Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Dalera

Strój dla 30 latki do pracy

Polecane posty

Mam 30 lat, rozmiar 36, ale jestem niska. Jak się ubierać do pracy- w państwowej placówce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co kupić,aby móc komponować stroje. Mam wrażenie, ze mam pełną szafę ciuchów, a nie mam się w co ubrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obowiazkiem sprzedawcy jest
no wlasnie 30stki - moze jakies fotki wklejac, motywowac sie, zeby dbac o siebie - co ubierac, jak sie malowac, bizuteria itp..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zależy jaką masz pracę. Jak masz styczność z klientami i pracujesz np w urzędzie to ubieraj sie w żakiety, proncesski, spódnice i spodnie bardziej eleganckie. Ja pracuje w banku i tak sie ubieram. Na początku była wolna amerykanka co do stroju, ale bank wprowadził dess code i nie ma kolorowych sweterków czy kabaretek. Wyszło mi to na dobre bo wszystko co kupuję do pracy pasuje do siebie. I nie chodzę jak stara baba, bo teraz te żakiety są całkiem fajne na młodsze osoby i sukienki czy spódnice też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość twojesukienki
Polecam sklep www.twojesukienki.pl tu kazda kobieta znajdzie cos dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda_lenka_lena
mysle ze powinnas zajrzec do sOlivera.. oni tam maja mnostwo takich fajnych bezpiecznych klasycznych sukienek :)na kazda okazje w roznych kolorach i z rozna dlugoscia rekawa.. do tego tylko jakis zakiet czasem jakas apaszka i ladne buty i gotowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A może któraś ma jakieś ciekawe linki, albo propozycję sklepów do jakich warto zajrzeć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam towarzyszkę w nieszczęściu - ja też pracuję w państwówce:{{ Podstawą jest dobrze uszyty żakiet, w moim przypadku czerwony i kremowy, ciemne dżinsy, kilka spódniczek ołówkowych (miodowa, czarna i czerwona) i do nich ciekawe bluzeczki. Tylko kobieto nie zacznij ubierać się jak własna babcia, bo pożre cię system. Wczoraj dostałam wypłatę i poszalałam w reserved, zakupiłam super kieckę kwiaty do pracy w odcieniach błękitu i szafirową bluzeczkę. Tylko ciekawe kiedy będzie można to ubrać. A Wy czasami nosicie do pracy zimą letnie stroje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubię ten sklep http://www.quiosque.pl/ . Lubię też DanHen, czasami zaglądam do Solar, ale to raczej "dla starszych", poza tym uważam, ze już przesadzają z cenami za ubrania produkowane w Tajlandii ;-). Ale mam stamtąd kilka dodatkow, czasem jakieś bluzeczki. Moim problemem jest wzrost- jestem niska, wyglądam jak dziecko (z daleka ;-) ) więc niektore ubrania są na mnie po prostu, nie wiem jak to wyrazić,chyba "za długie". Wiele muszę skracać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O temat kwitnie:) Ja też lubie qiosque. Lempirio , musisz sobie stworzyc taką ciuchową bazę -o czym pisałam w pierwszym poscie - i na niej tworzyc szafę i swój styl:) A jesli jesteś niska - noś szpile. Szczupłe, filigranowe dziewczyny wyglądają cudownie na szpilkach. A z ciuchami czasami faktycznie może byc problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szpilki nosze, zresztą uwiebiam je, a poza tym mam bardzo wysokiego Męża, więc bez szpilek wyglądamy jakby dziecko na spacer prowadził ;-). Czasem nawet ludzie głośno to komentują, ale trudno. Z tymi "bazowymi" ciuchami to dobry pomysł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sen nocy letniej____
Dobrze że ja nie pracuję w państwówce i mogę nosić skórzane rurki :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość enedue
Ja mogłabym Ci polecić ubrania ECHO Fashion. Polska marka, ubrania klasyczne, eleganckie, a przy tym niebanalne. W sam raz do pracy, dla 30latki. Bo kto powiedział, ze trzeba chodzić w nudnych czerniach i szarościach, nie dziewczyny?! :) http://echoshop.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewinka35
Znacie sklep internetowy POZA? Tam jest świetna odzież dla kobiet po 30. Można tam zakupić świetne sukienki, które znakomicie nadają się do pracy. Jakoś ja jestem przeciwniczką spodni, bo wyglądają mało kobieco. Tutaj http://sklep.poza.pl jest ich strona. Plusem jest to, że mają darmową wysyłkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proponuję Ci zajrzeć tutaj: https://pasujemi.pl/stylizacje/do-pracy Stylistka tworzy zestawy, które nie tylko nadają się do pracy, ale także są utrzymane w trendach. Świetna strona, ja jestem tu każdego dnia. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
eleganckie skórzane spodnie plus bluzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iniak
Myślę, że sprawdzi się ładna bluzka, zarówno do eleganckich czarnych spodni, jak i np. ołówkowej spódnicy. Dzięki temu będziesz mogła mieszać "zestawy" ;) Przepiękne bluzki znajdziesz na http://www.cozacena.pl/bluzki-damskie Wybór jest ogromny, a do tego ceny sporo niższe niż w innych sklepach. Warto zajrzeć na tę porównywarkę cenową ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×