Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Sprzedająca mama

CHĘTNIE SPRZEDAM SPORO UBRAŃ DLA CHŁOPCA.

Polecane posty

Gość Sprzedająca mama

Witam, Mam dwoje dzieci, starszego chłopczyka i malutką córeczkę. Synek ma 4 lata, ubranek praktycznie nie sprzedawałam planując drugie dziecko. Obecnie chciałabym posprzedawać trochę ubrań. Mam też troszkę ubranek dla maleństwa, neutralne lub dla dziewczynki. Wszystkie ubranka były użytkowane tylko przez mojego synka lub są nowe - nieużywane. Prawie wszystkie pochodzą z USA i są z bardzo dobrych jakościowo materiałów, ładne, kolorowe i wygodne, bo nie stawiam na ubieranie dziecka w garniturki, tylko w rzeczy użyteczne. Czy byłyby mamy zainteresowane zakupem jakichś ubranek, jeśli tak to proszę mniej więcej określić wiek lub rozmiar, który byłby interesujący. Ubranka, które mam do sprzedaży to na 4-latka włącznie, ponieważ mój synek jest duży i nosi większe już ubranka. Dla Maleństwa mam bodziaki - nowe i używane (krótki i długi rękawek), pajace nowe i używane(bawełniane i welurowe), śpioszki(bawełniane i welurowe), biały śpiworek który może być na chrzest w komplecie z czapeczką i rękawiczkami, fajny welurowy rożek. Rzeczy, które mam na sprzedaż mam w rozmiarze 56, 62, lub rozmiarówka ang - 1 miesiąc, amerykańka -new born i 0-3 miesiące. Lada moment też pajace na 3 miesiące oraz kilka innych rzeczy zupełnie nowych jak np. bodziako - sukieneczka, 3 letnie bodziaki z falbankami new born oraz tunika z kapturkiem i geterki rozmiar ok 62. Jeśli ktoś byłby zainteresowany to proszę napisać tutaj podając mail, lub do mnie na maila: mariahchristina@poczta.onet.pl Wszystkie ubranka są w stanie b. dobrym i idealnym, minimum to stan dobry,ale zawsze poinformuję jakie ubranko jest w jakim stanie. Ubranek podniszczonych,noszących wyraźne ślady użytkowanie nie sprzedaję. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×