Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pysiuleczka8

ZACZYNAMY STARAĆ SIĘ O DZIECKO :)

Polecane posty

Gość Gość
No może i myślą jak pisałam przed chwilą nie bawi mnie zmienianie nicka ani pisać na pomarańczowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monika mi tez sie zrobilo przykro jak stwierdzilas ze moze to ja sobie robie takie jazdy.. a dwa..mi nie chodzi ze napisalas ze cos Ci sie na pipce zrobilo...ale widac nie czytasz tego co pisze z nalezyta uwaga.ale ok,napisze jeszcze raz: wstydzisz sie tu napisac jakie masz problemy,tak??moze mysisz ze sa tu osoby niegodne zaufania...ok. masz prawo sobie tak pomyslec. ale nie krepuje Cie to ze piszesz tak intymne sprawy jak narosl w wyzej wymienionym miejscu? trzy..czytalam to co napisalas w mailu juz nie 5..ale duzo wiecej razy.nie wiem co Ty za jezykiem piszesz,nawet sobie juz pomyslalam ze to moze gwara z Twojego regionu..ale to tez nie pasuje.ja nie pisze tego zlosliwie ,moze po napisaniu przeczytaj zcasem sobie to sama..i pomysl czy i co bys zrozumiala z tego .jesli uwazasz ze to mi sie cos wydaje poslij ten sam mail innym i spytaj o opinie. cztery: po co w ogole piszesz z podszywami..pozniej wychodza takie jazdy . przeciez mozna dyskretnie napisac :dziewczyny-wiadomosc ode mnie na klasowym, tam wyjscnic ze monika 924 itd to jakas obca osoba i dziewczyny wtedy by zwracaly uwage na kolejnosc cyferek w Twoim niku i kazda by wiedziala ze to nie Ty. ps u mnie pogoda wrocila. znow leze w ogrodku;];]trzymam mooocno kciuki za wszystkie Zabki oczekujace na franco-małpe,oby nie przyszla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Lenka chciałam cię przeprosić że tak posądziłam. Mam nadzieję że już będzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lena ale Ci zazdroszcze tej pogody ... w Szkocji niestety zimno i deszczowno ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co nie zmienia faktu
ze monika zarówno pod jednym jak i tym drugim nikiem pisała takie same głupotki. ja myśle że ona tu mąci i gra, a wy nadal takie naiwne jesteście. no i problem z facetem uważa za intymny a pisze o tym co mama mówi i co jej się zrobiło na pipce:O to musi być prowokacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki dziewczyny za wsparcie, cieszę się ze do Was trafiłam.Właśnie wróciłam ze sklepu i kupiłam siemie lniane, polecałyscie wiesiołek uzywam od dwóch cykli, a dla męza dobra pokrzywa, tylko co ja mu powiem ze z mięta pomyliłam hihi, on do takich rzeczy sceptycznie podchodzi, czy sa jeczcze jakies inne herbatki wspomagające dla mnie czy dla niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lena, ni za dobrze Ci? U nas deszcz siapi. Autobus mi nie przyjechal, stoje jak ta kretynka na przystanku, a akurat dzisiaj spieszy mi sie jak nigdy. I dupa. Alez jestem wsciekla!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomarańczka_orange
cześc, nie mam złych zamiarow. sama jestem mama i dlugo staralam sie o dziecko. chce wam tylko powiedziec ze podczytuje wasz watek i mym skromnym zdaniem w całym wątku bruździ wam monika. mam kilka argumentow na to z obserwacji jej, ale zachowam dla siebie. nie ufajcie jej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Weź ode pomarańczko ode mnie odczep mówie już poraz kolejny że pisze ze swojego nicka nie bawi mnie zmiana ani na pomarańczowo. Czy to już się nigdy nie skończy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
pomarańczka_orange Dlaczego i ty jesteś przeciwko mnie.Przecież nikomu nic złego nie robię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomarańczka_orange
to czemu mącisz ciągle ? dobrze wiesz o czym mówię, tylko robisz dziewczyny w balona. Nie masz pracy, nudzisz się i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
pomarańczka_orange Nie mącę i nierobię nikogo w balona i mi się nie nudzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i po jaka cho...e wdajesz sie w dyskusje z pomaranczowymi????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Dziewczyny napisałam na waszym klasowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomarańczka_orange
Nina, wierzysz jej ? to nie jest osoba godna zaufania, same to zauwazylyscie i macie zreszta racje. ona na innym watku opowiadala jak porod wyglada ze urodzila przez cc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co nie zmienia faktu
Monika nie jesteś szczera i chyba większosć osób już się o tym przekonała. Polubiłam dziewczyny czytając topik od dawna, i z tego co czytam potrafie wysnuć taki wniosek, że mącisz, jesteś zakłamana i udajesz głupka. wcale nie zdziwiłoby mnie po tylku latach siedzenia na kafeteri, że tak na prawde jesteś facetem, który się podnieca tym co robi:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Dziewczyny napisałam email na klasowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
pomarańczka_orange Gdzie ja to pisałam jak poród wygląda że miałam cc.Ja jeszcze ani razu nie rodziłam.Pokaż gdzie to pisałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
co nie zmienia faktu Widać kto tu niejest szczery dlaczego denerwujesz zrobiłam i tobie coś. Dzwonię na policję koniec na mnie jechania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co nie zmienia faktu
zadzwoń a nie tylko straszysz. Pewnie tego nie zrobisz, bo wiesz że jestes winna. wg mnie powinnaś sie przyznać, bo dziewczyny są wporządku i nawet ci odpisywały wiedzac że mają w swym gronie kreta.a to ty :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ale mnie to wkurwia kto kasuje wiadomości na poczcie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lilu, bylam przed chwila i byly 2 - od Staraczki i od Moniki. nic nie kasowalam. Wiecej grzechow nie pamietam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lilus nie wiem własnie ...i nie wiem po co. rozumiem ze nasze zdj zostaly wykasowane ale wiadomosci ? czy zdj testów owu.. Pomaranczo..nie mow tylko pokaz gdzie tak pisala.klej linka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinowa no wiem, bo ja przed chwilą też byłam, ale zdjęcie dzidziusia Born usunięte :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak ja byłam przed chwilą to były 2 wiadomości, teraz weszłam to pousuwane i nie ma żadnej :/ To naprawdę jest chore, po co nam poczta jak my jej nie używamy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
malinowa,lilu24 a ktoś to skasował na email? Normalnie świństwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem:-) narazie trzy maile na naszej skrzyneczce są:-) czuje się lekko mówiąc fatalnie:-( słabo mi jak diabli, cycki bolą gorąco mi .... @ najszybciej za tydzie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×