Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bambusikk

usypianie dziecka - pielucha tetrowa dobra na wszystko

Polecane posty

Moja córeczka wyuczona była zasypiania ze mną,lub na rękach .Ciężko jej było potem samej zasnąć. Potem zczęłam ją układać w wózku/łóżeczku i przykrywać buzię / lub kłaść obok- pieluszkę tetrową. Jednakże nie taka świeżą,wypraną i uprasowaną a taką która pachniała mną i mlekiem z piersi. Nosiłam na ramieniu od rana taka pieluszkę,czasem wycierałam krople mleka aby przesiąkła zapachem i potem niunia miała mnie blisko i spała jak aniołek sama :D opatentowany sposób na łatwe usypianie dziecka... I nie ma obawy że dziecko się udusi czy zaplącze czy zapoci- tetra nie jest gruba i dobrze przepuszcza powietrze...a wystarczy czasem tylko rąbek pieluszki koło noska położyć,lub oczka przykryć :D pozdrawiam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kassiee 45454
na mojego synka to nie działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moje zdanieeee
a nie lepiej nauczyć dziecko spać samemu, tylko jakieś takie cuda wymyślać??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cgfvbnm,.
moja córcia ma ponad 2 lata i bez pieluchy nie zasnie, nigdy!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opinia jest,,,
mojej szwagierki syn ma w sierpniu 5 lat i jeszcze lata z pieluchą bo tez tak nauczyła a jak mu zabierze młodszy brat ( 1,5 ) to drze się okropnie. Ten mały taz tak nauczony i wiecznie krzyk o pieluchy już nawet nie tylko do spania tylko całe dnie z nimi łażą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie mam dzieci i byc moze sie
nie znam ale masa jest na kafe tematów, ze dziecko nie chce spac samo itp, chce zeby je nosic nie mozecie od poczatku nie przyzwyczajac? jak wyje, to niech powyje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moje zdanieeee
o matko jak można dziecko przyzwyczaić do takich głupich zachowań?? i to jeszcze 5 lat?do przedszkola też z nią chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marika......
moj synek merda sobie przy buzi taka pieluszka jak pije mleko przed wieczornym spanime (ma 21 miesiecy). czesto dziecko ma jakas przytulanke albo wlasnie pieluszke, to jest normalne. no moze nie zeby wszedzie z nia chodzic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama Nasturcja
Na mojego synka też to działało ale jak był malutki tn do jakiegoś 6- 7 miesiaca. Potem już poszła odstawkę ale z zasypianiem nie ma problemu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chodzilo mi raczej o samo usypianie - pol godzinki a potem zabieram... kolezanko ciut wyzej - nie masz dzieci i sie nie znasz... tylko wyrodna matka by zostawila dziecko zeby wyplakiwalo sobie oczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Bambusikk
Czy ty wiesz, co znaczy słowo "niunia"? I ŚWIADOMIE mówisz tak na dziecko?! :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość phi a coz w tym zlego
moje dwie corki 6 i 2 tez z tetra spia :) starsza jkuz od tego odstaje bo to pancia i zaczyna sie wstydzic ale po kryjomu szuka swojej szmatki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BikiniKill
Moja Mała też z pieluszką śpi :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czepiaja sie tych pieluch a jak dziecko zasypia to jaka ulga ... czasem trzeba stosowac ostatecznosc jak sie pada " ryjkiem na twarz" :P ja juz pisalam,,,tylko do usypiania a nie na cala noc... zawsze to lepsze tak odzwyczajac od spania z rodzicami niz zostawiac dziecko samo w pokoiku i niech placze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjhgfdsertyui
zabierzcie wszystko swoim dzieciom i tak maja krotkie i mniej spokojne dziecinstwo wiec zabierzcie butelki ,smoczki, misie pieluchy ,kocyki i cala reszte ,a najlepiej zabierzcie im tez siebie bo taki rodzic jest im tez niepotrzebny:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój maluch też uwielbia swoją pieluszkę:) Noszenie, tulenie pluszak, smoczek do snu to nic. Pieluszka przytulona do noska i śpi jak anoił :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja do spania tez daje pieluszke i smoczek i on kojarzy to ze spaniem. ale do wozka np. na spacerek to juz smoczka ani pieluszki nie dostaje. wiec nie koniecznie sie dziecko przyzwyczai do noszenia jej wszedzie jesli my na to nie pozwolimy. ja tez od samego poczatku bym wiele rzeczy innaczej zrobila-a juz napewno smoka bym nie dala!!!same problemy. a jak to teraz oduczyc!!! pielucha to pol biedy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ruda_małpa
nie lepiej po prostu nauczyć dziecko spać samemu?:O i wcale taki rodzic nie jest wyrodny po prostu MYŚLI i nie wyprawia takich cyrków jak wy :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ciekawe:) ja wlasnie skonczylam stosowac usnij wreszcie:P i no coz moze za wczesnie osadzac ale mowie wam! maluch wlozony do lozka odwraca sie i zasypia(czasem popiszczy) ale pieluszki mu nie zabralam:P ale przetrwac pierwsze dwa dni WYCIA to masakra-CIEZKO:( ale jak narazie jest coraz lepiej:) ogolnie polecam osobom ktore maja na tyle silnych mezow ktorzy przywiaza was do kaloryfera kiedy bedziecie biec do malego placzka:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do ruda malpa: a i dodam ze na forum wmawiano mi ze jestem wyrodna matka bo dawalam dziecku plakac:P ostro co? bo innych dzieci wogole nie placza i sa bezproblemowe nie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ruda_małpa
a niech płacze! to w końcu dziecko, a niektóre po prostu nie chcą zrozumieć, że nie mozna cały czas nosić dzieciaka na rękach i z nim spać. po prostu tak się nie da i już niech to sobie wbiją do łbów w których zamiast mózgu jest zapewne pieluszka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiec wlasnie. nie wiem jak my te pieluchy im teraz zabierzemy ale daje slowo z drugim dzieckiem to juz ja wiem czego napewno nie zrobie:P ide teraz na drugie forum o zabieraniu smoczka hehehe:) a potem sama zaloze "zabieranie pieluchy":D powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ruda_małpa
:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hriqew[ojf
sama zastosowałam ten patent chąc wyjść z dziewczynami na noc, nosiłam na piersiach pieluchę cały dzien aby miała mój zapach, no ok synek zasnął bez większego prostestu, ale moja impreza długo nie potrwała ;) no cóż widocznie jestem jedną z tych matek, co pozwala dziecko zasypiać przy sobie i czasem nawet spać w wspólnym łożku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ruda_małpa
jakie mamy bez serca??? normalne jesteście??? to chyba wy jesteście mamami bez mózgu :D prawda jest taka, że nadskakując nad dzieckiem robicie sobie mocno pod górkę a i dziecko jest rozpieszczone i mniej zaradne, ale ja nie będę nikogo przekonywać do swoich racji, największą karę poniesiecie wy jak będziecie użerać się z każdą bzdurą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
popieram 100% ruda_malpa:) a one maja pustostan w glowach. za to sa idealne mamusie i beda po glowkach glaskac jak im dziecko na dywan na zlosc nasra:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do madrej(durnej jakiejs)mamy z sercem- puknij sie w leb dopuki Ci dzieciak jeszcze na niego nie wszedl!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ruda_małpa
jak im dzieciak na dywan narobi to będą cykać focie i cieszyć japy, następnie wrzucą te zdjęcia na FB czy n-k żeby wszyscy mogli sobie popatrzeć na to "arcydzieło" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×