Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pysiuleczka8

ZACZYNAMY STARAĆ SIĘ O DZIECKO :)

Polecane posty

Pysiuleczka:-) to był mój prezencik dla niego:-) ale od niego na urodziny dostałam równie piękną bizuterię:_))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
sublima Jak tam nauka? Mnie głowa boli.Chyba migrena.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Borntoride Cieszę się że już mdłości powoli znikają. Sabrina jak się teraz czujesz?Już lepiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki, aż łezki w oczach się kręcą to co piszecie :(. Ahhh Sublima - myślałam że to Ty dostałaś od męża. Ale naprawdę śliczny i oryginalny dla mężczyzny :). Super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika siedzę i czytam i juz dostaję świra:-(( Pysiulka dzięki,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
sublima Niezałamuj się.Jutro będzie już po wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
sublima trzeba myśleć pozytywnie że się uda.A czuję że będzie dobrze.Trzymam kciuki za jutrzejszy dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nigdy nie schudne ... w akcie dola wpierdzielilam 4 nalesniki z ogromna porcja dzemu truskawkowego. niech mi ktos przywali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lenka - ja miałam pić samą wodę, żeby się cellulitu pozbyć.. ale bez dziennej dawki coca coli nie przejdzie ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lenka, podziel się!!! ;P Ja uwielbiam naleśniory! :D Jak dzisiaj przyjdę to chyba sobie zrobię :-)))) good idea! ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja posprzątałam, zjadłam drugie śniadanie, kawkę drugą wypiłam i chyba zmuszę się żeby poćwiczyć :):) Sabrinka ja Ciebie podziwiam, bo ja gdybym była na Twoim miejscu to załamałabym się chyba ze 100 razy, ale ja jestem wrażliwa i słaba emocjonalnie, łzy to mam na wierzchu. Chwila mi wystarczy i płaczę. Zazdroszczę, że jesteś taką silną babką :* 🌻 Pysiulka no dawno nie pisałyśmy, bo chyba się troszkę mijamy, ja przeważnie jestem w godzinach poranno-popołudniowych, a Ty zaglądasz tu wieczorami, po pracy. Ja czekam na wredną @, nie nastawiam się na bobo, chociaż staranka w owulkę (wg testów i bólu jajnika uznałam, że mam owulację) były bardzo owocne :) ;) Już niebawem się przekonam co z tego będzie. Jajniki mnie pobolewają na zmianę już kilka dni, nie wiem dlaczego, nigdy przed @ tak nie miałam, może bobo sobie lokum urządza. Oby! A jak będzie @ to trudno, postaramy się za miesiąc. Już nawet zaczęłam sobie wmawiać (od początku cyklu), że lepiej, żeby nam teraz nie wyszło, tylko w nast cyklu, to dzidzia się urodziłaby w styczniu, a nie w grudniu. Chyba próbuję oszukać podświadomość :D Chociaż nie powiem, czasami zrobi mi się smutno, że jeszcze nie mamy bobaska. Fajnie, że masz urlop odpoczniesz sobie, naładujesz akumulatorki :D A Ty w jakiej fazie? Staranka, testowanie? 🌻 Sublimka dasz radę z egzaminem, jak zwykle zdasz śpiewająco, chociaż wiem, że stresik jest, bo sama często to przeżywam. Będę zaciskała kciuki 🌻 Malinowa - to teraz po @, odpuść sobie na maxa, bzykaj się kiedy masz ochotę, wogóle nie myśl o dzieciątku, zajmij się czymś innym, a zobaczysz, że zaciążysz, jesteście zdrowi, tylko sama się blokujesz :* Ja znam taką parę co też wyliczali, mierzyli, uważali na dietę, ona wogóle przestała spożywać alko i tak okrągły rok nie wychodziło. Wzięła raz z żalu się upiła i wtedy były przytulanki i właśnie wtedy zaciążyła. A dziś mają rocznego dzieciaczka. Musisz koniecznie wyluzować! 🌻 netta witaj w Babińcu 🌻 Lenka ale mi się takie tapety podobają, tylko, że u mnie by nie pasowało ;/ Ja najbardziej lubię czarno-białe. Świetne są 🌻 Migotka jak tam samopoczucie? 🌻 Ale się rozpisałam! Szok :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lilu, właśnie to chcę zrobić :) Zamówiłam testy, ale postanowiłam, że w tym cyklu nie będę ich używać. Mam tylko umówione usg w 11 dc, żeby ogarnąć czy są pęcherzyki w ogóle. Poza tym - totalny high life - tym bardziej, że teoretycznie dni najbardziej płodne wypadają w weekend ;);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Lenka no ja też nie mogę schudnąć.:( Macie jakieś jeszcze sposoby na schudnięcie oprócz ćwiczonek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lilu Lilu już mi się mozg lasuje:-(((( jak ja bym chciała zeby u mnie tak wyszło jak u tej pary.... my częściej trafiamy w moje dni niepłodne niż płodne. zawsze albo srodek tygodnia albo on pracuje. Już w bezdennej rozpaczy kazałam mu brac wolne jak dostanę zielone światlo:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
