Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pysiuleczka8

ZACZYNAMY STARAĆ SIĘ O DZIECKO :)

Polecane posty

spokojnie Lenka, bo nerwy są złym doradcą. Uspokój się na chwile i zastanówmy się co zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem, może on celowo cię prowokuje do wyprowadzki? jak sądzisz? wie, że to słyszałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziuzia666
hej czytałam o lence ,moze to głupie ale ja bym chciała troche przytyc nawet mój men mi muwil zeby troche wagi nabrała bo mnie wiatr zdmuchnie ,nawet brałam witaminki ale waga nie przybiera .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorcia jak ja mam sie uspokoic????????? przychodzi ci chlop do domu,mowi zey zobaczyla usg zony kumpla..wiedzac jak cie to rani. on przychodzi a twoj mu to powtarrza jak napisalam wyzej. nie wiem Dorcia z czego ty masz nerwy ale moje pekły. razem z moim sercem zreszta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak wie bo bylam przy tym. czemu ja kurwa musze tak cierpiec...niech sie to skonczy bo ja nie wytrzymam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
**Lenka nieładnie zrobił.Powinień się wstydzić.Ty się starasz jak możesz a tego nie zauważa a jeszcze takie coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
**Lenka I skąd wie że dziecka nie możesz mieć? Mówiłaś coś mu o tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Lenka i niepłacz.Jesteśmy tu wszystkie razem z tobą.Niezostaniesz sama. Dla ciebie kwiatek 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wieczorkiem. !Lenka!bardzo mi przykro,ale ten twój to normalnie ...aż mi słów brakuje,uderzył w najczulszy punkt jaki może być dla kobiety,normalnie przegięcie na maxa!Dziewczyno uciekaj jak najdalej,nie daj się tak traktować,przecież nie zasługujesz na takie baty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiedz tej parodii człowieka, że może gdybyś miała do czynienia z prawdziwym facetem, już dawno byś miała dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klocki lego, nie wiem, ale od dłuższego czasu gra na emocjach Lenki. Jak można kogoś kochać i jednocześnie tak ranic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje Dorcia naprawde jetes cudowna. wiecie ze ja nawet nie wiem juz co czuje teraz...czy zal czy zlosc..czuje tylko ze moje serce popękalo i bardzo boli..czy to moja wina ze mam pco..ze jestem gruba przez to..ok czasami mam male grzeszki tak jka dzis z tymi nalesnikami...ale wszedzie pisze ze 90% kobiec z pco walczy z nadwaga albo otyloscia.. czemu ja nie moge zaznac od wielu lat spokoju..czemu on nie usiadzie ze mna i nie nie powie sluchaj malutka...moze tak albo tak..tylko wiedzac ze jestem przes @ i jestem wyjatkowo drazliwa na wszystko robi mi takie przykrosci..a co ja komu zrobilam ?nic nie ukradlam,nikogo nie zabilam,staram sie nigdy nie ranic innych ludzi..na prawde mam dobre serce.i uwierzcie mi,gdyby tylko mial normalne dobre podejscie do mnie to chwalilby sie kolegom ze ma aniola obok siebie..bo tylko za sam szacunek dostalby tysiackrotnie wiecej... a przeciez o to chodzi w zwiazku..zeby usiasc i spokojnie pogadac o danym problemie..ja wiem ze kazda para sie kloci..ale facieci nie ponizaja tak kobiet..ja bym sie predzej zadlawila niz powiedziala temu koledze takie cos na bliska mi osobe..jak sie tez jemu musialo zrobic przykro ze kogos szlag trafia ze bedzie mial dzidziusia.. ja mimo ze tez cierpialam jak sie dowiedzialam,zwlaszcza ze nie planowali itd..wiecie co mam na mysli..to uczucie,czemu ona ma a ja nie .. ale pogratulowalam usciskala i ucalowalam oboje,zyczac zeby zdrowia dla kruszynki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Netta jak jesteś z wawy to pol
Ecam dr krzysztofa pancześnika a z endo. Dr kiełb ja z nimi zaszlam w ciążę przy hasimoto, hiperprolaktynemi i niedoczynnosci tarczycy w drugim cyklu :) przyjmują w damianie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najwidocznie jest ślepy i zbyt zapatrzony w siebie zeby nie dostrzec tego aniola. chyba po prostu nie dojrzał do tego, zeby być z kochaną kobietą:-( a już z cała pewnościa niezasłużył na Ciebie. Z całym szacunkiem dla twojego kiedyś dokonanego wyboru... teraz mozesz dokonac nowego , lepszego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Lenka napewno to niejest twoja wina że masz PCO.Ja też miałam PCO i wiem co to jest.A mój nie powiedział że jestem gruba wręcz przeciwnie chce żebym jeszcze przytyła. Pisałaś o naleśnikach masz prawo sobie zjeść nawet i coś słodkiego i niepowiniem mówić tobie np że po tym będziesz jeszcze bardziej gruba.Jeśli wie że jesteś przed @ drażliwa i robi takie sceny to znaczy że to celowo robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lenka sorki, że to napiszę ale ten Twój facet to debil skończony :/ Jeśli by Cię kochał naprawdę to nie ranił by Cię tak. I to w najczulsze punkty. Wiesz co jesteś fajną, młodą kobietą. Uciekaj od niego, bo on Cię w lata wpędzi, nic poza tym. Zobaczysz znajdziesz takiego faceta, który będzie Cię po stopach całował. Ja Ci to wróżę :* 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem ale dla mnie to nie jest milość,takie traktowanie jest chore,bo albo się jest, razem na dobre i na zle albo każde idzie w swoją stronę,bo tak żyć się nie da.Ja też z moim M miałam kryzys w 7roku związku,myślałam poważnie o rozwodzie,ale po wielu wojnach zaczelismy próbować rozmawiać,no i te rozmowy pomogły bo każde z nas walilo prosto z mostu co mu nie pasuje,oj duzo spraw s i niedomówień się wyjaśniło.Zawsze receptą jest rozmowa,ale dwie strony muszą chcieć, -to takie moje zdanie skromne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziuzia666
lenka daj mu kopa w du.....e ,znajdziesz sobie faceta co bendzie cie kochał i szanował i da ci szczescie i skarb kture bendziesz oprowadzac w wuzeczku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lenka ja czekałam 10 lat nim mój mąż zgodził się byśmy zaczeli starac się o d dziecko, takze wiem co czujesz, dla niego nie ma teraz problemu ze od lata nie zachodze bo przeciez to tak krótko , a ze ja czekałam na dziecko od 10 lat i jeszcze od lata to juz na maksa tego facet nie rozumie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lenka, przepraszam że to mówię, ale Twój facet zachowuje się jak kretyn :/ Podziwiam Cię, że to wytrzymujesz. On chyba nie zasługuje na taką dziewczynę jak Ty. I rozumiem doskonale Twoje rozgoryczenie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
orzeszek ja mam juz 30 lat,mam długi staz małżeństwa i też dopiero jak wszyscy w koło zaczeli mieć coraz większą gromadke dzieci, mój dojrzał do decyzji o dziecku. Ja nie wiem co z nimi jest nie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lena, babo, a co ja Ci juz dawno temu pisalam? Cycusiu, tule Cie, sciskam i kocham. I pamietaj - zaden dziad, zadna parodia faceta jak to ujela Dorcia, nie jest warta nawet jednej Twojej lzy Ksiezniczko :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×