Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mDZIA

aLIMENTY

Polecane posty

Gość mDZIA

Mam spory problem, nie wiem jak go rozwiazac ;/ niedawno skonczylam 18 rok zycia i mama juz za mnie nie odpowiada w kwesti alimentow. Mam sadownie przyznane 350zl(co to jest?) niestety jestem uczennica maturalnej klasy ucze sie od poniedzialku do piatku i nie mam tez mozliwosci sobie dorobienia. Ojciec ma przyznane pieniadze ktore ma placic lecz od ok 2 lat nie dostaje ani grosza :( wczesnie z funduszu alimentacyjnego sie staralismy ale mojej mamie dochody przekraczaly o 0,28gr/os. czy moge sie starac o wyrownanie czy cos takiego? no i zapomnialam dodac ze nie wiem na 100% czy pracuje. co powinnam zrobic? PROSZE POMOZCIE!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miriam7140
Ale mieszkasz z mamą i prowadzicie wspólne gospodarstwo domowe. W związku z tym fundusz alimentacyjny, bierze pod uwagę dochody mamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Komorowy
Mamusia pewnie była już u pana komornika, i zrobiła wszystko, żeby dostać pieniążki od tatusia. I pan komornik trzyma tatusia za gardziołek. I tatuś pewnie nie ma pieniążków dla ciebie. Ale dług mu rośnie. I pan komornik ściśnie mocniej tatusia za gardziłek, jak tatuś będzie miał pieniążki. To żyj sobie tak jak dotychczas dziecko. Śpij spokojnie. I ucz się dobrze. Dobrze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do komornika z tym,
ale tata i mama mają obowiązek utrzymywania Ciebie do 26 roku życia, pod warunkiem, że się uczysz, czyli, że po maturze pójdziesz na studia. A tata zniknął? Gdzie jest? Pracuje? Ma obowiązki czy chce czy nie. Czy Twoja mama zgłaszała do sądu brak alimentów dla Ciebie od ojca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Komorowy
Do debilki powyżej - A JAK pANI MYŚLI? P.S. I KIEDY?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×