Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pysiuleczka8

ZACZYNAMY STARAĆ SIĘ O DZIECKO :)

Polecane posty

Lenka słoneczko kopnij go w d... Dosłownie! Facetom trzeba naprawdę konkretnie je..., żeby się opamiętali. Może jak poczuje zagrożenie, że kochanko-kucharko-sprzątaczka chce mu się ulotnić, to zrozumie, że przesadził.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lena - jezu co za skonczony cham z tego twojego!! Nie jest Ciebie wart. Jaki potrawi być okrutny żeby powiedziec kobiecie, że jest za gruba na dziecko. A jak zaczniesz sie teraz odchudzać i strarać za chwile to podwójnie przytujesz. Wes go zosstaw w cholere. Bedzie dobrze głowa do góry:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lena -odezwij się! Jezeli tylko chcesz możemy pogadac jutro przez tel. zdecydujesz się??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem daleko od dobrego samopoczucia, ale już lepiej moj M jest ze mna i mnie wspiera! LENA - kochana odezwij sie!!!! Kopnij go w dupe bo na prawde nie zasługuje na Ciebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lilu :) :) :). Mam nadzieję że Ci się uda. Wiem że to czekanie jest najgorsze. Ale nie rozmyślaj o tej krwi maleńka :*. Sama Ci pisałam że miałam plamienie i potem rozkręcił się @ :/. Ale w sumie u mnie to było 3-4 dni przed, a u Ciebie jeszcze kawał czasu. Zobaczysz i dowiesz się wszystkiego w dniu okresu :) Lenka - hahahah ulubiony sport lepienie bałwana hihii :). Kochana kurcze nie wiem co Ci powiedzieć co do Twojego chłopa :(. Ale widzę że Cię nęka psychicznie :(. Nie daj się!!! Stać Cię na kogoś lepszego! Tylko musisz być silna i odważna. Jesteś taką fajną dziewczyną, tyle słońca wprowadzasz do naszego forum, jesteś wesołą dziewuszką, aż szkoda żebyś marnowała się przy takim facecie :(. Znajdź odpowiedniego dla siebie mężczyznę, i zobaczysz że odżyjesz!!! 🌼 Cio tam u reszty? Ja już mam weekend :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje samopoczucie daleko od normy, ale mój m jest ze mna i jest lepiej LENA- Odezwij sie martwie sie, to co jutro gadamy na skype?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, wzielam te leki po raz pierwszy 3h temu i nie moge w ogole zasnac. Chyba przestudiuje ulotke i poczytam, bo jak mam nie sypiac, to ja dziekuje:) Normalnie zasypialam na stojaco o 21:P Lenka, odezwij sie jak tylko bedziesz mogla... :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Lenka gdzie jesteś? Co postanowiłaś? Ja jeszcze jestem.Zaraz idę spać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Lenka jesteś jeszcze? Gadał twój m coś jeszcze?Docinał? Ja idę spać.Dobranoc wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Lenka a gdzie wysłałaś? Jak na klasowy to nie wejdę bo nie mam hasła. A na moim nic nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Lenka napisz na mój email. Życzę ci spokojnej nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dziewczyny trzymajcie kciuk za dwie godziny wchodze na sąd:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) Trzymam kciuki za Ciebie Sublima:) Kawka już w połowie wypita, mąż wyprawiony do pracy, samopoczucie troche lepsze i tak jak obiecałam od dzis już wracam do życia. Sublima daj znać jak ci poszło. Lena jak tam dzis co jak u Ciebie? A gdzie reszta pysiuleczka, malinowa, osa zonaacka, kropelka, staraczka monika jak tam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sabrina,najważniejsze pozytywne nastawienie!Ja przez to też przechodziłam,po załamce wstawałam i zbierałam się do kupy i walczyłam dalej!-tak trzymaj,walcz nie poddawaj się:) Sublima odemnie też kopniak:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinowa a jaka u Ciebie pogoda u mnie ślicznie słonko świeci i jest pięknie? :) Jak samopoczucie? Juz po kawce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pogoda też piękna - słoneczko na Warszawą :) Kawy nie piję, kiepsko się po niej czuje. Zasnęłam wczoraj ok 01.00 i kurczę, wstałam nawet wyspana. Szok :) A jak tam u Ciebie Sabrinko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny:-) za wsparcie. odezwę sie jak tylko dorwę sie gdzieś do kompa o 11.30 jest obrona doktoratu chce zostac i zobaczyć co mnie czeka w najbliższej przyszłości. bosh jak ja bym chciała to miec już za sobą....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sumie to moze i dobrze że nie udąło mi się teraz zajśc, które dzieciątko zniosłoby taką dawkę stesu mamusi:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sublima - bedzie dobrze zobaczysz U mnie lepiej dziś wracam do zycia. Czekam na krwawienie i mam nadzieje, że szybko przyjedzie bo chce walczyc dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sublima - a co mi innego zostalp, jakby, sie załamała to było jeszcze gorzej a tak jest nadzieja. Nie denerwuj sie zdasz śpiewająco zobaczysz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×