Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość janoity43

luzne gatki clarkowców

Polecane posty

Irazu Moje poglady sa proste. Nie mieszac paliw. Jesli się one komus nie podobaja, to pozostaje zdrowka życzyć. Sa dwie opcje: - niskie wegle i wysokie tluszcze jak np. Lutz czy DO gdzie dzienny stosunek BTW: po okresie adaptacji wynosi ok. 1:2.5:1 albo - wysokie wegle i niskie tluszcze jak np. na diecie japońskiej gdzie stosunek BTW wynosi 1:0.5:3.5 Obie bazuja na tluszczach zwierzecych (nabial, jaja, maslo, mieso) plus oliwa z oliwek, olej kokosowy, orzechy, sezam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Plywak Wlasnie zaczelam mielic sezam do mojego jedzenia ze wzgledu na obfitosc w wapn bo skonczyly mi sie mielone wiejskie skorupki polowe ciazy je zajadalam a obecnie nie mam dostepu do skarupek z wiejskich jajeczek. Kamdem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maklerku, gdzie mam kupić czystą wodę utlenioną i sodę ? ❤️pozdr. walentynkowo❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janoity43
Maklera to już dawno tu nima,jest Sławek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Otulona_snem Alez rowniez czasami zdaza sie tak, ze ktos ma dostep do wiejskich kurzych jaj od gospodarza ktorego zna i jezdzi do niego na wakacje:) Zycze smacznego jaja gesiego;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcialabym sie podzielic dotychczasowymi doswiadczeniami z oczyszczania jelita grubego wg. Moritza. Od prawie 3 tygodni pije roztwor gorzkiej soli na czczo. Czasem pije go kilka dni pod rzad czasem robilam 2 lub 3 dni przerwy. Balam sie, ze rozreguluje sobie jelita i przez te przerwy sprawdzalam, czy stolec jest normalny, czego nie moge powiedziec jak pije z rana roztwor soli wtedy stolec jest luzny i zdarza mi sie isc do toalety 2 lub 3 razy. Duze rozwolnienie dostalam po wypiciu soli i piciu w ciagu dnia soku z kiszonej kapusty. Poza tym nie zauwazylam zadnych dolegliwosci od strony zoladka czy tez samego jelita. Zapach stolca na poczatku byl nieprzyjemny teraz juz lepszy wiec cos sie chyba wyczyscilo. Jak skocze oczysczanie sola bore sie za MO i kuracje przeciwpasozytnicza. Od 2 tygodni biore MSM. Biore 1x kapsulke 1000mg dziennie. Wydaje mi sie, ze wlosy mi sie bardziej blyszcza i sa takie jedwabiste i lejace, co mi sie bardzo podoba. Chyba sie tez mniej przetluszczaja. Na pewno lepiej spie, co daje mi wieciej energii w ciagu dnia. Generalnie nie jem slodyczy, makarunu, ryzu, kasz, nie pije kawy. Z pieczywa 1 dziennie bulka z maki orkiszowej. Przed poludniem odrobina owocow lub smietana. Na obiad albo mieso albo ryba z swiezymi warzywami. Na kolacje roznie czasem rosol, czasem zupa z dyni a czasem tylko zoltka z kakalo. Co kilka dni staram sie bic sok z swiezo wyciskanych warzyw. Pije tylko herbaty ziolowe: pokrzywa, herbata zielona, skrzyp i wode ze szklanych butelek, ktora ma wysoki odczyn zasadowy. Czuje sie dobrze, ale nie jest optymalnie. Czasem w dalszym ciagu czuje sie chronicznie zmeczona, ale coraz mniej. Since pod oczami sa dalej. A i jeszcze od ok. 2 miesiecy lykam chlorelle. Plywak, od 2 tyg. jem codziennie 2 zolta. Pierwszy raz myslalam, ze zwymiotuje. Teraz roztrzebuje te zoltka z odrobina kakao jak na kogiel-mogiel, cukru nie dodaje. nawet mnie ta odrobina pozywnia syci i smakuje. Pochwycilam tez Twoj sposob z piciem slodkiej smietany. Rewelka jak sie jest glodnym i brak energii. Duzo jednak na raz nie pije inaczej mnie mdli. Jaroslaw, z PH sliny raz lepiej raz gorzej. Wymaga to czasu, zeby wyczuc swoj organizm. Probuje laczyc zasady Edgara z zywieniem optymalnym. Nie wiem, czy mieszanie kakala z zoltkami jest dozwolone, ale inaczej surowych zoltek nie przelkne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kulturysta!!!!
