Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pysiuleczka8

ZACZYNAMY STARAĆ SIĘ O DZIECKO :)

Polecane posty

Ah Kropelko nie wiem co to było, na szczęście się nie rozkręciło (bo początkowo myślałam, że może @ przyszła wcześniej) Jajniki mnie pobolewają/kują na zmianę już od owu, poczekam za tydzień mam mieć @... Leal witaj 🌻 ja mam normalne cykle, tzn regularne z opóźnieniem zazwyczaj 1-2 dniowym. A Ty leczysz się? Bierzesz coś żeby mieć cykl normalny? Wpisz się do tabelki, tylko musisz ją najpierw znaleźć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leal - ja też zazwyczaj regularne, 28-30 dni. Teraz mam pierwszy cykl z duphastonem wiec nie wiem co to będzie... A piersi bolą już dziś;/ a do wieloryba (@) 2 tygodnie! Co to może być znów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie coś nie moge aktualnej tabelki znaleźć....nie biore nic na to. Teraz ide do ginekologa w czwartek. Zobaczymy co mi powie. Pewnie coś na owulacje ale najpierw zleci badania. Nie biorąc nic od ślubu kochamy się bez zabezpieczenia co drugi dzien albo codziennie i nie zaszłam w ciążę-z resztą nie chcielismy tak od razu:) teraz już bym chciała wię skoro kilka misięcy nic to potrzebne leczenia-tak mi sie wydaje-no i tylko 2 razy od ślubu tj.7 miesiecy miałam @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry. buziak dla Wszystich.. Sabrinko brawo kochana,jete bardzo silna kobieta:*:*podziwiam. Sublima powodzenia na egzaminie. Witam nowa staraczkę albo mi sie wydaje albo maile znow sa pokasowane..bylo ich wiecej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki :) Lenka co tam u Ciebie juz lepiej? strasznie sie martwie Toba, ale jestem daleko i nie moge Ci pomoc :( Sabrinka super ze masz takie podejscie i oby tak dalej :) 🌼 Sublima trzymam kciukasy za pozytywny egzamin ... Leal - powiem Ci ze bardzo dziwna sprawa z Toba, i moim zdaniem powinnas jak najszybciej zaczac sie leczyc bo to nie jest normalne nie miec tyle okresu ... A ja dziewczynki jem sobie dopiero sniadanko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mocne 4 + !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Wirtualne kciukasy pomogły. przyleciałam żeby podziękowac:-))0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widzisz Sublimka :):):) Zdolna bestia jesteś. Gratulacje!!!!!!!! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropelka po duphastonie bedą Cię bardziej boleć:-))) ja już ok kilku dni staram się nie spań na brzuchu Witam nowa staraczkę:-) jestesmy prawie sąsiadkami:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lilu, Nina dzięki:-)))) kamień spadł mi z serducha. jeszcze tylko jeden i obrona a potem wakacje!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SUBLIMA - GRATULACJE :) A nie mówiłam :P Jest u mnie tak pieknie, że aż sie życ chce i z tej okazji zrobie mójemu M pieczywko czosnkowe:) bułeczki zobaczymy czy mi wyjdą. Szukam pomysłu na jutro na obiad ( nie ryba) macie jakiś pomysł. Ja dziś mam zupę z ciecierzycą. Lena kochana uśmiechamy sie wiosna przyszła:) Witam nowe koleżanki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sublima a potem wakacje a na zimę opiekowanie się swoim bobaskiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sublima wiedzialam ze zdasz!!!gratuluje malutka.:*jakie pytania dostalas?odpowiedzialas na wszystkie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sublima gratuluje :):):) Ja rozmawial z ginem i pow ze na wizyte troszke wczesnie, bo woli sie umowic jak juz bedzie cos wiecej widac. pow jakie witaminki mam brac i jakie badania musze zobic....troszke mnie pocieszyl ze jak jak jest wszystko ok to zebym sie wyluzowala :):) a ja zaczynam byc non stop glodna :P dobrze ze moge sobie pozwolic na jedzenie :) a jak reszta starczek zyje? :* :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
sublima Gratulację:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
doremi-ka Jakie badania dostałaś? Ja niedługo idę do gina i też porozmawiam na temat badań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monika gin kazal mi oprocz tsh ktore zrobilam, zrobic ft4 bo podobno ono jest najwazniejsze w ciazy i cytologie bo musze miec swieza w kartotece.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lenka a ty jak zyjesz, jak humorek dzisiaj? u mnie jest takie ladne sloneczko :) WRESZCIE!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez sie powinnam zebrac i cokolwiek zrobic..ale nogi i glowa odmawiaja mi posluszenstwa... siedze i slucham starcyh kawalków,z czasów gdy wszystko bylo jeszcze takie inne..jak bylam w podstawowce kochalam piosenki Kelly family..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez jestem... mam dzis strasznego lenia, nic mi sie niechce ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lenka ja tez uwielbiam piosenki Kelly Famili :) bardzo czesto ich slucham

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
doremi-ka I jaki wynik masz tsh.Ja mam dobre.Muszę jeszcze zrobić badania hormonalne tylko niewiem czy da.A ani razu niemiałam robione.I tą narośl niech zobaczy bo nadal jest i mnie to niepokoi. Jakie badania hormonalne powinnam zrobić żeby było wiadomo że jest w porządku.Tsh miałam. Lenka ja jestem.I co wybrałaś tapetę na ścianę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kelly family kiedys robilo forore, teraz juz malo kto o nich pamieta ja mam ostatnio faze na sluchenie nosa nosa-telo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×