niepowodzeń w zajciu? Mój M twierdzi, że to przez nią nie mogliśmy zajść, że przeszkadzała, a była całkiem sporo ok 4 cm, potem 6 cm :( Co o tym sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika a mozesz wyjasnic mi o co chodzilo z tym bratem??pisalas kilka stron temu ze to przez brata nie mieszkasz ze swoim bo sie go boja wszyscy???o co kaman?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lilu a co mowi ginekolog o tym? mze faktycznie torbiel byla przyczynaa a teraz psychika..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lilu- torbiele sa niebezpiecznie, moim zdaniem lepiej ze nie zaszłaś bo czasem doprowadzają do poronien. A teraz jest git i bedziesz mamusia zobaczysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×