Pływak Odpuść sobie w końcu na mój temat (jakiś osoba ci się kojarz to może przechodzisz Deja vu) Papaja i inne osoby czytające ten i clarkowy temat Maklera/Sławka spławiliście /może lepiej ignorowaliście/ i to skutecznie Człowiek pomagał, moderował, krytykował, polemizował i pisać można by wielee I co teraz Posucha Papaja jesteś na wątku wody utlenionej to sobie poczytaj jak można kupić nc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O, proszę! Ty Kulturysta musisz być jakimś ministrem czy bossem,że tak tu wszystko ustawiasz?! Mam kłopot z okiem, i nie chciało mi się przerzucać całego wątku wody utlenionej w poszukiwaniu... Makler/Sławek wielokrotnie dawał nam do zrozumienia,że się nie gniewa za ignorowanie....zresztą daleko nam do ignorowania kogokolwiek, czego jesteś najlepszym przykładem, bo ciągle mnie pouczasz na różnych wątkach...Jestem jaka jestem, nikt nie jest doskonały. Odsyłasz mnie do ciągłych ćwiczeń, ...a ja tymczasem przerzuciłam w ostatnim czasie kilka ton śniegu, o! Ćwiczę w naturze! :D Sławek chyba gdzieś wyjechał....może pławi się w afrykańskim słonku?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kulturysta!!!!
PS ktoś mi zablokował link dla kulturysta!!! papajo przez internet nie dostaniesz czystej wody utlenionej musisz namierzyć tam gdzie mieszkasz sklep/hurtownie, ktora zajmuje się sprzedażą tego typu specyfik spróbuj na początek ze zwykłą woda utleniona zobaczysz jak reaguje organizm PS2 rozumie, że domniemywasz, ze grzyb zajął ci oko i stąd próba ataku z wykorzystaniem "utlenionej"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamdem Jeżeli patrzeć na stosunek 80% do 20% to chyba raczej jest zachowany. Żółtka są wysoko zasadotwórcze więc te około 20% kakaa nie stanowi przeszkody by je spożyć. Po za tym jak Ci smakuje i masz wewnętrzne przekonanie że to dla Twojego dobra to nie może być nic pozytywniejszego. Ja lubię jeść żółtka jak hrabia, jajeczka gotowane na mniętko tak by spożywać łyżeczką do tego tost z razowego chlebka z masełkiem. Oczywiście żółtek ma być ok. 80% całości śniadania. W praktyce wygląda to tak że gotuję 10 jajek, do tego kromka chlebka :) Lub jak mówi plywak, żółtkownicę zamiast jajecznicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaroslaw, musialam Twoja wypowiedz czytac dwa razy ... to przez te 10 jajek na jedno posiedzenie ! To chyba pobiles plywaka :-). Czy Ty tez jestes z frakcji optymalnej ;-). To bylo pytanie retoryczne oczywiscie. Odnosnie wiary w slusznosc diety no coz wolalabym, zeby to rezultaty mnie przekonywaly, a nie moja wiara wplywala na rezultaty jakie bede osiagac. Fajnie byloby, zeby ktos wskazal ta jedna prawdziwa droge, a tak kazdy szuka metoda prob i bledow i co osoba to inne przekonania. Dieta optymalna do mnie przemawia. Mam takie wrazenie, ze jedzac mieso mam wiecej sily i energii. Zasady Edgara tez sa ok, moze nie wszystkie, ale wiele zalecen jest bardzo logicznych. Osobiscie mam przeczucie, ze np. witarianizm to nie dla mnie. Wegetarianzim - kiedys szlam w ta strone, ale nie czulam pozytywnego wplywu tego sposobu odzywiania na siebie. Nie mniej kazdy z nas jest inny i ma inne potrzeby i waze jest, zeby znalezc to co nam sluzy. Jedyne co mnie niepokoi to, ze osoby, ktore osigaja wysoki rozwoj duchowy to chyba z reguly nie jedza miesa hm nie wiem jak to interpretowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaroslaw, mam jeszcze pytanie odnosnie polaczenia jajek czy zoltek (bialko) z kromka razowego chleba (skrobia). Myslalam, ze wg. Edgara takie polaczenie jest niedozwolone?