Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pysiuleczka8

ZACZYNAMY STARAĆ SIĘ O DZIECKO :)

Polecane posty

Sublima oby wredna @ nie przyszła, niech spieprza tam gdzie moja poszła. :D Trzymam kciuki kochana :) Co do kwiatków, to moja teściowa ma chyba z 5 storczyków, jest ich wielbicielką i nawet do nich przemawia. :D Nie powiem, to są piękne kwiaty. :) Ja w domu to też tylko kaktusy :D i obecnie moim ulubionym kwiatkiem w domu jest Zamioculcas, łatwy w utrzymaniu i ładny. Dostałam go od bratowej na parapetówę i cały czas pięknie mi się rozwija. Teraz planuję zakup drugiego. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie, akulrat o tym, ze to może być zagniezdzenie jakoś nie pomysłałam.... ale to możliwe? prawie dwa tygodnie od owu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja mama na cała kolekcję storczyków. Chyba dobija już do 10. Ma lekkiego fiola na ich punkcie tylko jej wszystkie kwiatki rosną jak głupie. A ja którego się nie dotknę to zaraz go szlak trafia. Choć nie pobije swojej ciotki, która wystarczy, że przewinie się tylko koło kwiatka, przestawi go lub podleje i już po nim. sublima trzymam kciuki żeby @ się nie pojawiła :) moja mama w twoim wieku urodziła mojego najmłodszego brata i jednym słowem dostała wiatru w żagle. Stwierdziła, że poco kuracje odmładzające jak ciąża w tym wieku działa sporo lepiej. Taki eliksir młodości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BORN - ja tez rozmawialam z moimi storczykami :) raz jeden jakos nie mial ochoty sie odrodzic po tym jak moja tesciowa sie nimi zajmowala przez 3 m-ce to mu powiedzialam ''kuzwa mac jak za tydz nie bedziesz mial ami jednej nowej palki to cie na smietnik wyrzuce''!!! nie zagladalam do niego przez caly tydz a jak poszlam po tyg a tam nowiutka ladna palka :) Teraz moimi skarbami zajmuje sie moj tato bo jak wyjezdzalam z polski to mu je zawiozlam bo on to dopiero ma reke do kwiatow ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dostałam od mojego M. storczyka i padł...drugi to samo...już nie chcę storczyków :) piękne kwiaty ale nie mam ręki do nich:) Dzisiaj zrobiłam coś ...tak bardzo chciałabym zaciążyć że żeby o tym nie myśleć to wyjęłam ubranka dla dzieci które mam od koleżanek poupychane w szafach i posgregowałam je rozmiarami i co mi wyszło że nie musze już nic kupować aż moje będzie miało pół roku:D To mnie jakoś odprężyło. Wiecie co mam jeszcze nowy Zestaw tommeee tippee taki 4 butelki plus chyba 6 smoczków(taki startowy) 3 opakowania łyżeczek z melaminy kilka kocyków opakowanie pieluch tetrowych i 3 nowe smoczki .Już jestem lekko wyposażona tylko brak ciąży :) Moja szwagierka ma 9 miesięcznego szkraba i oddał mi wszystko co sie nie przydało a kilka rzeczy nowych nawet nie rozpakowanych ten zestaw butelek łyżeczki pieluchy kilkanaście ubrań nowych z metkami bo mały wyrósł ...fajnie tak to wszystko przeglądać :) ogromną radoche mi to sprawia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sublima kochana jak nadal chce Ci sie schaboszczaka to zapraszam do mnie...dzis bede miala kilka miesnych dan naraz...zamrazalnik mi sie psuje:(( wszystko zaczyna sie powoli odmrazac..albo zaniose do sasiadki albo bede gotowac wszystko naraz;/;/;/ kurwa zawssze cos..Ps gratuluje autorko -to ja poprosze jeden egzemplarz z dedykacja imienna:D i autografem,a co sobie myslisz:P ;] adres wysle Ci mailem;] Ps widzialam ta ksiazke wlasnie ,taka granatowa okladka?:))i oby malpisko nie przyszlo:*:*:*:*:*:*:* Lilu trzymam kciuki kochana,zeby @nie przyszla. Lisaveta a nie za wczesnie troche a takie objawy?zycze Ci aby to byla ciaza,ale nie nakrecaj sie mała za bardzo. Klocki..ja chyba dzis zrobie ta rewolucje na glowie..w sumie swoje mam ciemne..w najgorszym razie jak naloze blond to zstana takie jak sa lub te odrosty troche zjasnieja. Fryzjerka moja mnie za.....bie jak bedzie musiala poprawic hehehe:PPs. a jak ja ucielam jej te suche pedy i tam nic nie widac zeby nowe mialy isc...ona z tych samych miejsc je wypusci??? Ninus to moze sobie sprezentuj jakiegos ?:)) ps na poczcie poszlo ok?;):*wlasnie ogladalanm na necie niebieskiego. ja tez chce takiego..juz nawet imie mam dla niego...Smerf.Ps sprobuje Matyldzie dzis tak powiedziec,ze ja wywale na smietnik jak sie za siebie nei wezmie:P Monika a co dobrego bedziesz gotowala? Sis..Ty uzupelniaj cukier bo inaczej bedziesz sie