Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pysiuleczka8

ZACZYNAMY STARAĆ SIĘ O DZIECKO :)

Polecane posty

Dziewczeta ja narazie nie bede nic piasc bo cuda sie tu dzieja ... jak sie uspokoi to sie odezwe ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, nie rozumiem, o co tu chodzi? dlaczego ktoś się wtrąca w nasze pisanie? Kurcze - koleś albo kolesio weź się czep sam/a siebie i zmiataj stąd. Nie masz nic innego do roboty to moze weź sie do jakiejś pracy? poszukaj sobie zajęcia, to co piszesz i robisz jest ponizej wszystkiego poziomu . swoim zachowaniem potwierdzasz, ze inteligencją nie dorównujesz nawet pudełku gwoździ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Kocia Łapka niereaguj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane. czytalyscie o znikajacych mailach na forum? poslalam linka. mialam zalozyc nowy ale musialam odejsc od kompa i nie miala czasu,sorki. Sublima kochana ale pieknie:)) z ta Mamą:))) ciesze sie bardzo.to musiao byc piekne uslyszec takie cos od tego Chłopca:))):* oo widze pomarancze atakują nadal. Myszki mozecie podsunac mi jakis przepis na jakies nietypowe danie?chcialabym zrobic cos zupelnie innego(rodzaj kuchni dowolny) oby tylko to danie nie zawieralo miesa innego niz wolowina wieprzoowina kurczak badz indyk...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
**Lenka jest nowy emal założony klasowy.Napisz na mój email.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Już ci napisałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Kocia Łapka Jakbyś też chciała hasło na klasowy to pisz na soniat34@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzmi pyyszniieee;];];];] a moga byc buleczki bez sezamu?w polskim sklepie niestety nie ma,zawsze kupuje pieczywo chrupiace z piekarni bezposrednio w lidlu.niestety oni bułkami z sezamem tez nie dysponuja. maja za to takie z zapiekanym serem na wierzchu,z ziarnami dyni i slonecznikiem albo zwykłe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wszystkim🖐️ Mi też już brakuje pomysłów na obiady. w ten weekend podejmuje gości i nie mam zielonego pojecia co zrobic. napewno bedzie sałatka no i cos na ciepło by sie przydało. Co sie stało, że jest nowy mejl? tamten już nieaktualny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorcia - stary mail jest aktualny, Monika założyła nowego maila wspólnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Dorcia.Postanowiłam założyć i zobaczyć co tu się będzie działo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorciu hej:) a ja juz nie wiem co z tymi mailami tez..notorycznie ktos kasuje nam maile..albo same sie kasuje..cholera juz wie,dzis wyslalam link do forum gdzie ludzie pisali wlasnie o znikajacych mailach na wp.. Dorcia a moze zrob ten gulasz w buleczkach o którym pisala Łapka? brzmi na prawde wysmienicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha czyli tamten nadal aktualny. Wiecie co mi też sie wydaje, że to nie jest wina żadnej z nas, bo przeciez która by kasowała i po co? wszystkie staramy sie o dzieciaczka i nie ma powodów żeby robić komuś na złosc. Lenka jak się czegoś dowiesz odnośnie poczty to nas zawiadom. Faktycznie ten gulasz brzmi smakowicie, i nawet te bułki są w sklepie. Co macie dziś na obiad? Ja makaron z sosem truskawkowym.mniam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Dorcia jest i ten i tamten email aktualny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monika 942 sprawdz czy na twoim mailu też będzie znikać poczta. A może poprostu tak się dzieje, bo za dużo osób korzysta w danej chwili z poczty i to jakas forma zabezpieczenia przed hakerami czy cuś?? ja juz sama nie wiem jak to można wytłumaczyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Dorcia a chcesz może hasło na tamten email? Jeśli tak to napisz na mój email bo ja twojego nie mam więc nie mam jak napisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kocia łapka, zrobie na sto procent i dobrze że napisałaś że lepiej z łopatki zrezygnować, bo pewnie właśnie na niej bym zrobiła. a powiedz mi, czy ta bułka nie przecieknie i nie wpije całej tej wody, sosu ? Monika942 zaraz sie odezwe na twój mail.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Dorcia będę czekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika tylko napisz mi twojego bo teraz szukam i szukam i nie moge sie dopatrzeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny,sluchajcie udalo mi sie zalozyc teat na bardzo fajnym forum:)) trzeba byc zalogowanym zeby pisac..wiec chyba problem pomarancz by sie ukrocil. zastanowcie sie,jesli bedziecie chcialy to ja podam namiary,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
**Lenka Ja jestem chętna możesz podać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
**Lenka mój email masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lenka możesz i tak podać linka do tego forum. Kurcze ja tutaj się już przyzwyczaiłam, ale jak trzeba będzie to się przeniose z wami oczywiscie. kocia łapka kupie wołowine, to już postanowione i zrobie na ostro,tak jak lubie:) A ja jutro zrobie kapuste biała tak jak się robi młodą kapustke z koperkiem i do tego nowe ziemniaki malutkie i jajo sadzone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monika 942 przypomnij mi swojego maila. znam początek soniat.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Lenka jesteś może teraz na gg? Wejdź teraz proszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika wyslalam na maila linka Link do nowego jest takze na naszym mailu na wp. na tym forum trzeba sie zalogowac:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kocia łapka, z kefirem też pyszne ale ostatnio w tamtym tygodniu robiłam, a mam ochote na taka młodą kapuste. połaczenie jest super, jak lubisz sadzone i taki bigos własnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×