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Papaja, odnosnie tych konskich :-) najwazniejsze, ze czujesz sie dobrze i te probiotyki Ci sluza, nie wazne jak to brzmi. Ty tez wyprobywalas wiele diet ze wzgledu na jelita. Przy ktorej diecie zostalas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamdem Ja nie jem białek, wyżeram tylko żółtka :) Dlatego napisałem że to posiłek hrabiów :) Edgar mówił że białka są kwasotwórcze, teraz się mówi że zawierają ciężkostrawną albuminę. Zaś w żółtkach jest między innymi bardzo wartościowe białko. Natura wie co zrobić by najlepsze było jak najlepiej zabezpieczone, (skorupa,białko,żółtko). Co do chleba to Edgar polecał ciemny, razowy, graham, czyli z pełnego przemiału. Ponadto najlepiej żeby to był tost czyli pieczywo z opiekacza. W/g mnie musi być różnica między chlebkiem prosto z pieca, a "zczerstwiałym". Na wątku wątrobowym podałem linka do przykładowych posiłków zalecanych przez Edgara. Henryk je tam umieścił, są z książki "Zdrowa dieta Edgara Cayce". Jak nie znajdziesz daj znać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, grzyb nie zajął mi oka:D Po prostu przy długim czytaniu czy patrzenia w monitor zaczyna mi boleć żyłka na białku, robi się taka czerwona wiązka.... Wodę utlenioną apteczną już piłam kiedyś, nic mi nie było. Ale czytałam gdzieś,że aptecznej nie poleca się nawet do płukania jamy ustnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamdem nie jestem teraz na żadnej diecie. Staram się trochę utyć. Eliminuję cukier i pszenne pieczywo, tylko tyle. Czy mam grzyba? Nie wiem, jedyne co, to białawy jęzor po słodkościach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy zagląda tu ktoś kto ma problem z Refluksem, Zrobiłem kilka razy oczyszczanie wątroby, chyba z 6x ostatnie prawie rok temu, efekty wydawały mi sie dobre... Pojawiły sie problemy z trawieniem, na gastroskopi wyszło: - refluks żółciowy, od tamtej pory sie zastanawiam czy wczyszczanie wątroby mogło zaszkodzić, czy moze pomóc skoro pozbywamy sie tej żółci? Chyba sie jednak przełamie i zaczna znów praktykować oczyszczanie... Mam tez pytanie, czy ktoś z Was próbował oczyszczać nerki tą metodą: 4 surowe żółtka utrzeć z 1/4 litra oliwy jadalnej, dodać sok z 2 cytryn i 100 g spirytusu lub 200 g czystej wódki. Wymieszać. Masę podzielić na dwie równe części. O godz. 18 spożyć jedną część tej masy, a rano o godz. 8 wypić 2 łyżki stołowe oleju rycynowego. O godz. 13 spożyć drugą część tej masy, a o godz. 18 znów dwie łyżki oleju rycynowego. Kurację powtórzyć po 10 dniach. Czy mozna w miedzyczasie jeść i pić? Przymierzam sie do tej metody, tylko szkoda mi troche weekendu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszytkich po... przerwie :) zwlaszcza tomi - to dla ciebie i innych glodowkowiczow wpis (pozniej poczytam... i jak byly pytania do mnie to odpowiem) dzis pierwszy dzien glodowki waga mniejsza niz zamierzalem - tylko 75 kg - ale... zawsze to cos ;) plan - 20 -21 dni 3 tygodnie... czy do konca miesiaca i jeszcze wplyw bedzie miala masa... na jak dlugo starczy te 15 kg masy miesniowej ponizej 60 kg nie chce zjechac - przy 180 cm... ponizej jest niedowaga z lewatywami przypilnuje... co drugi dzien jedna-dwie - zeby woda wyplywala czysta ostatnio troche to olalem mialem kilka dni przymulenia z sucha teraz nie bede probowal teraz jak najdluzej - to priorytet - zeby przejsc drugi przelom kwasiczny! pierwsze dni... do 4-5 bede pil cala uryne jaka wyprodukuje, zeby szybko zakwasic cialo przejsc 1 przelom i .... mniejsze spalanie ciala (zalozenie dobre... ale przy wieksym piciu uryny.... po 3-4 dniu solidnie mi sie obrzydza ten napoj :) obiektywnie stwierdzajac cytrynkowy kwaskowy.... smaczny :) ale... co za duzo... ) problemow z ... zanieczyszczeniem nie powinno byc solidnie cwiczylem i silowo i wydolnosciowo... wiec z potem sporo zeszlo.... jesli bylo troche poczytalem o inedii niejedzeniu... jasmuheen... jeszcze pare lektur mam na glodowke programuje sie :) powinno zmniejszyc spalanie ciala ( w teorii tak to przedstawiaja) ten nasz pan od inedii... mowil ze kolo 2-3 tygodnia mozlwe jest ze cialo przejdzie na... niejedzenie - samoistnie waga prawde mi powie :) tera juz bede cwiczyl podczas glodowki przysiady pompki podciagania i godzinka na rowierze dziennie ( chyba ze aura bedzie jak dzis.... niezbyt odpowiednia) oki tyle w tym temacie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kulturysta :) gdzies mi miglo... i juz troche latek masz :) caly czas cwiczysz? startowales? jak ty sie zapatrujesz... jaka stosujesz... diete... styl odzywiania bo takie zwykle ABC robienia masy... tak jak bozia kulturystom przykazala to znam jednak po kilku juz dluzszych glodowkach i treningu z obiciazeniem- widze! ze bialka zwierzecego wgole nie potrzebuje do robienia masy miesniowej nawet typowo roslinnego malo czy tez bardzo malo uzywam obecnie to glownie owoce warzywa oleje i wypelniacz ryze ziemniaki makarony i chleb... maki pelnoziarniste i wszystko w najlepszym porzadku coraz bardziej do mnie przemawia... fakt ze cialo dostosowuje sie do paliwa jakie mu dostarczamy jesli bialka nie dostarczam... to w jelicie grubym bakteryjki sobie naprodukuja tyle ile potrzeba :) tluszcze i wegle... tyle byle energii starczalo :) papaja :) sode zona kupuje na allegro... sporo uzywamy to i wieksze opakowanie lepiej cenowo wychodzi ostatnio dziewcze kupilo 25 kg worek ( 5 kg kolezanka chciala) bardzo dobrze cenowo wyszlo tylko w jednym duzym worku, trzeba bylo poprzesypywac do pojemnikow ( dobre sa plastikowe baniaki po mineralnej - ino suche :) i zakrecic coby wilgoci nie lapalo) kupno wody utlenionej czda przez net jest nieoplacalne - przesylka substancji niebezpiecznej - czy jakies takie oznaczenie.... drogo wychodzi to juz lepiej sie przejechac gdzies do wiekszego miasta do jakiejs hurtowni chemicznej i kupic na zapas kilka litrow tyle ja ci moge powiedziec w temacie janoity :) kanal werdina poogladalem, posluchalem :) juz wczesniej... fajnie sie go slucha :) mialem ci linka tu wrzucic :) ale sie okazales szybszy :) a tu taka... moja ostatnia ... moj konik w tym roku mala 6m... na probe (najpewniej na przydomowy ogrod zimowy), przyszly rok 10m v4 mieszkalna z antresola ;) :):) http://www.youtube.com/watch?v=sH8TEylVwrI&list=PL77A2135FA823A573 http://www.youtube.com/watch?v=Ik_ksy0gKaw&list=PL31D4A2DF90E5E8EB http://www.youtube.com/watch?v=roRdrMCynbY&list=PLEC2C9E88D2B07959 http://www.youtube.com/watch?v=NAB6xQeQer4 sporo tego jest i sporo opisow ksiazek jak dla mnie lepsze niz earthship dobrze obmyslone postawie sam ew z 1 pomocnikiem i w pare dni konstrukcja lekka , bez fundamentow, na palach sergiel sporo o nich pisze :) w jak najbardziej pozytywnym znaczeniu :) Poprosiłem trzech radiestetów o sprawdzenie energetyki kształtu kopuły. Wewnątrz w samym środku jest gromadzona energia życia ( prana. Chi ) w ilości 26000 jednostek Bovisa i maleje promieniście w kierunku do ścian zewnętrznych a przy nich jest około 14000 j.Bovisa. Zapewniam, ze nie pomyliłem się pisząc tę wielkość. Zdaje sobie sprawę z tego ze człowiek zdrowy posiada potencjał energetyczny w ilości 7500-8000 j.Bovisa. http://www.sergiel.pl/oddzialywanie-kopuly.html http://www.youtube.com/watch?v=FV3AqKNR0p4&list=PLB0CEA282A4D80AC2&index=7 sam powiesz ze ... robi wrazenie http://www.youtube.com/watch?v=Dnpw2hbpHxE tyle w temacie ;) narka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamdem , papaja ::) xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx to ze ktos pisze mowi ksiazki pisze o zdrowiu, wcale nie jest dla mnie tozsame z tym ze tak zyje! na codzien widocznie w tym wypadku tak bylo co nie znaczy ze dla mnie jego ksiazki i wiedza w nich zawarta nie stanowia wyznacznika ja