bardzo zle czula. masz typowe objawy hipoglikemii.zjedz czekoladke i popij sokiem. Born no ja do swoich dziewczynek tez mowie:)) witam sie z nimi jak wstaje itd;];]jak je podlewam to im mowie ze teraz mamusia da Wam pic:P:P:P ja tez dzis taka wymemlana ze szok..nie mam sily sie podniesc z lozka...spac spac spac i jeszcze raz spac.;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Lenka no na roczek będą sałatki,placki niewiem ile bo to dziewczyna brata wymyśliła.Powiedziała to jej dziecko i ona zdecydowała co chce zrobić.Oprócz tego napoje,soki i widziałam też wódkę i szampana a czy będzie to niewiem.No i oczywiście jutro odbiór tortu.Wiem że sałatka gyros,śledziowa.Placek krówka,sernik ze łzami. Miało być 15 osób ale mojej siostry dzieci są chore i niebędą.Więc tylko będzie 11 osób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hi hi Lenka prawdziwy szpieg cesarki z Ciebie:-) jak przeczytasz to moze się skusisz i przyjedziesz do mojego piknego miasta:-)) ja jak w ubiegłym roku wyjechałam na dwa tygodnie zostawiajac do pod opieką rodziców zastałam śmeirć i spustoszenie. Kwiaty wogóle nie chciały pić. przez ten czas wypiły 1,5 butelkę wody - sztuk 10 . a normalnie podlewam co drugi dzień :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i zapomniałam wyprawiam mojemu urodzinki. czekam na ciekawe przepisy na wystrzałowe dania:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika a to nie ten maly ma roczek co pod Wasza opieka jest??a jego rodzice za granica? Sublima no szpieg szpieg:P dobry ratownik ze mnie bo mojej uwadze nic nie umknie:P:P hihihi a kiedy to ten wielki dzien bedzie ??? co do przepisow..z cieplej plyty polecam Zupke Sabrinkowa;];];];];]goscie beda zachwyceni. mozesz przyblizyc chociaz co bys mniej wiecej chciala robic?np czy to maja byc salatki,jakies pieczenie a moze ciasta..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..ja nie chce nic mowic ale lodówka na mnie warczy.na dodatek rzucila we mnie pomidorem;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lenka ale masz dziką lodówkę :D A ja piszę pracę mgr. mam już 12 stron :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sałaki to moj piękny zrobi sobie sam. Sabinkowej zupki poszukam:-) najchetneij pieczenie czy cóś. urodziny ma równo za tydzień balety robię w sobotę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sublima bo Ty juz masz tej nowszej generacji, dla ludzi majacych salono-kuchnie,zapracowanych pracocholików,którzy nie majac czasu na wakacje moga w zaciszu wlasnego domu wsluchac sie w imitujace wodospad odglosy wydawane przez lodówke hahahahahahahahah sorki. glupawka mnie chwycila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lenka nie przesadzajmy, jakie 100 stron ;) Wiecie co ja też mam nową lodówkę i często słyszę jak w niej coś się przelewa itd, ale mi o nie przeszkadza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lenka no ja ci chyba..... kwiata kupię:-) umiesz Ty poprawić nastrój nie ma co:-))) lilu to masz takie cudo jak moje, ale jakbyś siedziała and wodospadem nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sublima no coś w tym jest :d Lenka mi chodziło, że nie przesadzajmy z tymi 100 str, ale w drugą stronę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja mam okazje poczuc sie jak na wsi..zaraz sobie przyniose troche trawy z ogrodka...kupie siano w zoologiocznym ,pozycze widly od sasiada i bede udawala ze jestem na zwniwach a onok kombajn napierdziela:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sublima no bez przesady...nawet ja o ta lodowke nie placze:P jescze jest nadzieja...przelozylimy drzwi na druga strone,od tej pory s ie zaczelo...moze jak wroca na miejsce.... a teraz drogie panie.lenka pakuje miecho w reklamowki z lidla i idzie 6 domow dalej jak rumunka zaniesc wszystko do kolezanki;]oby mnie osiedlowe koty nie dorwaly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Lenka tak ten mały będzie miał roczek.Teraz rodzice są w polsce. Zauważyłam że powoli chudnę.Ćwiczenie i picie wody pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lenka - na poczcie poszlo mi dobrze :) a co do storczykow musisz byc bardzo cierpliwa, moj jeden mial przerwe w kwitnieciu az rok!! Ja posprzatalam troche mieszkanko bo moja kolej a teraz pije kawke i podjadam paczka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×