Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

katarinaaa87

Źle dobrane tabletki ...

Polecane posty

Witam. jestem tu nowa i zdaje sobie sprawę, że każda z nas ma jakiś problem więc będę się streszczać. od 6 miesięcy biorę tab i miały wyregulowac mi okres (bo trwał 9 dni, bardzo obfity i ból zwalał z nóg oraz niesamowicie nieregularny24 a niekiedy 86 dni). Dodatkowo bóle podczas stosunków(nie zawsze). po 2 miesiącach cilestu wszytstko się pięknie ułozyło, lecz dostałam gratis 7 kg, po czym dr zmienił na naraya(ale powiedział ze od tab sie nie tyje :D) i tak już 4 miesiące z niesamowitymi zmianami nastroju, fochami, ogromnym spadkiem libido, dodatkowymi kg bo teraz juz jestm w sumie 10 kg do przodu i waga nadal rośnie i pojawił sie z powrotem ból podczas stosunku ;( a obecnie lekarz nei ma czasu dla mnie bo jest wysyp zaciążonych wieć rewelka, jak one urodza to ja juz będe ważyc 200 kg !!!! a jak te histerie mi nie przejda to ja nei wiem...sama siebie mam juz dość jeśli ktos potrafi mi pomóc, błagam odezwijcie się...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pytanie podstawowe-czy miałaś robione badania hormonalne? Jeżeli nie to czym prędzej udaj się do ginekologa-endokrynologa, który mam nadzieję zleci badanie w celu sprawdzenia jaka jest przyczyna Twoich problemów. Poza badaniem hormonów dobrze byłoby też zrobić usg i być może inne badania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak jakie 4 podstawowe hormony napewno prolaktyne i jakies 3 juz nie pamiętam, badanie ginekologiczne wykonał do połowy bo bardzo mnie zabolało i przerwał i w sumie do teraz nie dokończył, cytologie zrobił i ok... ale mam wrażenie ze te wyniki do nie interesowały bo wymyslał sobie z głowy co mi przepisać. pamietam tylko ze ta prolaktyna była bardzo niska ale mówil ze wszytko ok. martwi mnie to ze nie dokończył badania i w zaden sposób nie ustosunkował sie do tego... a wszyscy mówili ze to najlepszy lekarz... tez mi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlpeszy, bo bez problemu wypisuje receptę na tabletki? :) Idź do ginekologa-endokrynologa, bo trzeba stwierdzić jaka jest przyczyna Twoich problemów z cyklem. Jeśli chcesz iść na nfz to będziesz potrzebować skierowania od zwykłego ginekologa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ffeerrg
perwersja ma rację. Musisz zmienić te tabletki, bo możesz nabawić się poważniejszych skutków ubocznych. Ja sobie zniszczyłam wątrobę. Teraz muszę stosować metody naturalne. Określam dni płodne afrodytą i wtedy nie współzyjemy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cyfra++++
Przepisywanie tabletek na nieregularny okres to trochę zatajanie problemu, bo podczas brania tabletek nie ma prawdziwych miesiączek tylko krwawienia z odstawienia. Większość dziewczyn która dostaje tabletki się cieszy że bo ma regularne krwawienie, bezbolesne a jak przyjdzie do odstawienia okazuje się że problem wraca albo jeszcze jest nasilony. Dobry lekarz powinien poszukać przyczyny twojej dolegliwości a nie przepisywać tabletki zwłaszcza że z tego co się słyszy i czyta to jest dość popularne lekarstwo na wszystko u ginekologów. Problemy z cyklem najłatwiej wyleczyć wystarczy podać hormon którego brakuje, przez określony czas i wg tego jak trwa cykl, ale to jest dla lekarza nierentowne, bo pacjentka sie wyleczy i nie ma problemu i nie musi przychodzić po kolejne recepty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×