postepowac to byl jego punkt widzenia iwg tego postepowalem i sie zgadzam z tym kazdemu i ksiazki i jego oczyszczanie polecam i bede ale to poczatek... tak jak z lewatywami teraz glodowki... az do 40 dni pozniej... proby inedii :) albo i proces 21 dniowego przejscia wg jasmuheen na razie mam troche obaw przed 7 dniami nie jedzenia i ... nie picia - troche sie martwie o nerki ale ... wystarczy troche sie pobawic z suchymi glodowkami selektywnie wydluzac i obserwowac jak cialo sie adaptuje podobno 3-4 dzien bez wody i cialo sie adaptuje w koncu 65-70% naszego ciala woda organizm ma skad czerpac wode powietrze ma w sobie sporo wilgoci no... ale to.... dalsze plany :):) xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx irazu :) gratki ;) a co do .... motywacji... czarodziejami :):) jego czary na laweczce zmotywowaly mnie do tego bym z dnia na dzien przeszedl bez wiekszego problemu od 50 pompek na 80! w ciagu miesiaca od pierwszej proby 80 doszedlem do 100 wszyscy moga kpic z niego i sie nasmiewac, ze mnie ze w to uwierzylem ale.... za mysla - uwaga idzie energia wszystko jest energia mniej lub bardziej skondensowana my tez zrobilem? zrobilem oto chodzilo, bez niego i bez jego filmiku bym nie zrobil bo bym nie byl tak zmotywowany i bym nie uwierzyl ze MOGE a oto chodzi... :) mi, siegaj gdzie wzrok nie siega.... wyznaczaj wysokie standardy wysoko stawiaj poprzeczke nawet! jesli nie osiagne dokladnie tego w takim zalozonym stopniu... to i tak wyladuje daleko i wysoko co zmotywuje mnie do dalszej pracy! powodzenia ;) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
papaja :):) juz wiem po co ci tyle sody hehe bede testowal z zona ;) perhydrolu ino litr sie ostal... trza oszczedzac :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janoity
Sławek Ostatnio nie śledzę różnych ciekawych rzeczy,bo jestem ostro zajęty i tak będzie jeszcze przez jakiś czas.Kopuła bardzo ciekawa.W earthshipie trochę mi się nie podobały te puszki aluminiowe i opony Na kanał Joachima dawno nie zaglądałem,nie ma tam tego spotkania http://www.youtube.com/watch?v=wPAorfrDD-I i innych filmów dostępnych w innych kanałach.Tak,Joachima dobrze się słucha,Twierdzi,że przybył z innej planety i ma tu misję (robotę,jak sam mówi) do wykonania w ciągu paruset lat.Przyjmuję wszystko z pewnym dystansem,bo nie jestem w stanie wszystkiego zweryfikować.Byłem u niego na paru spotkaniach i myślę,że generalnie jest wiarygodny,jeśli mówi,że nie jadł,to nie jadł. Jak byś miał ciekawe materiały o głodówce,oprócz tych dobrze nam znanych jak Małachowa,to sypnij linka.Powodzenia i pozdrawiam wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich Właśnie jestem po eksperymencie () swojego ciała (nie piszę o emocjonalnym (bez. Def. „duchowym) 1.Głodówka zaliczona.. kolejna (20 dni z przełomem (2) tak sądzę) 2.Po 14 dniach pobiegłem swój rekord (półmaraton) 3.Popełniłem trochę błędów żywieniowych.. (związane z treningiem biegowym) dużo węglowodanów i inne tam 4.Zaliczyłem kolejne oczyszczanie wątroby i zero kamieni . 5.Jednak sadziłem że coś poleci.. 6.Jednak zastosowanie systematycznego treningu robi swoje (ma zamiar za 1 rok przebiec maraton w czasie poniżej 4 h.). PS Pozdrawiam wątrobowe PANIE I PANÓW PS2 chyba zaczne wierzyć w paranormalnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sławek zaczynam rozpoznawać swój organizm inaczej tzn . mam „wokół siebie osoby, które pod względem parametrów wydolnościowych osiągają nie porównywalne czasy w maratonie niż ja ale tematy, które poruszamy nie wiele się wiążą z zagadnieniami „Clarcowców. PS Zobaczę jak przy oczyszczonych „parametrach.. osiągnę w miarę lepszy czasowo sukces Ps1 Chociaż wiem że treningów biegowych nic nie zastąpi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×