Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ghubra

czy to dużo?

Polecane posty

Gość ghubra

jestem uziemiona nie mogę ćwiczyć gdyż mam kontuzję a przeszłam na dietę. Mój jadłopspis jest taki czy to nie za dużo gdy mam mało ruchu? śniadanie - owsianka z mlekiem 0,5% potem wolny spacer jakies 30 min w formie rehabilitacji jakies nieforsujące porządki w domu obiad - pierś z kurczaka na parze warzywa , bądz ryba z warzywami przekąska- 2 mandarynki bądz jabłko , garść migdałów czy też plaster szynki z indyka jogurt tu różnie kolacja - jajka z warzywami bądż twaróg lub serek wiejski z warzywami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dieta fajna :) jesz jak ja. policz sobie swoje zapotrzebowanie kaloryczne i zobaczysz ile powinnaś jeść żeby schudnąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to jest dieta?
Całe życie się tak odżywiam i jakoś nie chudne, z tym, że pomiędzy śniadaniem, a obiadem oczywista drugie śniadanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
logiczne , ze jak ktos jadl duzo wiecej wczesniaj a teraz je tyle ( czyli mniej) bedzie chudnąć, a jak ktos je caly czas tyle od dluzszego czasu to nie moze chudnąc non stop i w koncu waga sie nie zmienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghubra
to skoro ktoś je tak całe życie , to co jak ma schudnąć wogóle nie jeść , to i tka chyba nie jest dużo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja odjelam teraz 200 ka\cal od tego co jadlam bo waga juz mi stoi i nie moge tych 4 kg zrzucic i zobacze c\o dalej - tez nie m oge cwiczyc na obecna chwile

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wg mnie to za malo
o ile jestes gurba ,.chyba ze masz z 3-5 kg do zrzucenia to ok. ale jak jestes gruba to pozniej bedziesz musila jeszcze mniej jesc zeby wiecej schudnac. ja bym dodoala cos do sniadania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghubra
170cm ważę obecnie 63kg kiedys było 58kg i ciężko mi wrócić do poprzedniej wagi , a przytyłam jak odstawiłam tabletki antykoncepcyjne a organizm przez pół roku jeszcze nie wrócił do normy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to masz prawie tak jak ja 170 wzrostu, 64 kg wagi i cel 60 kg a 2 cel 58 ja od jutra lizce dalej kalorie tylko ze 800- 1000 nie wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghubra
serene a podaj jakis swój przykładowy jadłospis jeśli jesteś jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz mialam duzo stresu i jadalm wiecej , ponad 1000 nawet ale np jadlam tak : mniej wiecej taki pzrykladowy jadlospis 1 śniadanie- owsianka z dodatkami ( otreby, pestki dyni , slonecznika- 200 kcal 2 śniadanie: serek wiejski 150 kcal, jabłko 50 kcal obiad: mięso plus brokuły ok. 350kcal podwieczorek: 1 waza z plasterkiem polędwicy z indykiem - 60 kcal kolacja: sałatka : łosoś + warzywa na parze ok.200kcal,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghubra
to ładne menu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×