malinowa a co to za dieta MŻ.Pierwszy raz o tym słyszę. Jeszcze trochę to będę wyglądać ja moja siostra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem z Wa-wy. Na razie chodzę to lekarzy z Lim. Przetestowałam już 4, w kwietniu idę do 5 :/ najgorszy na jakiego trafiłam był gin-endokrynolog z tytułem prof., który nie chciał mi zrobić żadnych badań poza progesteronem i USG. Stwierdził, że nie ma potrzeby. I to mimo moich plamień trwających już kilka miesięcy i próśb o te badania. Kolejny zrobił badania. Dał mi bromka i doopka po których było jeszcze gorzej. Potem stwierdził, że nie leczy niepłodności i odsyłał mnie na NFZ. Myślała, że to uduszę. Kolejny zrobił monitoring i chciał mi do bromka i doopka dołożyć clo mimo, że pęcherzyki rosły i była owu. Dałam sobie spokój szczególnie po tym jak przez 2 tygodnie tak bolały mnie jajniki, że myślała, że oszaleję.Zresztą znajoma gin-endo odradzała mi taką mieszankę. Kolejny zaaplikował mi 2 miesiące z anty. Skończyło się na 2 miesiącach plamień non stop. Po drodze wyszła jeszcze tarczyca. Doktorek umył ręce i kazał iść do endokrynologa z wynikiem tarczycy. Mam się u niego pokazać po badaniach i kontroli u endo. Zastanawiam się czy jednak warto iść. W kwietniu mam iść do niby super hiper specjalisty w Lim od niepłodności. Ciekawe czy on coś wymyśli. Jak rozmawiałam z endokrynologiem o moim problemie to doradzała mi, żeby iść do poradni na karowej. Podobno jest bardzo dobra. Ale tam muszę mieć skierowanie. Jak nie będzie poprawy w tym cyklu to zamierzam je wydębić. Może tam mi pomogą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lilu, ja dostałam okresu 3 marca, i już w 6 dniu cyklu (czyli 9 marca) miałam test pozytywny owulacyjny!!! I były starania. Zobaczymy jak pójdzie. A ja też tak miałam w zeszłym miesiącu, że po rzekomej owulacji miałam na przemian ból jajników, raz jeden, raz drugi - takie dziwne to było, i też uważałam że nigdy tak nie miałam :o. Ale i tak małpa przyszła. Nie ma co sobie robić nadziei wiesz o co chodzi - rozczarowanie bardzo boli :(. Ale może akurat Tobie się uda :). Pamiętaj że Tobie i Wam wszystkim życzę jak najlepiej i w szczególności szybkiego zafasolkowania :*.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sublima no jasne ..hehehe spoko bo nie Tobie to z zad pojdzie:P a wybor musze zmoim skonsultowac jeszcze i napisalam do sprzedawców czy mozna zamowic inne wymiary niz te podane. Dorcia ja bym chciala wiele miejsc zobaczyc,ale NY nie jest moim priorytemjest preikestolen;] choc jak tam stane kiedys to sie posikam...ze strachu. Sabrinka uwierz myszka ,ze wszystkiego da sie pozbierac.bedziesz super Mamusia super Dzidki:))))) albo i kilku Dzidek(Dzidków? kurcze jak sie slowo Dzidka odmienia?:P) kochana mama nadzieje ze z rodzicami bedzie lepiej,teraz postep medycyny jest ogrmny..Zdrówka dla Rodziców!! Malinka booziuu jak to slodko brzmi -Pyrciatko:))))Przykro mi z powodu Taty. Monika no to akurat nie trudno zgadnac.. Pysiulka nie,to nie remont..nie moge fruwac z meblami po ieszkaniu bo nieustawne to chociaz tyle sobie poszaleje. Netta a moze powiesz cos wiecej o sobie?jesli masz ochote oczywiscie?(jesli juz pisalas kilka stron temu to widocznie przeoczylam w tym calym zamieszaniu...) gdzie reszta dziewczynek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Netta kurczę, że nie trafiłaś na jakiegoś lekarza z powołania :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monika942 dieta MŻ - "mniej żreć". Rzeczywiście działa tylko trudno ją stosować. U mnie ona niestety nie działa przy moich problemach z tarczycą. Mogłabym nic nie jeść a tyłek i tak by rósł :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ps sprawdzilam maila..pisala Oska. kazala Was wszystkie pozdrowic i ucalowac.narazie nie ma za bardzo jak napisac tu bo jest w polsce...ma troche wizyt u lekarzy itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lenka, ja tam sobie nie załuje:-) najwyzej więcej poćwiczę z moim panem:-)), na którą tapetę się zdecydowałaś jestem ogromnie ciekawa:_))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pysiulka, ale miałaś wczesną owu, szok! Wiecie co chyba najlepsza metoda na trafienie w owulację to jest seks codziennie, albo co drugi dzień (dajmy żyć naszym połówkom :D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niby ten do którego idę w kwietniu ma być taki. Cóż zobaczę jak pójdę. Na razie czuje się jak królik doświadczalny :( Najgorsze, że żaden z nich mi nie pomógł, a plamienia wręcz po ich kuracjach wydłużyły się z 3-4 dni do 12. Jednym słowem masakra. Przy anty były praktycznie 2 miesiące non stop z przerwą na @. Teraz mam pierwszy cykl po odstawieniu anty i jestem na lekach na tarczycę. Mam nadzieję, że będzie dobrze. Zresztą na cud już nie liczę. Mam tylko nadzieję, że wredne plamienia będą choć trochę krócej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sublima mi sie podoba ta pierwsza co pokazalam i czarno biala wersja. ale wyobr z D musze jeszcze obgadac.no i tez zalezy czy mi odpisza ze mozna zamowic mniejsze wymiary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×