Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość OnaZniesmaczona

Byla zatruwa Nam zycie;/

Polecane posty

Gość kinga78
zapraszam na spy24.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulkiulki
Poczytajcie sobie ten drugi jej temacik pt zarazmnierozniesie jad nieziemski kurwy i szmaty to wyrażenia na porządku dziennym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nawet przy najmniejszej
krajowej np w Niemczech ,Zarabiacie 3000 e .Za mieszkanie placicie 500 e .Minus 300 na dziecko (bylej )zostaje wam 2200 .Jeszcze media +- 200 e .Na zycie zostaje wam 2000 .Jedzenie drogie nie jest .Za 1000 mozna miesiac zadospodarowac . Nomen omen zostaje tysiac .Malo ? Wydajcie na dykoteki 500 ,to i tak zostaje wam 500 . Z gospodarnoscia u was cos nie tak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OnaZniesmaczona
Wybacz ale to nie jest moj temat, widocznie nie tylko ja mam przewalone, sa kobiety ktore tez cierpia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaa taaa tak inne
Taka zbieznosc :)Parnerzy maja na imie Tomek i mają siedmioletnie dziecko .Miej odwage sie przyznac ze w****wa dostałaś i załozyłaś drugi temat .Bo w pierwszym dostałaś po łapach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaa taaa tak inne
Partnerzy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OnaZniesmaczona
Facetow o imieniu Tomek majacych 7 letnie dziecko jest na swiecie cale mnostwo, sama znam 3 rodziny... oczywiscie do domu nie zagladam...wiec wybacz ale nie chce mi sie dyskutowac bezsensownie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co za prymityw!
dziewczyny, czy tak dziś wyglądają młode Polki? Jeśli tak to zgroza. Słownictwo i wyrażanie myśli jak u mojej 5letniej wnuczki. Uważajcie żebyście kiedyś też nie zostały "byłą". Co za prymityw!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaa taaa tak inne
ale stylu pisania nie da sie podrobic .Miej odwage dziewczyno .Byłaś zła ok.Ponosło Cię .Nic nowego na kafe .Nie idz w zaparte bo w taki sposob pograzasz sie :) I nikt cie nie potraktuje powaznie .Zrozum ja nie chce cie obrazic .Nie mozna uciekac od tego co sie robi .A ty poprostu uciekasz tu na kafe ,a w konsekwencji w życiu realnym pewnie tez .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulkiulki
Nawet godziny wpisów ci się pokrywają dziewczyno obojętnie co by nie było pisanie kurwa o kimś na publicznym forum co nie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OnaZniesmaczona
Chyba wyraznie sie okreslilam i darujcie sobie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba wiedzialas w co sie pakujesz? rozwodnik z dzieckiem, no zajebista mieszanka... uciekaj, to sie nigdy nie skonczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaa taaa tak inne
No i co ze rozwodnik z dzieckiem ? Gorszy gatunek ? Nierozumiem .Jeżeli jest odpowiedzialny ,kocha dziecka miłoscia ojca to ok .Jezeli wie i umie rozdzielic milosc do dziecka od miłosci do nowej partnerki to tez ok . Gorzej ,kiedy partnerka nie potrafi zrozumiec .Zazwyczaj mlode dziewczynu to robia .Walcza z dziecmi ,bo same sa jeszcze dziecmi .I wymagaja uwagi nieustannej .Codziennego zapewnienia o miłosci .A nie tedy droga . On ma przeszlosc realna i pieniadze ,ktore placi . Ty jako mloda nie masz zobowiazan ale wiazac sie z nim godzisz sie na to . Tak trudno pojac prawde oczywista ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"nawet przy najmniejszej krajowej np w Niemczech ,Zarabiacie 3000 e .Za mieszkanie placicie 500 e .Minus 300 na dziecko (bylej )zostaje wam 2200 .Jeszcze media +- 200 e .Na zycie zostaje wam 2000 .Jedzenie drogie nie jest .Za 1000 mozna miesiac zadospodarowac . Nomen omen zostaje tysiac .Malo ? Wydajcie na dykoteki 500 ,to i tak zostaje wam 500 . Z gospodarnoscia u was cos nie tak ? nie mam pojęcia skad ty bierzesz te wyliczenia .. licz ze 500 e mieszkanie niektóre mieszkania mają opłaty za wywóz śmieci + za klatkę [sprzątaczka ,itd tzw comunidad] dolicz 100e to już 600 jest dochodzi jedzenie liczmy 600E to juz 1200 do tego prąd [u nas np to 130 E + gaz 130 w miesiacach zimowych i 80 w normalnych + internet 60 e telewizja 30 e woda 100 e +opłaty za samochód kredyt + ubezpieczenie i na paliwo i te 300 alimentów O jakich ty dyskotekach piszesz normalnego zycia chyba nie znasz .Kolejna zakompleksiona Polka co mysli że za granicą to