Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ppileczka116

czy jest tu ktos kto pali papieroski samoróbki ;>?

Polecane posty

postanowiłam sie na nie przezucic...jest to duzo tansze rozwiązanie niz latanie co chwile po paczuszke...no i problem w tym jaki tyton i jakie glizzy wybrac? czy suszyc? bo jak skręce takiego papieroska to jest wilgotny i słabo sie go pali...na codzien pale chesterfieldy i taki tez postanowiłam kupic tyton na sprubowanie...kupilam 20 g no i teraz jakie glizzy?gepardy dobre czy nie najlepsze?tyton nie najgorszy ale jescze musze dojsc do wprawy bo za grubo tytoniu kłade i chyba wlasnie dlatgo tak ciezko sie je pali...doradzi ktos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie znosze tytoniu ale mój facet pali czasami. twierdzi ze mu smakuje a dla mnie to śmierdzi i sie wkurzam. ale z tego co wiem to tyton nie powinien byc tak mokry ze ciężko sie pali. raczej jakis felerny kupiłas. albo rzeczywiscie skrecaj cieniej, bo jesli robisz baty gabarytów chesterfirlda to moze byc lipa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taniej ale
teniej wychdzi ale wiecej bedziesz palic wiem jak moj chłopak, palł routy paczka starczała mu na dzien, stwiedził ze przerzuci cie na samoróbki kupił tyton routi gilzy tez. zadwolony bo za to co 1 paczke kupił to jak sam zrobi to mu 2 wychodza ale po tyg zauważyłam ze dzieniie wypala wszystkie papierosy ktore zrobił z jednej paczki tytoniu. noi smierdza bardziej niz takie normalne a niby i to routy i to routy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja ogulnie duzo nie pale...spodobało mi sie robienie papierosków a przy okazji mozna troszke zaoszczędzic...a ze wiecej zaczne palic to nie koniecznie ale los pokaze hehe wypowie sie ktos jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaliope39
E-papieroski się teraz pali mój pali od miesiąca i jest gites

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sffsaf
z maszynek wychodzą twarde.Można kupić takie bibułki i samemu sklejać-lepiej mi smakują.A żeby zaoszczędzić to nie lepiej ruskie kupować po 6,5-7 zł ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pic sie chce
mi po takich fajkach strasznie pisc sie chce w ciagu całego dnie wypijam chyba ze 2 litry samego napoju a jak zaszaleje i kupi normalne to pije tylko co kawe i herbate do kolacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e tam ruskie...co to za przyjemnosc palic papierosy nienajlepszej jakosci...wole palic takie które sama skręcam...wtedy jest satysfakcja ze to ja go stworzylam hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rusałki:)
a palilisie ruske te co ustniki maja w zebre mocne ale gtites noi wszycy sie dziwia jakie fajne fajki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Irenika
hej ja palę tytoń dosyć mocny sobie kup, ale żeby nie był zabójczy :) O wiele taniej to wychodzi, a ten tytoń jest mniej szkoldliwy niż papierosy z kiosku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pan kwiatek
ja nie palę już papierosków ale mam raczka samoróbkę :) drąży mi płucka i zajął krtań jesteśmy razem na dobre i na złe ale już nie za długo cieszę się że tak wiele osób idzie w moje ślady pozdrawiamy ja i mój raczek nieboraczek :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość my zaczęliśmy kręcić
Do zeszłego m-ca kupowaliśmy normalne, z kiosku. 6x12,60=75,60 dziennie wydawaliśmy,aż tu raz kumpel nas poczęstował ,,robionym". Stwierdziliśmy, że w smaku nie ma wielkiej różnicy i przerzuciliśmy się.Już drugi m-c palimy samoróbki, kupne tylko sporadycznie. Paczka kosztuje mnie chyba nie więcej niż 3 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość my zaczęliśmy kręcić
no i problem w tym jaki tyton i jakie glizzy wybrac? czy suszyc? bo jak skręce takiego papieroska to jest wilgotny i słabo sie go pali... Tytoń musisz wysuszyć. To jak smakuje papieros zależy od tytoniu. Ja kupuję tytoń od rolnika i gilzy light. ,,tyton nie najgorszy ale jescze musze dojsc do wprawy bo za grubo tytoniu kłade i chyba wlasnie dlatgo tak ciezko sie je pali...doradzi ktos?" Kładź mniej, z czasem się nauczysz. Ja jadę na elektrycznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pyza02222
moj tesc tak robi. gilzy kupuje grodzkie mowi ze sa najbardziej odpowiednie a tyton zamawia na allegro. trzeba jednak uwazac i prosic o wysylke za pobraniem, bo sie oszusci trafiaja bardzo czesto.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość REMI NIECHCE KLAWI
A CO CIĘ NIE STAĆ NA PŁATNA ŚMIERĆ YTLKO WŁASNORĘCZNIE SIĘ UŚMIERCASZ!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość REMI NIECHCE KLAWI
TO DECYZJA CZY CZESKI BŁĄD?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja od roku nie pracuję
pyza02222 Kiedyś szukałam na Allegro, nie znalazłam. Wiesz może po ile kupuje? Ja płacę 120/kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście że tak! :) już nie kupuję właściwie paczkowanych, tylko sam skręcam. wszystkie niezbędne akcesoria kupiłem u firmy Trober Polska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ja palę takie papierosy. Palenie jest znacznie tańsze. Polecam wam zajrzeć na stronę https://trafikajoker.pl/ Tam znajdziecie akcesoria potrzebne do skręcania papierosów. Możecie też zakupić od nich maszynki do robienia papierosów jeżeli nie jesteście dobrzy w ich skręcaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×