Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość janoity43

luzne gatki clarkowców

Polecane posty

Siemka! A Ja juz chyba tuz, tuz:DDDDD ale to bedzie akcja jakiej pewnie jeszcze nigdy nie przezylam hehe. Pozdrawiam luzakow:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k-s-a-w-e-r-y
a kogo to inresuje]]]] dałaś wcześniej pokaz ignorancji a teraz czego oczekujesz?????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do prostego ludu powyżej - mnie to interesuje. Irazu - trzymam kciuki, dasz radę, wszystko uda się świetnie :) :) :) To najpiękniejszy moment w życiu! dany tylko kobietom :) Powodzenia i mnóstwa dobrej energii :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do prostego ludu powyżej - mnie to interesuje. Irazu - trzymam kciuki, dasz radę, wszystko uda się świetnie :) :) :) To najpiękniejszy moment w życiu! dany tylko kobietom :) Powodzenia i mnóstwa dobrej energii :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Irazu! Kochanie! Trzymam mocno kciuki za pomyślne rozwiązanie i już kocham Twego Maluszka! Powodzenia! cmok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Irazu Wszystkiego dobrego.Trzymam kciuki za szcęśliwe rozwiazanie. Mona:) Papaja:) Plywak:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janoity43
ja też pozdrawiam a Irazu podwójnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich, czytam Was i czytam i robie pilnie notatki :-). Wlasnie czytam od poczatku watek watrobowy nie mniej najwyzszy czas zeby w koncu zaczac powaznie sie oczyszczac. Zaczynam od jelita grubego i stad moje pytanie. Czy ktos z Was stosowal oczyszczanie sola gorzka wedlug Moritza? Przez 3 tygodnie pije sie lyzeczke soli gorzkiej rozpuszczonej w szklance cieplej wody na czczo. Irazu powodzenia! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki plywak. Poszukalam i wlasnie widze, ze posty Darvasa sa na watrobowym, ktory i tak wlasnie czytam tylko ze jeszcze do nich nie dotarlam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k-s-a-w-e-r-y
kamdem czytaj dokładnie bardzo dokładnie wątek wątrobowy tam znajdziesz odpowiedzi na swoje pytania (te dzisiaj i te jutro) są oczywiste rady (wymagające podjecia decyzji - dla siebie (podobno człowiek rodzi się egocentrykiem) ale dla osób, które zaczynaja przygodę ze zdrowym stylem życia to może być SZOK zarówno intelektualny jak i fizyczny najwazniejsze aby zacząć przygodę ze zdrowym życiem teraz i konsekwentnie dalej i dalej, aż .... wiek i z perswektywy twojej odnowy pozwolą ci stwierdzić, że warto było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestescie kochani tyle milych slow jeszcze przed rozwiazaniem. Napisalam tuz, tuz bo dla kobiety oczekujacej rozwiazania to nawet 3 tygodnie to juz pestka:) Ja od poczatku tego miesiaca jestem bardzo podekscytowana i czekam z coraz wiekszym bananem na buzi:) Jak juz wroce z "Clarkusiem" do domciu to napewno napisze:) Plywak Juz niedlugo bede mogla zjesc watrobke i serek bree mniam jak Ja lubie serek bree. A co do watrobki to raz spotkalam sie z wypowiedzia kolezanki, ze w watrobce to same zanieczyszczenia a tu ladnie objasnione, ze tak nie jest w koncu od zawsze slyszalam ze watrobka jest bogata w witaminy... Pozdrawiam was:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CLAROWIEC LUŹNE GATKI
ALE TU ZWOLENNIKÓW I ZWOLENICZEK METODY DR H. CLARK JAK BY KTOŚ PYTAŁ TO MAM ZA SOBĄ PEŁNE OCZYSZCZANIE WĄTROBY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
k-s-a-w-e-r-y, tak watek watrobowy ale i urynowy to skarbnica wiedzy. Psychicznie jestem gotowa na zmiany. Ciezko mi tylko znalezc na to wszytsko czas, ale bede walczyc. Zmeczenie wieczorem czesto bieze gore. Irazu, fajnie, ze sie zdecydowalas na macierzynstwo z przekonania i ze cieszysz sie na nadchodzace zmiany. Ja probuje sie do tego przekonac. Nie mam instynktow macierzynskich, ale mysle, ze jak sie nie zdecyduje na dzidziusia to bede kiedys zalowac. Ach czemu nie naleze to tych kobiet, ktore wiedza i sa przekonane, ze chca miec dzieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamdem To nie tak! Zanim sie z partnerem zdecydowalismy, ze to juz ten czas na dziecko mialam duzo lekow i obaw ale latka ubywaja i niebylo co dluzej zwlekac i ten w pelni swiadomy instynkt macierzynski przyszedl dopiero podczas ciazy. Te 9 miesiecy oprocz tego, ze malenstwo w nas sie rozwija jest tez po to zeby przyszla mama mogla sie przygotowac do nowej roli ktora Ja czeka w koncu to nie 9 dni sporo mozna sobie poukladac, dowiedziec sie, swiadomie przygotowac, zeby pozostawic mozliwie jak najmniej lekow i obaw i cieszyc sie tym co mamy i bedzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Irazu, mam nadzieje, ze u mnie tez sie jakos pouklada. Mimo wszystko bardzo bym chciala miec wewnetrzne przekonanie, ktora z drog jest dla mnie ta wlasciwa. Nie mniej czekam na relacje! Jaroslaw, kupilam wczoraj paski do mierzenia ph. W aptece, w ktorej je kupowalam mieli tylko takie specjalne do mierzenia moczu (firma Alkala N). Nie mniej zmierzylam nimi i mocz i sline. Slina ph miedzy 5,8 a 6,2 - chociaz moze bardziej w kierunku 5,8 niz 6,2 Mocz ph 6,5 To chyba wszystko w miare ok. PH sliny mogloby byc troche wyzsze. Do wszystkich, wlasnie tak powaznie zainteresowalam sie ksiazkami Moritz. Przeczytalam jego ksiazke o plukaniu watroby i woreczka i chcialam zamowic sobie jego inne ksiazki. Dzis z ciekawosci wrzucialam jego nazwisko w googla, zeby poczytac jego zyciorys i co Moritz zmarl w tamtym roku w pazdzierniku w wieku zaledwie 58 lat! Prawdopodobnie na raka. Jestem zdolowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jajko, które leczy Jajko to najdoskonalszy wytwór natury. Według niektórych dwa jajka dziennie chronią przed wszelkiego typu infekcjami. A jak jest naprawdę? W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy naukowca prof. Tadeusza Trziszka. http://dziendobry.tvn.pl/video/jajko-ktore-leczy,1,newest,72315.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Plywak Dynamo aaaaa to ten chudziutki silacz ktory motywuje coniektorych, ogromne kilosy wyciskal na jednym filmiku prawie jednym paluszkiem:P Przeciez to iluzjonista to wiadome "z czym to sie je":)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Janoity To mialo znaczyc zes po silowni taki wyczerpany slodziak:) Duzo po silce z Ciebie nie ma hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×