same kokosy się ma na koncie nie znasz opłat w euro to się nie odzywaj! tu jest normalne życie ma się to samo co w Polsce i za to samo płacisz ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanie jak to jest ,że wyliczacie innym za ile żyją i jakie mają dochody czy tam ile na koncie ? Jak rozmawiam z osobami żyjącymi w Polsce i biadolących na wegetację i kobiety co ciągną jak najwięcej alimentów na "dzieci" [np 1200 na 7 latkę ] bo nasz EX zarabia i ma mi oddawać przynajmniej połowę bo mi się należy ! skąd u was takie rozumowanie dziecko utrzymywać powinno 2 rodziców matka pilnuje i zajmuje się dzieckiem owszem to też praca ale za to EX was pieniędzmi wynagradzać nie będzie ! Pieniądze są dla dziecka . Lub inny typ ludzi wyliczający ile kto ma kasy za granicą , co kogo to obchodzi jak kto żyje .Czytałam już masę postów co piszą takie głupoty jak zarabia 1500 E i powinien jeszcze matke,babke i ciotke utrzymywać bo on jest zagranicą. Lub zapraszanie na komunie chodz się 15 lat nie widziało człowieka na oczy ale "zaproszę bo on ma kase bo mieszka zagranicą " Skąd u ludzi takie myślenie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odpowiadam odpowiadaM
spoko kafe wciela mi odpowiedz za dluga byla :) Zapamietam i jutro odpowiem bo niestety dzis do pracy musze spadac ,Na drugi etat ,bo były nie utrzestniczy w wychowaniu i opłacaniu . Zapewniwszy dzieciom opieke ide na sprzatanie po godzinach pracy obiektow biurowych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulkiulki
Yoyecka gdyby to dziecko miał w niemczech to według tabelki zapłacił by więcej więc o czym ty gadasz? Bo dziecko ma w oolsce to jakieś inne jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odpowiadam odpowiadaM
ato jeszcze zdazylam dodac granicą Irlandia Niemcy - Zasady zatrudnienia i warunki pracy - Prowadzenie działalności gospodarczej - Transfer zasiłku dla bezrobotnych - Opieka medyczna - Uznawalność dyplomów i kwalifikacji - Jak szukać pracy w Niemczech - Dojazd do Niemiec - Życie i mieszkanie w Niemczech - Warto wiedzieć Wielka Brytania Włochy Szwecja więcej krajów Strona główna > Praca za granicą > Życie i mieszkanie w Niemczech Życie i mieszkanie w Niemczech Zakwaterowanie Przeciętny koszt wynajmu mieszkania: Hamburg 6,13 euro/m2 Stuttgart: 6,50 euro/m2 Monachium: więcej niż 11,5 euro/m2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość afafafafa
mój mąz został odcięty od dzieci i byłej i mam spokój. Nawet nic nie musiałam robić ona bardzo się o to postarała.Mamy teraz dziecko, świata poza nim nie widzi, tylko kilka razy w roku dzwoni do nich z zyczeniami i wtedy robi mu się smutno. Za kazdym razem je zaprasza do siebie, ale one nie chcą. Mi to pasuje. On coraz mniej o tamtej rodzinie myśli. alimenty tylko płaci. Tez się wcinała w nasze życie, kazała się wozic na wakacje( no bo niby ze względu na dzieci). Powiedziałam, że nie życze sobie tego. ma rodziców z którymi mieszka niech sobie ich wożą i okazało się, że ona w ogóle to ma swój samochód kupiony i sama sibie juz wyprawy organizowała. I tak z wieloma sprawami. Niestety z byłymi trzeba ostro, nie wem dlaczego żyją s przekonaniem, że im się coś od byłego męza ciagle nalezy, trzeba je szybko sprowadzic na ziemie i będzie się miało święty spokój, a jak będa na tyle durne , żeby zbudnowac dziecko, to dla nas druchich żon to tylko dodatkowy gratis:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odpowiadam odpowiadaM
samochodu kochana tez nie musisz miec :)Naprawde taniej metro miesiecznie wychodzi .Ze dluzej ? Taa wiem spadam ale mam jeszcze godzine luzu :)(To na wypadek jakbys spytala co ja tutaj robie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odpowiadam odpowiadaM
scieszona ze z dziecmi nie utrzymuje kontaktu ? Noz albo glupia albo nieswiadoma .To wyznacznik czlowieka .Nie moze byc dobrym czlowiekiem kiedy olal tamte dzieci :( Myszka je wymazal czy co ? To nie ojciec to kawal drania .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulkiulki
Afa ciekawe co zrobisz jak kiedyś te dzieci zechcą jednak przyjechać albo jaktwoje dziecki zechce poznać przyrodnie rodzeństwo co powiesz mu wtedy sorr nie możesz bo twój super ojciec ich nie zna.Dupa nie facet z niego żaden z niego super tata bo ojcem jest się całe życie niezależnie kto jest matką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×